2020 آمریکا باز طرح: کمتر خط قضات توپ, مردم, حوادث

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

الکترونیکی خط تلفن خواهد شد به جای استفاده از خط قضات برای آمریکا باز مسابقات در همه دادگاه ها به جز دو تا از بزرگترین عرصه های, در حالی که مجرد مقدماتی و مخلوط دو برابر تاریخ و صندلی چرخدار رقابت در حال حذف به طور کامل.

نیز وجود خواهد داشت سه توپ مردم به جای شش در دادگاه های دیگر از Arthur Ashe Stadium و لویی آرمسترانگ ورزشگاه.

کسانی که در میان تغییرات چهارشنبه اعلام کرد آمریکا انجمن تنیس به عنوان آن مشخص شده برنامه های در حال اجرا مدرج به پایین بدون تماشاگر نسخه از آن در مسابقات گراند اسلم در شهر نیویورک در میان coronavirus بیماری همه گیر.


“بدون سوال, این سفر است. همه چیز در حال تحول” جدید مدیر مسابقات استیسی Allaster گفت: در طول یک ویدئو کنفرانس. “ما باید این برنامه امروز. ما در تماس روزانه با تور.”

حداقل وجود دارد خواهد بود برای تست COVID-19 از طریق بینی سواب به محض ورود در چه Allaster نامیده می شوند “ایالات متحده در جهان باز” و سپس یک بار در هفته پس از آن. اگر این امکان وجود دارد که این مسابقات “حباب” شکسته شده است توسط ویروس وجود دارد می تواند تست هر روز دیگر.

آن را بعید است که بازیکنان می خواسته می شود که به نشانه چشم پوشی absolving این USTA از مسئولیت باید از آنها مریض است.

این مسابقات با دریافت این رفتن جلوتر از نیویورک دولت سهشنبه برگزار شد و در آن معمول محل در مرغزار فلاشینگ و ملکه از اوت. 31 سپتامبر. 13. در آرایش غیر معمول سخت-دادگاه tuneup مسابقات به طور معمول برگزار شد در سینسیناتی برگزار خواهد شد درست قبل از اینکه به ایالات متحده باز و در باز کردن سایت.

هنوز هم وجود دارد طولانی سوال در مورد کدام بازیکن برتر شرکت خواهد کرد اما او ساخته شده نیات پاک کردن جمعه: 23-زمان عمده قهرمان سرنا ویلیامز گفت که او در حال برنامه ریزی برای بازی در ایالات متحده باز است.

ویلیامز گفت: در یک پیام ویدئویی که او “نمی تواند صبر کنید برای بازگشت” به اصلی قهرمانی او موفق به کسب شش بار. او دونده-وجود دارد هر یک از دو سال گذشته.

در میان دیگر تغییرات: مردان و زنان دو برابر کاهش خواهد یافت از 64 تیم هر یک به 32 با بازیکنان که در حال وارد تک رشته های مجاز به ورود دو برابر است.

با مقدماتی قطع هر یک از 128-بازیکن زمینه برای مردان و زنان مجرد را شامل 120 بازیکنان که در طریق رتبه بندی و هشت که با دریافت wild-کارت دعوت.

بازیکنان اجازه خواهد داشت تا به مهمانان و به دو اتاق یکی برای پرداخت توسط بازیکن یکی توسط USTA — در یک جفت از هتل های تعیین شده. نیز وجود خواهد داشت گزینه ای را برای بازیکنان به اجاره یک خانه در خارج از منهتن.

این USTA تصمیم گرفته است که دقیقا چگونه بسیاری از همراهان کاربران اجازه خواهد داشت در سایت.

همچنین چهار شنبه, زنان و مردان حرفه ای تورهای صادر آنچه آنها به نام “موقت” تقویم برای از سرگیری تحریم رقابت در ماه اوت پس از معلق از اوایل ماه مارس به دلیل COVID-19 شیوع.

این WTA گفت: اولین رویداد خود را خواهد بود که پالرمو بانوان باز در ایتالیا هفته Aug. 3.

ATP گفت: بازیکنان آن را به عمل در سیتی باز در واشنگتن آغاز Aug. 14. که به طور معمول یک ترکیب مسابقات برای مردان و زنان اما WTA مدیر عامل شرکت استیو سیمون گفت: بحث در مورد تور مشارکت بود که در حال انجام است.

و پس از آن ATP-WTA مسابقات معمولا برگزار شد در سینسیناتی برگزار خواهد شد در مرغزار فلاشینگ.

دو تورنمنت در حال حاضر کاهش یافته و از ماه اوت برنامه: راجرز کاپ کانادا و وینستون-سیلم باز است.

پس از آن دادگاه “doubleheader” در نیویورک, تورهای تغییر خواهد کرد به ساک خاک رس قرمز برای مسابقات در مادرید و رم قبل از باز فرانسوی اصلی قرعه کشی جدید تاریخ شروع از سپتامبر. 27.

این WTA گفت: این پیش بینی همه از آینده آن مسابقات برگزار خواهد شد بدون تماشاگر اما که می تواند تغییر کند. ATP امیدوار است coronavirus وضعیت اجازه خواهد داد که برای طرفداران در برخی از حوادث.

باز فرانسوی در حال حاضر به تعویق افتاده بود از ماه مه تا سپتامبر به دلیل همه گیر و در حال حاضر تحت فشار قرار دادند پشت اضافی در هفته است.

فرانسه فدراسیون تنیس می گوید آن مسابقات گراند اسلم اصلی قرعه کشی برگزار خواهد شد در Roland Garros از سپتامبر. 27 اکتبر. 11. که دو برابر فاصله از انتهای ایالات متحده باز است.

باز فرانسوی اصل بود نقل مکان کرد و از یک ممکن است شروع به سپتامبر. 20. در حال حاضر مقدماتی خود را آغاز خواهد شد سپتامبر. 21 و پایان سپتامبر. 25.

فدراسیون می گوید که در حال همکاری با دولت فرانسه به “مجموعه ای از اقدامات مناسب است که اطمینان از ایمنی و سلامت همه مردم در حال حاضر.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>