3 متحده رای اما coronavirus اختلال می تواند هفته گذشته

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — جدید کروناویروس مقامات را مجبور به قراضه دموکراتیک ریاست جمهوری در رای گیری اولیه در مجموع در اوهایو و مانع برخی از انتخابات در فلوریدا و ایلینوی و آریزونا در روز سه شنبه به عنوان یک جهانی و همه گیر است که تعطیل زیادی عصری زندگی آمریکایی را تهدید به اخلال در انتخابات در سراسر کشور برای سال آمده است.

اوهایو به نام خود حالت اولیه فقط ساعت قبل از انتخابات بودند را به باز کردن به عنوان دولت فدرال خواست آمریکایی ها به جمع آوری در گروه های 10 یا بیشتر و خواسته افراد مسن به ماندن در خانه به طور کامل.

کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز لعنتی اوهایو بی سابقه حرکت برای پرورش “بیشتر هرج و مرج و سردرگمی است.” او به دنبال سر تر متحده از اقدامات مشابه اصرار کسانی که با آینده مقدماتی برای گسترش رأی-با-ایمیل و غایب انتخابات به عنوان به خوبی به عنوان ايستگاه ساعت, به طوری که تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus نیست بیشتر از خط خارج آن در مسابقه برای راست به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“حق رای به بنیاد دموکراسی ما و ما باید همه چیز را ما می توانیم برای محافظت و گسترش است که حق به جای آوردن روند دموکراتیک به توقف” پرز در بیانیه ای گفت. چهار دیگر آمریکا — لوئیزیانا, گرجستان, کنتاکی و مریلند — در حال حاضر نقل مکان کرد و به عقب راندن آنها مقدماتی و دیگران می تواند به دنبال کت و شلوار.

[تصویری نیست بالا ؟ برای مشاهده اینجا کلیک کنید ” https://www.youtube.com/watch?v=ygqkokLwgmk]

برای کسانی که فشار پیش با رای گیری در ضمن مشکلات ظهور در سراسر کشور است. در ایلینوی یک انتخابات رسمی و فرماندار معامله سرزنش بیش از که مسئول هرج و مرج در این کشور ، در Okaloosa County در فلوریدا تکدی دو دوجین نظرسنجی کارگران کاهش یافته است, ترک انتخابات سرپرست پل لوکس کارکنان تقلا برای آموزش تعویض.

“ما در صادق انتهای طناب” لوکس گفت.

Coronavirus به بازیگران سایه دموکراتیک اولیه مسابقه به بحث بیش از سیاست فروع گرفته اند صندلی عقب به مسائل مربوط به مرگ و زندگی است.

“این قطعا وهم آور” گفت: Jesse Lehrich های دموکراتیک عمل و سابق هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی سخنگوی که مستقر در شیکاگو است که اضافه “بایدن و ساندرز در حال بحث محاسن حاشیه سیاست های مختلف در این شبه در حالی که در آمریکا مصرف می شود توسط یک بحران بی سابقه ای.”

هنوز مشخص نیست شنبه بود که تا چه حد coronavirus را تحت تاثیر قرار مردم در انتخابات. جو بایدن در حال حرکت است و نزدیک به تامین دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری, اما می تواند در صورت شکست اگر مسن تر رای دهندگان که تمایل به حمایت از او نشان ندهید ، برنی ساندرز در ضمن نمی توانیم به از دست دادن حمایت از رای دهندگان جوان که خود را وفادار ترین هواداران است.

“مردم اولویت خود را روز به روز بقا در حال حاضر — به طوری که آنها در حال فکر کردن در رای گیری به عنوان یک اولویت” گفت: Debra ساطور, بنیانگذار Vote.org.

میلیون ها نفر از رای دهندگان در حال حاضر شرکت در برخی از فرم اولیه رای گیری. اما علائم وجود دارد که روز سه شنبه برای رای دهندگان — و نظرسنجی کارگران — اقامت داشتند خانه. در Burbank یک جامعه کوچک در جنوب شیکاگو بسیاری از ایستگاه های رای گیری خالی ایستاده بود در ساعت 8 صبح تنها 17 نفر رای داده بودند یک سرعت که گفته شد غیر منتظره کند.

در فلوریدا پالم بیچ شهرستان انتخابات سرپرست وندی Sartori لینک گفت: سه رای گیری سایت تا به حال به نقل مکان کرد و چهار افتتاح شد به طور قابل توجهی اواخر به دلیل کارگران نشان نمی دهد و تا به حال داده شده توجه کنید.

“ما احتمالا باید در انتظار بوده اند و آن را بیشتر از ما بود,” او گفت:.

در ایلینوی وجود دارد که فشار به نقل مکان در حدود 50 منطقه شیکاگو حوزه های رأی گیری و پس از مکان لغو شد در آخرین لحظه. هرج و مرج در این شهر سنجی منجر به fingerpointing بین یک انتخابات شهر مقامات و ایلینویز’ فرماندار دموکرات پس از روزها بحث بر سر اینکه آیا دولت اولیه باید به تعویق افتاد به دلیل coronavirus تهدید.

جیم آلن سخنگوی هیئت مدیره شیکاگو کمیسیون انتخابات خبر داد و گفت: هیئت مدیره خواسته رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر در هفته گذشته به لغو فرد رای دادن, اما فرماندار خودداری کرد. پریتزکر مقابله است که دولت قانون را نمی کند به او این قدرت را به تغییرات گسترده که در انتخابات مقامات می خواستم.

“اجازه بدهید به شما بگویم این است: آن است که دقیقا در زمان هایی از این دست که در قانون اساسی مرزهای دموکراسی ما باید احترام بالاتر از همه چیز. و اگر مردم می خواهند به من انتقاد که خوب پیش بروید,” او گفت:.

بایدن مشاور ارشد آنیتا دان گفت: معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی به تماشای گزارش های اولیه از پایین شیکاگو مردم در انتخابات با برخی از نگرانی اما این نگرانی ها کاهش خواهد یافت به عنوان رای دهندگان بازیگران آراء در طول روز است.

“شما شنیدن هیچ ساعت شلوغی” در انتخابات “و سپس شما درک خوبی وجود دارد هیچ عجله ساعت در تمام,” از آنجا که بسیاری از رای دهندگان در حال کار در خانه دونن گفت.

کیت Bedingfield بایدن معاون مدیر کمپین منتشر شد یادداشت بعد از ظهر سه شنبه پیش بینی کرد که “به طور کلی مردم در انتخابات خواهد بود و تقریبا در سرعت برای سال 2016 در آریزونا و فلوریدا و تقریبا در سرعت 2018 در ایلینوی که میزان مشارکت رای دهندگان در هر سه متحده را منعکس جمعیت در مقیاس بزرگ است.” Bedingfield ذکر شده قوی اولیه رای گیری اعداد در هر سه متحده است.

Sanders, آخرین دموکرات ایستاده بین بایدن و نامزدی, نیست, برنامه ریزی برای رها کردن تیم خود شاهد هیچ حرکت نزولی به ماندن در این مسابقه به عنوان آنها را چگونه ارزیابی روزهای آینده و هفته گشوده است.

او چهره اما به طور فزاینده ای دشوار مسیر به نامزدی. حدود نیمی از نمایندگان در مقدماتی حزب دموکرات در حال حاضر اعطا شده است و اگر بایدن یکی دیگر از بزرگ شب شنبه او را با پد در حال حاضر بزرگ و شاید غیر قابل عبور منجر شود. ساندرز مسیرهای بایدن با بیش از 150 نماینده در سراسر کشور به معنی او می خواهم نیاز به پیروزی بیش از 57 درصد از کسانی که هنوز به خود اختصاص داده به پرچ نامزدی حزب دموکرات.

Coronavirus همچنین می تواند به تقویت تماس برای دعوت به رها کردن از مسابقه به خصوص اگر بایدن می آید از سه شنبه شب مقدماتی در حتی قوی تر از موقعیت Lehrich اشاره کرد.

“این همه احساس می کند مانند یک, عجیب و غریب, تشریفات با توجه به این لحظه بی معنی subplot با نتیجه گیری در میان یک تهدید وجودی” او گفت:.

خواندن چهار Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>