$20M بروکلین ساختمان فروش ضربات بیش از یک ماه از دست رفته اجاره

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

خریدار یک بروکلین خرده فروشی ملک می خواهد به قراضه $20 میلیون معامله به دلیل ساختمان مستاجر بحران تناسب اندام نیست پرداخت آوریل خود را اجاره.

Millhouse پک خواص مالک فعلی است تحت پیگرد به نگه داشتن 1 میلیون دلار پیش پرداخت است که در گیر سپردن برای 7,100 فوت مربع و هزینه های وکیل مدافع.


LG شیب پارک بود که به دست گرفته اند و بیش از این فضا در آوریل 13, حمایت از فروش به دلیل Millhouse قرار داده نشده است بحران در پیش فرض خود را اجاره در جنوب آن شیب محل طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه ادعا می کند. Millhouse ساختمان خریداری شده در اکتبر 2015 برای $5.25 میلیون از Beekman و مستغلات است که در حال حاضر متعلق به Lucius پالمر.

بحران تناسب اندام زنجیره ای 40 مکان در ایالت نیویورک و بیش از نیمی از آنها در حال پراکنده در اطراف شهر نیویورک. آنها بسته شده اند پس مارس 16, تحت رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اجرایی سفارش به همه سینما و ورزشگاه و قمار و برای محدود کردن رستوران ها به تنها takeout.

بحران ورزشگاه در دیگر نقاط کشور در حال بازگشایی این هفته است. محدودیت در شهرستان در حال برداشته به عنوان روز دوشنبه هنگامی که ساخت و ساز و تولید می تواند به از سرگیری عملیات عادی. ورزشگاه باز می توانید تنها پس از فاز 2.

Millhouse تا به حال هیچ الزامی برای رفتن پس از بحران در این توافقنامه Millhouse وکلای ادعا کرد در این شکایت و LG تا به حال شناخته شده از مارس 30 که بحران نخواهد بود قادر به اجاره ماه آینده. با توجه به طرح دعوی در دادگاه, LG رد یک پیشنهاد با بحران به تسلیم در اجاره خود را تا سال 2021 و سپس پرداخت آن در اقساط ماهانه; LG نیز رد یک پیشنهاد با Millhouse اجازه می دهد تا بحران به پرداخت نیمی از آن در ماه آوریل و تسلیم نیم دیگر تا سال آینده.

ال جی داده شد بحران را estoppel که مشخص شده این شرکت وضعیت مالی با توجه به طرح دعوی در دادگاه اگر چه ال جی ادعا کرده که سند مشکوک به خاطر آن امضا شد توسط افرادی که نه در اجاره نامه.

“[الجی] ساخت تا بهانه ای برای جلوگیری از پرداخت $1 میلیون اما هیچ یک از آن تغییر بهانه نگه داشتن آب” شکایت ادعا می کند.

وکلای مدافع برای هر دو طرف نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یک روز پس از LG حاضر به نزدیک Millhouse گفت: escrowee سلطنتی انتزاعی نیویورک که LG قصور در فروش و پرسید: برای 1 میلیون دلار پیش پرداخت به سپرده به حساب است. یک دقیقه بعد ال جی تماس سلطنتی انتزاعی و در خواست پول را که آغاز یک ایمیل یدک کش-از-جنگ برای مجموع است.

در حال حاضر سلطنتی انتزاعی است که نگه داشتن پول نقد تا زمانی که دادگاه تصمیم می گیرد که می شود به صفحه اصلی این جایزه است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>