3 جوانان ایران در Pulaski County school تهدیدات مورد; بازداشت های بیشتر به آمده FBI اعلام

سه نوجوانان متهم شدند و پس از “جعل” تهدید شد ارسال شده در برابر Sylvan تپه دبیرستان در اوایل این هفته و بیشتر دستگیری ها در آینده با توجه به اف بی آی است.

تهدید های مختلف آنلاین رهبری, Pulaski County ویژه مدرسه منطقه به نزدیک Sylvan تپه پردیس اصلی چهارشنبه و پنج شنبه و به مدرسه شمالی پردیس پنج شنبه. دومی نیز شناخته شده به عنوان دانشجوی سال اول دانشگاه است 4 مایل از اصلی دبیرستان.

اف بی آی اعلام کرد در یک کنفرانس خبری روز شنبه از دستگیری سه نفر است اما با ارائه نام خود را در سنین و یا اطلاعات دیگر.

بعد در روز FBI سخنگوی کانر Hagan تایید کرد که مظنون بودند دستگیر شدند و در “منطقه عمومی Pulaski [شهرستان]” و این که یکی از بازداشت توسط ماموران اجرای قانون محلی و دو نفر دیگر توسط ماموران فدرال.

هیچ یک از این سه مظنون به اتهام فدرال جرایم اما اف بی آی است که درگیر در تحقیق Hagan گفت.

“این یک مورد فدرال اما ما در حال کار بر آن به دلیل وجود پتانسیل آن برای تبدیل شدن به یک مورد فدرال,” او گفت: Arkansas Democrat-Gazette.

Hagan گفت: بازداشت های بیشتر خواهد بود اما او کاهش یافته است به ارائه جزئیات.

تهدید آنلاین که نوشته شده بود در ق و یک وبلاگ به نام خام اعترافات حذف شده توسط مدیران وب سایت ها گفت: جسیکا داف سخنگوی با منطقه مدرسه. عکس های روی صفحه نمایش ارسال شده است منتشر شده در رسانه های اجتماعی.

این ناسزا لادن پست منتقل ترس بیش از یک فریب داد, دوست پسر و یک دسته “از [expletive حذف شده] مغلوب ساختن پیشی جستن عاشقان.”

آن را به دولت رفت به “هر کسی از آرکانزاس مرکزی” که حضور یک دبیرستان است که “قافیه با سایلنت هیلز” را به “جلوگیری از صبح صبحانه.” ناشناس پوستر وعده داده شده به “مردم را به خونریزی” و ذکر او تجربه تیراندازی تپانچه.

تهدید در نظر گرفته شد به اندازه کافی شدید توسط مدیران مدرسه به Sylvan تپه دبیرستان برای دو روز.

لیندا Remele رئیس هیئت مدیره مدرسه برای Pulaski County ویژه مدرسه منطقه گفت: مسئولان مدرسه در حال همکاری نزدیک با اجرای قانون محلی و مقامات اف بی آی است. او به نام حوادث این هفته “قریب به اتفاق … در این واقعیت است که ما نمی توانیم آن را متوقف کند.”

بسته شدن دو دانشگاه بیش از تهدید بی سابقه بود به عنوان بهترین او می تواند به یاد بیاورید او گفت:. Remele یک بازنشسته و مربی که صرف تقریبا تمام حرفه خود را در Pulaski County است.

“هرگز ما ارسال خانه کودکان و نوجوانان به دلیل تهدید به بمب گذاری,” او گفت:. “این قلمرو جدید است و ما نه گمراه در کنار احتیاط.”

دو تهدید نیز ساخته شد در برابر لیتل راک مدارس در این هفته یک روز پس از تهدید در برابر Sylvan تپه بالا. در این موارد پلیس فرستاده شدند به مدارس — Little Rock مرکزی بالا و eStem-اما مدارس نشد. بازداشت شده اند ساخته شده و در آن موارد اگر چه “فرد مورد علاقه” شناسایی شد در مرکزی با خطر بالا است که درگیر کسی ساخت یک جعل تماس در مورد یک بمب با توجه به لیتل راک ،

Cheryl ممکن است یک مربی با عدالت کیفری موسسه در لیتل راک گفت: در هر زمان یک تهدید ساخته شده است در برابر یک مدرسه باید وجود داشته باشد یک “فرایند استاندارد و روش است.”

این موسسه که بخشی دانشگاه آرکانزاس سیستم را فراهم می کند آمادگی آموزش برای مدارس که اهداف از خشونت یا تهدید به خشونت است. از جمله آموزش از طریق تامین کمک مالی و اختیاری است گفت: ممکن است.

در سراسر کشور, بیشتر, تهدیدات در حال ساخته شده آنلاین به خصوص در رسانه های اجتماعی و در بحث های فروم وب سایت. نیکولاس کروز مظنون دستگیر شده در فوریه. 14, 2018, تیراندازی در Marjory Stoneman, Douglas, دبیرستان, در, پارک, Fla., نشان داد تمایلات خشونت آمیز در رسانه های اجتماعی قبل از تیراندازی که منجر به مرگ 17 نفر است. یکی Instagram ارسال شده توسط کروز اظهار داشت: “من قصد دارم برای به دست آوردن این تفنگ زمانی که من به نوبه خود 18 و ساقه تا مدرسه” با توجه به وضعیت تحقیق و تفحص کمیسیون.

ممکن است گفت: اجرای قانون تبدیل شده است عاقلانه به چنین تهدیدات و می توانید آنها را تشخیص بهتر.

“فن آوری همچنان به رشد آن را تبدیل به یک چالش برای اجرای قانون” گفت: ممکن است. “و در حال حاضر اجرای قانون بسیار ماهر در نگه داشتن تا با فن آوری خود را. آنها در حال توسعه ابزار بیشتر در هر روز است.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط سینتیا هاول و Nyssa Kruse از Arkansas Democrat-Gazette.

Pulaski County ویژه سرپرست منطقه مدرسه چارلز McNulty (راست) پیوست شروود افسران پلیس Jaclyn Vallor (سمت چپ) و جمال Hockaday و FBI special agent اسکات راینهارت صحبت می کند جمعه در Sylvan تپه دبیرستان در شروود در مورد دستگیری ساخته شده بیش از “جعل” تهدید در برابر مدرسه.
(Arkansas Democrat-Gazette/Staton Breidenthal)

مترو در 02/15/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید