NEW ORLEANS — یک مرد زده بود و کشته شدن توسط مردی Gras شناور در طول خشن شنبه شب خیابان رژه در New Orleans, شدن نفر دوم در روز کشته در امتداد یک مسیر رژه در طول این سال فصل کارناوال, مقامات گفت.

مرد به ضرب مجروح فقط قبل از 7 p. m. به عنوان محبوب Krewe از Endymion شد نورد, New Orleans, پلیس در بیانیه ای گفت. او در صحنه مرده و Orleans Parish, دفتر پزشکی قانونی به انتشار نام وی و علت مرگ پس از اتمام کالبد شکافی و اطلاع خانواده خود را.

باقی مانده از Endymion رژه بود اوراق شنبه شب. پلیس گفت: 13 شناور در حال حاضر جلوتر رفته زمانی که حادثه رخ داده است و با 14 شناور در شکل گیری. باقی مانده شناور است که به دنبال همراه با راهپیمایی گروه های منحرف شد از صحنه تصادف در خیابان کانال یک مسیر محبوب با رژه بینندگان در رودخانه می سی سی پی پورت شهرستان.

New Orleans پلیس گفت: اولین پاسخ دهندگان به سرعت همگرا در سایت ارسال در توییتر خواستار جمعیت برای جلوگیری از این منطقه است.

این شناور با آن پر زرق و برق چراغ ها هنوز هم برق زده بود و محاصره توسط پلیس سوار بر اسب و بر پا است. همه در اطراف خیابان پهن بود با پرتاب مهره های گردنبند و خرده ریز پرتاب از شناور همراه با دیگر باقی مانده است. یک حالت غم انگیز گرفته شده بود نگه دارید از اعضای رژه گروه ایستگاه های تلویزیونی گزارش شده است.

مرگ آمد و به عنوان نیواورلئان هنوز عزاداری مرگ 58-سال-که — گفته — اجرا شد توسط یک شناور رژه شنبه شب.

شهردار LaToya Cantrell گفت: شنبه شب که در جنوب لوئیزیانا شهر عزادار شد.

“برای مواجه با چنین تراژدی و بار دوم در ارتفاع ما جشن های کارناوال به نظر می رسد غیر قابل تصور بار به خرس. شهر و مردم نیواورلئان را با هم خواهد آمد, ما را اندوهگین و ما استقامت با هم” Cantrell در بیانیه ای گفت. “قلب ما برای کسانی که از دست رفته و برای عزیزان خود و نماز ما و عمیق ترین همدردی با آنها هستند.”

چهار مرگ و میر رخ داده بود در طول رژه از عارف Krewe از Nyx یک زن کارناوال ، شاهدان اعلام New Orleans بومی جرالدین Carmouche حال ظاهرا تلاش برای عبور از بین دو قسمت پشت سر هم شناور و افتاد بیش از یک دردسر اتصال بخش است.

پشت سر هم شناور شبیه به یک درگیر در روز حادثه در حال چندین شناور متصل به هم و کشیده شده توسط یک تراکتور. پشت سر هم شناور اجازه داده نمی شود برای چند روز باقی مانده در سال 2020 فصل جشنواره, شهرستان, آژانس, NOLA آماده ارسال شده در توییتر. هر شناور نیاز خود تراکتور این بار جزئي/نیواورلئان مدافع گزارش NOPD سرپرست شان فرگوسن گفت.

کارناوال فصل خود نزدیک سنتی تمام چربی شنبه جشن خشن اوج یک هفته یا بیشتر از رژه شادمانی و مهمانی.

این Krewe از شراب را تقسیم آن پشت سر هم شناور برای آن شراب یکشنبه شب رژه در شهر درخواست این گروه در بیانیه ای گفت. بیانیه ای از Krewe از ارفیوس موسیقی دادن و شاعر گفت: این امر به دنبال این شهر توصیه های ایمنی برای آن رژه دوشنبه.

مرگ نیز آمده فقط یک سال پس از یک ماشین با سرعت به یک دوچرخه لین در نزدیکی یک رژه مسیر ضربه نه مردم و کشتن دو دوچرخه سواران نه چندان دور از جایی که Krewe از Endymion شکل گیری فقط تصویب شده بود. یک مرد شناخته شده به عنوان راننده بود و پس از آن به اتهام دو فقره فضایی قتل.

قبل از این در سال های اخیر کارناوال شناور مربوط به مرگ و میر در لوئیزیانا اتفاق افتاده در سال 2009 زمانی که 23 ساله سوار کاهش یافت و از یک شناور و در مقابل از چرخ های آن در کرنکرو حدود 120 کیلومتری غرب نیواورلئان.

در سال 2008 سوار شدن سه بخش شناور پس از Krewe از Endymion رژه در نیواورلئان کشته شد زمانی که شناور lurched به جلو و بخش سوم فرار بیش از او به پلیس گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im