2020 دموکرات گام تا حملات به بلانت بلومبرگ افزایش

واشنگتن — دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به امید احیای خود را ضعیف مبارزات به طور فزاینده ای هدف در گرفت مایک بلومبرگ روز پنج شنبه انفجار خود میلیاردر رقیب برای تلاش برای خرید راه خود را به کاخ سفید و بالا بردن سوال در مورد تعهد او به برابری نژادی.

در تلاش برای بازیابی از نمایش ضعیف در آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه الیزابت وارن و جو بایدن در زمان سرب در حمله به بلومبرگ. بایدن معاون سابق رئیس جمهور گفت: در ABC را “مشاهده” کرد که “من فکر نمی کنم شما می توانید یک انتخابات” در حالی که وارن در زمان بلومبرگ به وظیفه خود را برای سال 2008 دیدگاه که پایان دادن به تبعیض مسکن عمل کمک کرده و باعث بحران اقتصادی.

بایدن و میلیاردر تام Steyer همچنین نیروهای در کوبیدن برنی ساندرز پس از سناتور ورمونت و خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی برنده نیوهمپشایر و اساسا گره خورده است برای سرب در آیووا با پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Indiana. بایدن گفت: ساندرز انجام نداده بود به اندازه کافی برای توضیح دهید که چگونه او می خواهم خود را پرداخت “مدیکر برای همه” طرح پیشنهادی برای جایگزینی بیمه خصوصی با دولت در اجرای برنامه است. Steyer گفت که “امتناع به ما بگویید که چگونه او را به پرداخت برای او می افزاید: طرح های غیر ضروری ریسک مالی برای دستیابی به مراقبت های بهداشتی به عنوان یک حق برای هر فرد است.”

رای دهندگان Steyer گفت: “باید همه حقایق است.”

این تیراندازی نشان دهنده قابل ملاحظه ای مایع دولت دموکراتیک نژاد حتی پس از دو کشور که به طور معمول در باد افشان ریاست جمهوری زمینه در حال حاضر رای دادند. کاخ سفید امیدوار در حال تلاش برای بلانت بلومبرگ که به دست آورده, توجه, توسط, جاری شدن سیل در امواج رادیو و تلویزیون ملی با صدها میلیون دلار در تبلیغات و در آستانه بستری به هفته آینده ریاست جمهوری بحث است. و عقب مانده نامزدها در حال تلاش برای اثبات که آنها هنوز هم فطرت در رقابت باقی بماند حتی اگر خود را در مسیر تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار است.

وارن گفت: آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه که او مطرح شده است و 6 میلیون دلار از فوریه. 3 آیووا قفقاز یک مسافت که می تواند سکوت سوال در مورد اینکه آیا او را به زودی ترک کمپین به دلیل ناامید کننده نمایش آن تا کنون. او به نام مسابقه “گسترده باز است.”

“در بسیاری از کف,” او گفت:. “این رفتن به یک فرایند طولانی است.”

که به ویژه به عنوان میانه رو هستند و تلاش برای یکی شدن در اطراف یک نامزد. بایدن به مدت طولانی استدلال کرد که او را بیشتر electable در بخشی به دلیل خود میانه رویکرد درخواست تجدید نظر گسترده و می تواند آن را آسان تر برای دموکرات ها به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز. که در خطر تضعیف خود را وسط پایان در آیووا و نیوهمشایر. او در حال حاضر ردی مبارزات انتخاباتی خود در موفقیت در فوریه. 29 کارولینای جنوبی اولیه است که در اولین مسابقه و در یک حالت قابل توجهی سیاه, جمعیت.

اما قبل از آن نامزدها را در صورت رای دهندگان در نوادا است که دارای آن دموکرات قفقاز در فوریه. 22. ایالت مینه سوتا ctq که در میانه مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پیشی گرفتن از انتظارات در نیوهمپشایر این هفته مسابقه به نوادا پس از رای گیری مجلس سنا پنجشنبه به سعی کنید به نگه داشتن شتاب رفتن.

“چشم انداز سیاسی آشغال با افرادی که پول بیشتری از ctq گفت:” تام Nides سابق معاون وزیر خارجه و دموکراتیک کمک کننده که در خدمت به عنوان یک کارآموز در کاپیتول هیل با Klobuchar زمانی که آنها در دانشگاه است. “تمام استراتژی مبارزات انتخاباتی شده است بر اساس این واقعیت است که او را پاره پاره. او فقط مانده صاف شده آن را.”

بایدن دریافت اخبار بیشتر بد در هنگام نوادا بیشتر از لحاظ سیاسی قدرتمند اتحادیه کازینو کارگران آشپزی اتحادیه گفت: آن را نمی خواهد حمایت هر یک از نامزدها قبل از دولت قفقاز. معاون سابق رئیس جمهور هشدار داد هواداران خود در روز چهارشنبه که تایید شد اما تایید شد که هنوز هم یک ضربه.

“ما شناخته شده معاون رئیس جمهور بایدن برای سال های بسیاری است. ما می دانیم که او دوست ما” Geoconda Argüello-Kline, دبیر خزانه دار برای آشپزی اتحادیه گفت: در یک بعد از ظهر پنجشنبه در کنفرانس خبری. “ما می دانیم که همه این نامزدها و ما به احترام هر یک از آنها.”

Buttigieg که قرار داده شده دوم در نیوهمپشایر نیز انتظار می رود به ایجاد یک بازی بزرگ برای نوادا است. اما دولت می تواند یک چالش مطرح برای او به عنوان آن را در وهله اول او باید برای برنده شدن بیش از رای دهندگان از رنگ چیزی سنجی پیشنهاد کرده اند دشوار خواهد بود.

نتیجه مبهم وسط خط در اولیه به عنوان ساندرز آماده است برای حفظ تق و لق کردن پیروزی. در کاپیتول هیل ساندرز گفت که او فکر می کند “ما در یک مسیر به پیروزی نامزدی.”

“کلید شکست مغلوب ساختن پیشی جستن است به بزرگترین انتخابات در تاریخ آمریکا,” او گفت:. “و من فکر می کنم ما باید کمپین — به دلایل مختلف — به انجام این کار است.”

حامیان از متوسط بیشتر نامزدها در ضمن شروع به نگران باشید. سناتور. سناتور کالیفرنیا ابراز نگرانی می کند که چندین میانه رو دموکرات ها در این مسابقه ممکن است کشش اولیه فصل است.

“ما بسیاری از در اصلی گفت:” فاینستاین که حمایت بایدن. “این چیزی است که پیچیده آن است. … آن را به مرتب کردن بر اساس خود.”

بایدن گفت: رادیو فردا را مجبور به دفاع از خود رکورد در بحث مرحله و به او گفت که او شک وجود دارد خواهد بود یک رقابت کنوانسیون.

“استفاده من است من شده است با بررسی و تایید و تایید و بررسی دوباره,” او گفت: در نیویورک جمع آوری کمک در روز پنج شنبه. “آنها فقط شروع مایک.”

به عنوان نامزدهای مبارزه بلومبرگ سعی شده است که به نظر می رسد بالاتر از نزاع بیشتر حفظ تمرکز خود را بر روی نماینده غنی نوار آمده است که رای دادن در مارس 3. او صرف بخشی از شنبه مبارزات انتخاباتی در کارولینای شمالی که در آن او نیست پاسخ به هر یک از رقبای دموکرات حملات.

بلومبرگ به ندرت اشاره رقبای خود را با نام اما شروع به ساخت ضمنی انتقاد از Sanders.

“ما می دانیم که تهمت استراتژی — او باعث می شود برنامه نگاه غیرقابل تحمل و غیر منطقی و undoable. خوب است که قصد ندارم به کار در برابر من” بلومبرگ گفت: صدها نفر در رالی متضاد ساندرز که ترویج عظیم هزینه های دولت برای گسترش پوشش مراقبت های بهداشتی اما همچنین به از بین بردن بدهی و مبارزه با تغییر آب و هوا.

مبارزه با بلومبرگ استیو بنیامین شهردار کلمبیا, کارولینای جنوبی گفت: نامزد است “به سرعت در حال صعودی” در انتخابات و “به عنوان یک نتیجه او را به یک کل بسیاری از ورودی آتش و فلش.”

“این یک فرصت برای نشان دادن حالت ارتجاعی از این کمپین” بنیامین گفت.

بلومبرگ را انتخاب کردن ضربه به پشت در مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها مسخره شهردار سابق در یک سری از توییت. بلومبرگ توییتی در پاسخ به: “ما می دانیم که بسیاری از مردم در نیویورک است. پشت سر خود را به شما می خندند و تماس شما یک کارناوال پارس دلقک. آنها می دانند که شما به ارث برده ثروت & حیف و میل آن با احمق معاملات و بی کفایتی. من ضبط و منابع به شما را شکست. و من خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید