21 امتیاز مثبت برای coronavirus در کشتی کروز خاموش کالیفرنیا

Category: آرکانساس Comments: No comments

سان فرانسیسکو — بیست و یک نفر سرنشین یک ماموت کشتی کروز خاموش سواحل کالیفرنیا آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید از جمله 19 خدمه معاون رئیس جمهور مایک پنس جمعه اعلام کرد در میان شواهد کشتی بود زمین پرورش برای کشنده های خوشه ای از بیش از 10 نفر در طول آن سفر قبلی.

مقامات فدرال کار کرده اند با مقامات کالیفرنیا و “ما را توسعه داده اند یک برنامه کشتی به ارمغان می آورد به یک غیر تجاری بندر” پنس گفت. “همه مسافران و خدمه خواهد بود برای آزمایش ویروس. کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه. کسانی که نیاز به کمک های پزشکی آن را دریافت خواهد کرد.”

پنس گفت: 46 از بیش از 3500 نفر در هیئت مدیره مورد آزمایش قرار گرفتند و در دور اول. یک هلیکوپتر نظامی ارتش خدمه کاهش کیت های آزمایش بر روی 951-پا (290 متر) بزرگ شاهزاده خانم توسط طناب پنج شنبه و بعد از بازیابی آنها را برای تجزیه و تحلیل به عنوان رگ منتظر سان فرانسیسکو تحت سفارش به حفظ فاصله آن از ساحل.

مقامات بهداشت در تلاش برای ایجاد که آیا این ویروس در گردش است در گرند شاهزاده خانم از عهده آزمایش پس از گزارش که یک مسافر در یک سفر قبلی از کشتی در ماه فوریه در اثر این بیماری است.

در چند روز گذشته مقامات بهداشتی فاش کرد که حداقل 10 نفر دیگر بودند که در همان سفر هم پیدا شد به توان و حذف. و برخی از مسافران در این سفر ماند روی برای زمان سفر.

“ما می دانیم coronavirus آشکار میان قبلی مسافران … ما خواهد شد تست هر کس در کشتی ما خواهد بود quarantining لازم است” پنس گفت. “ما پیش بینی است که آنها را در قرنطینه می شود و در کشتی آنها نمی خواهد نیاز به پیاده.”

شاهزاده خانم دیگر کشتی کروز الماس شاهزاده خانم, قرنطینه به مدت دو هفته در یوکوهاما ژاپن در ماه گذشته به دلیل ویروس و در نهایت حدود 700 نفر از 3,700 سرنشین آلوده شد در چه کارشناسان تلفظ عمومی-بهداشت و درمان, شکست, با این کشتی اساسا تبدیل شدن به یک شناور جوانه کارخانه.

در همین حال ایالات متحده تلفات از coronavirus صعود به 14 با تمام اما یک قربانی در واشنگتن در حالی که تعدادی از عفونت متورم به بیش از 200 پراکنده در سراسر حدود نیم متحده است. پنسیلوانیا, ایندیانا, مینه سوتا و نبراسکا گزارش خود را در مورد اول است.

در وال استریت سهام چرخش شدید که ترس های نصب شده در بیش از پتانسیل آسیب به اقتصاد جهانی از کارخانه خاموش شدن ناگهانی سفر ممنوعیت قرنطينه و لغو از حوادث بزرگ و کوچک — یک لیست است که شامل جهان معروف South by Southwest جشنواره هنر در آستین تگزاس که قرار بود به شروع هفته آینده.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $8.3 میلیارد دلار اندازه گیری برای کمک به بهداشت عمومی سازمان های مقابله با بحران و خار توسعه واکسن و درمان است.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 100 ، 000 نفر کشته و بیش از 3400 اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است. اکثر موارد خفیف بوده اند و بیش از نیمی از کسانی که آلوده را بازیافت.

بسیاری از مرده در ایالات متحده آمریکا شد و از حومه شهر سیاتل زندگی مراقبت مرکز پرستاری در خانه, در حال حاضر موضوع ایالتی و فدرال تحقیقات است که می تواند منجر به تحریم آن از جمله امکان تصاحب مدیریت آن است. واشنگتن اتحاد ملت بزرگترین غلظت از موارد با حداقل 70.

سی و متخصصان پزشکی از خدمات بهداشت عمومی آمریکا خواهد رسید شنبه در خانه سالمندان برای کمک به مراقبت از بیماران و ارائه کمک به خسته کارکنان گفت: داو کنستانتین اجرایی مسئول سیاتل King County است.

“ما سپاسگزار سواره نظام ورود است. آن را به تغییرات سریع در شرایط وجود دارد,” او گفت:.

خانه سالمندان شد و به 69 ساکنان پس از 15 گرفته شد و به بیمارستان قبل از 24 ساعت کنستانتین گفت.

دولت واشنگتن نیز در حال راه اندازی یک مرکز فرماندهی اختصاص داده شده به خانه های سالمندان رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت.

برخی از عمده کسب و کار در منطقه سیاتل — از جمله مایکروسافت و آمازون است که با هم استخدام بیش از 100 ، 000 نفر در این منطقه را تعطیل عملیات و یا ترغیب کارکنان به محل کار از خانه. دانشگاه واشنگتن به نام کردن در کلاس های آن در سیاتل-منطقه دانشگاه برای دو هفته آینده خواهد شد و به جای تدریس آن 57,000 دانش آموزان آنلاین. و یک کمیک کنوانسیون هفته آینده در سیاتل بود که انتظار می رود به منظور جلب در مورد 100 ، 000 نفر لغو شد.

در کالیفرنیا کشتی بازگشت به سان فرانسیسکو پس از بازدید از هاوایی است.

ساکرامنتو-منطقه که میره روی Grand شاهزاده خانم ماه گذشته در سفر خود به یک سری از پورت ها بعد از شکست در برابر ویروس, کالیفرنیا, مقامات گفت. دیگران که بودند در آن سفر نیز باید آزمایش مثبت در شمال کالیفرنیا و نوادا و کانادا است.

سه ده مسافران در بزرگ شاهزاده خانم تا به حال به آنفولانزا مانند علائم بیش از دو هفته گذشته یا بیشتر گفت: مری الن Carroll, مدیر اجرایی, سان فرانسیسکو بخش مدیریت اضطراری.

متخصص اپیدمیولوژی که مطالعات گسترش ویروس ذرات گفت: recirculated هوایی از کشتی کروز سیستم تهویه به علاوه نزدیک محله و جمعی از تنظیمات را به مسافران و خدمه در معرض بیماری های عفونی.

“آنها طراحی شده به عنوان قرنطینه امکانات برای قرار دادن آن ملایم گفت:” همین میلتون از دانشگاه مریلند است. “شما در حال رفتن به تقویت عفونت با نگه داشتن مردم در قایق.”

او گفت: خرید اینترنتی از کشتی قرنطینه در ژاپن نشان می دهد که نیاز فوری به حرکت مردم کشتی.

“توصیه من این است که به مردم و به امن تر قرنطینه محیط زیست از یک کشتی کروز” میلتون گفت.

استیون اسمیت و همسرش, میشل, بهشت, کالیفرنیا گفت: آنها کمی نگران اما احساس امنیت در اتاق خود را روی Grand شاهزاده خانم.

“چه چیزی به ما داده امید است که این سیستم که در محل ما دولت CDC ما احساس می کنید در حال انجام یک کار قابل توجه,” استیون اسمیت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>