آتلانتا — John Lewis شد سوگواری احترام و جشن در روز پنج شنبه در آتلانتا Ebenezer Baptist Church یک مکان مقدس برای بسیاری از کسانی که کمک کرده به شکل حقوق مدنی تاریخچه.

قوس لوئیس’ میراث فعالیت بود و یک بار دیگر به Ebenezer سابق کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور که موعظه لوئیس کشف شده در حالی که اسکن رادیو شماره گیری به عنوان یک 15 ساله پسر بچه در حال رشد در آن تفکیک Alabama.

پادشاه ادامه داد: برای الهام بخشیدن به لوئیس’ حقوق مدنی کار برای بعد از 65 سال به عنوان او مبارزه با تبعیض نژادی در طول گاهی خونین راهپیمایی تازی اتوبوس “آزادی سواری” در سراسر جنوب و بعد از آن در طول مدت زمان تصدی در کنگره ایالات متحده است.

لوئیس درگذشت 17 جولای در سن 80.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما با حضور در پنج شنبه مراسم تشییع جنازه شد و انتظار می رود به آدرس عزاداران. رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و بانوی اول سابق لورا بوش نیز در کلیسا.

“در اینجا نهفته است درست پاتریوت آمریکایی که در معرض خطر زندگی خود را برای امید و وعده دموکراسی” Ebenezer ارشد کشیش برگرد. Raphael وارناک گفت: جماعت به عنوان تشییع جنازه آغاز شد.

یکی از کینگ دختران برگرد. برنیس شاه چراغ جماعت در نماز: “ما همچنان به خوب مشکل تا زمانی که شما به ما عطا کند نفس به انجام,” او گفت:.

خارج Ebenezer صدها نفر جمع شده بودند برای تماشای این سرویس بر روی یک صفحه نمایش بزرگ در خارج از کلیسا است. برخی از سنگ انجیل آهنگ “ما باید غلبه بر.”

زمانی که لوئیس بود 15 او شنیده پادشاه موعظه در WRMA یک ایستگاه رادیویی در مونتگمری آلاباما, او به یاد می آورد در یک مصاحبه جنوبی تاریخ شفاهی برنامه.

“بعد از آن من تو را دیدم او را در بسیاری از موارد در نشویل در حالی که من در مدرسه بین 1958 و ’61 و” لوئیس گفت. “در یک معنا او رهبر است.”

پادشاه بود “کسی که بیش از هر زمان دیگر در ادامه به تاثیر زندگی من است که من ساخته شده که من بود,” لوییس نوشت: در سال 1998 زندگینامه “راه رفتن با باد.”

در تابستان سال 1963 لوئیس بود خطاب به هزاران نفر از مردم در طول ماه مارس در واشنگتن صحبت در مدت کوتاهی قبل از اینکه شاه به او “رویای من” بیان است. او سپس در مورد سیاه و سفید از مردم مورد ضرب و شتم توسط پلیس و زندانی — تم که طنین انداز وضوح در زمان امروز.

“من دوستان فراموش نکنیم که ما درگیر جدی اجتماعی انقلاب” لوئیس گفت: جمعیت عظیمی در واشنگتن بازار.

“به کسانی که باید گفت:” صبور باشید و صبر کنید ” ما مدت طولانی گفت که ما نمی توانیم صبور,” او اضافه شده است. “ما نمی خواهیم آزادی ما به تدریج اما ما می خواهیم به رایگان در حال حاضر! ما خسته هستند. ما خسته از اینکه مورد ضرب و شتم توسط پلیس. ما خسته از دیدن مردم ما در زندان قفل شده دوباره و دوباره.”

در سال 1965 لوئیس بود مورد ضرب و شتم توسط ایالت آلاباما سربازان در شهر سلما در آنچه شناخته شده به عنوان “یکشنبه خونین.”

یکشنبه گذشته خود تابوت انجام شد در سراسر ادموند Pettus پل در سلما. واگن نورد بیش از یک فرش از گلبرگ های گل رز بر روی پل است که دهانه رودخانه آلاباما. در ضلع جنوبی این پل که در آن لوئیس مورد حمله قرار گرفت توسط قانون افسران و اعضای خانواده قرار می گیرد, گل رز قرمز است که حمل بیش از نورد مارک نقطه ای که در آن لوئیس ریخته خود خون و دچار ضربه به سر است.

لوئیس بعدها موفق به دریافت مدال آزادی ملت اولین رئیس جمهور سیاه پوست در سال 2011.

او صرف بیش از سه دهه در کنگره و منطقه خود شامل بسیاری از آتلانتا.

مدت کوتاهی قبل از او درگذشت لوئیس نوشت: مقاله ای برای نیویورک تایمز و خواسته است که آن را در روز منتشر شده از تشییع جنازه او. در قطعه پنج شنبه منتشر شده Lewis به یاد می آورد آموزه های King:

او گفت: “ما همه همدست زمانی که ما تحمل بی عدالتی” لوئیس نوشت. او گفت: “این کافی نیست که به آن می گویند بهتر خواهد شد و توسط. او گفت: هر یک از ما یک تعهد اخلاقی به ایستادن صحبت کردن و صحبت کردن.”

“اگر من ممکن است در اینجا با شما, من از شما می خواهم برای پاسخ به این کمترین تماس از قلب خود را و ایستادن برای آنچه شما واقعا باور” لوئیس اضافه شده است. “در زندگی من انجام داده اند همه من می توانم نشان می دهد که راه صلح از راه عشق و عدم خشونت است که بیشتر راه عالی. در حال حاضر از آن نوبت خود را به اجازه دهید آزادی حلقه.”

به عنوان این مراسم بود که در مورد شروع, صبح روز پنجشنبه, کریستینا واتکینز Mormino 50-سال-استاد قدیمی زندگی می کند که در Lewis’ کنگره منطقه ایستاده بود در خارج از کلیسا با او 11 ساله پسر جیمز. آنها صحبت از لوئیس’ شور و شوق برای رای دادن.

“ما برای خانواده های رای گیری است که از اهمیت زیادی برخوردار است” گفت: Mormino که سیاه و سفید است.

“این واقعیت که او نگه داشته در حال رفتن به پل در سلما که به من یادآوری می کند که هر زمان که همه چیز فقط در حفظ و رفتن” او پسر جیمز اضافه شده است.

این داستان در اصل منتشر شد در 10:03 صبح

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de