3 بیشتر coronavirus بیماران مرگ به عنوان آرکانزاس موارد آمار 1,094

Category: آرکانساس Comments: No comments

سه نفر بیشتر در آرکانزاس درگذشت coronavirus وزیر بهداشت Nate اسمیت گفت: پنج شنبه, آوردن تلفات به 21. تعداد کل موارد در دولت رز به 1,094.

اسمیت گفت: از سه نفر که فوت دو نفر شد در دهه 60 و یا 70.

تعداد بیماران بستری کاهش 76 73 اسمیت گفت: اما این تعداد نیست و صرفا منعکس کننده سه نفر منتشر شد. اسمیت گفت: 21 نفر بودند که به تازگی بستری شده در حالی که 24 مجبور به ترک بیمارستان از شنبه.

از تمام بيماران بستری 31 در یک ونتیلاتور اسمیت گفت.

تعدادی از بهبود بیماران افزایش یافته و به 253 اسمیت گفت: معنی وجود دارد 841 فعال موارد است.

اسمیت گفت: بهداشت و درمان کارگران به حساب 158 موارد است.

بعد از آن در کنفرانس خبری اسمیت و رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون خطاب به کلینیک سقط جنین در لیتل راک تحت بررسی که آیا آن را می توانید باقی می ماند و در عمل در طول بیماری همه گیر.

هاچینسون ذکر کرده سفر از خارج از دولت بيماران به عنوان یک دلیل اصلی این درمانگاه نیاز به بررسی با توجه به نرخ های بالاتر از عفونت و بستری شدن در کشورهای همسایه و اسمیت گفت: تحقیقات توسط وزارت بهداشت در بر داشت مرکز جذب تعداد زیادی از مردم از خارج از دولت.

کلینیک توصیه شده است برای تضعیف که اسمیت گفت: “و اگر از بازدید کنندگان در ادامه این تسهیلات وضعیت ممکن است مجبور به بازبینی شود و بیشتر دستورات صادر می شود.

که آیا سقط جنین را می توان به روش هایی که غیر ضروری, انتخابی یا نه حساس به زمان انتظار قرار اسمیت گفت: این بخش اجازه می دهد ارائه دهندگان برای تصمیم گیری چه روش لازم است.

10:26 صبح: فرماندار مقامات بهداشتی دولت به کروناویروس به روز رسانی

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون است به صحبت می کنند در 1:30 بعد از ظهر به جزئیات آخرین coronavirus آمار و ارقام و تحولات در آرکانزاس است. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی و همچنین ویدئو زندگی می کنند پس از این جلسه آغاز می شود.

[پخش ویدئو بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای: youtube.com/watch?v=Kg-qMqmycAM]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>