$30M نیومن قطعه منجر کریستی بزرگترین فروش از سال

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

حراج کریستی خانه است نورد از شاهکارهای آن را در انتظار نگه داشته در طول coronavirus مستند.

یک بارنت نیومن قطعه Onement Vارزش حداقل $30 میلیون نفر منجر خواهد شد, کریستی هنر معاصر فروش جولای 10.

“این است که این افتخار را باید از این فرصت برای نشان دادن این فوق العاده کار توسط بارنت نیومن بود که یکی از انقلابی ترین هنرمندان قرن 20 گفت: Ana Maria سلول از فروش. بخشی از یک سری از شش نقاشی کار یکی از دو که به صورت خصوصی برگزار شد. دیگران بر روی صفحه نمایش در موزه هنر مدرن و موزه های دیگر.


فروش علائم کریستی بازگشت به فروش فوق العاده با ارزش آثار چیزی فروشنده شده است انجام تمام بهار. در طول Covid-19 مستند خانه حراج شده است فروش کمتر از گران قیمت و با این نسخهها کار از طریق مزایده آنلاین و مبادله خصوصی و فروش آن رخنه بین خانه و جمع آوری به طور مستقیم.

در تعدادی از راه های حراج است که هنوز هم یک محصول از این بیماری همه گیر. این واقعیت است که هنر نیروگاه برگزاری بزرگترین آن سالانه فروش در تابستان است و خروج از سنتی عمل. تابستان معمولا آرام است دوره برای دنیای هنر. و این رویداد را در قالب بیش از حد غیر متعارف است. به جای برگزاری فروش به طور جداگانه در سراسر جغرافیای کریستی در نظر دارد برای برگزاری حراج در یک رله سبک عبور بین فروش های فوق العاده از هنگ کنگ به پاریس به لندن به نیویورک است. حراج خواهد عمل زندگی می کنند در مکان های عمومی که در آن مقررات مجوزها و آنلاین که در آن آن را نمی کند, کریستی گفت.

کم پایان برآورد نیومن کار است $20 میلیون کمتر از کم پایان برآورد برای سال گذشته منجر زیادی خرگوش توسط Jeff Koons که کریستی تخمین زده می شود ارزش حداقل 50 میلیون دلار پیش فروش شده است.

خانه حراج درهم به آغوش جدید فروش روش ها در ماه های اخیر. خصوصی افزایش فروش 120 درصد در شش ماه اول سال در مقایسه با سال گذشته است. گران قیمت ترین کار کریستی فروخته شده به بخش خصوصی در این سال به ارمغان آورد و در بیش از $35 میلیون rivaling برآورد برای Onement V.

هیچ چیز کاملا منطبق هیجان حراج زندگی می کنند که در آن کار می کند می توانید برای فروش به مراتب بیشتر از خانه حراج در ابتدا برآورد شده است. سال گذشته Koons بسیاری به فروش می رسد بیش از مبلغ 91 میلیون; کریستی تا به حال حدود 50 میلیون دلار است.

“هیچ چیز هرگز جایگزین تجربه مشاهده یک شیء یا یک اثر هنری در فرد زنده مزایده همیشه در هسته از آنچه ما در کریستی گفت: Matthew Rubinger حراج خانه معاون رئیس بازاریابی است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>