3M آتش سوزی در بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن جهت تولید بیشتر ماسک صورت

Category: آرکانساس Comments: No comments

تولید لوله 3M عقب رانده جمعه در برابر انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از تولید ماسک های صورت که به شدت مورد نیاز توسط آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی.

این شرکت گفت: از آن تولید شده است به عنوان بسیاری از ماسک های که ممکن است برای ایالات متحده “در طول چند هفته گذشته و ماه.”

3M همچنین گفت: دولت خواسته آن را به توقف صادرات پزشکی-درجه ماسک به کانادا و امریکا که این شرکت گفت: افزایش “قابل توجهی بشردوستانه مفاهیم” خواهد شد و نتیجه معکوس با ایجاد کشورهای دیگر به مقابله به مثل در برابر ایالات متحده آمریکا

غیر معمول اما نه بی سابقه شکاف بین رئیس جمهور و پیشرو تولید کننده آمریکایی را شکست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی سر از وزارت امنیت میهن و سازمان مدیریت اضطراری فدرال به استفاده از قدرت خود را تحت 1950 دفاع تولید عمل برای به دست آوردن “مناسب” تعداد N95 ماسک از 3 متر و هر یک از شرکت های وابسته به آن.

N95 ماسک نیز به نام ماسک با ارائه حفاظت بیشتر در برابر کروناویروس جدید از عادی فولاد ماسک. فرمانداران و مقامات بیمارستان در سراسر کشور هشدار داده اند از وخیم کمبود ماسک و دیگر دنده محافظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان مردم با covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

رئیس جمهور به دنبال سفارش خود را با یک خاردار جیر شنبه شب در مینه سوتا بر اساس تولید کننده.

“ما ضربه 3M سخت امروز پس از دیدن آنچه که آنها انجام می دهند با ماسک خود را. ‘P عمل’ تمام راه را. شگفتی بزرگ برای بسیاری از دولت به عنوان به آنچه که آنها انجام می دهند – باید یک قیمت به پرداخت!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

حوادث منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن را در برابر 3M شروع هفته پیش. یک مقام کاخ سفید گفت: زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید 3M کارخانه در مینه سوتا در ماه گذشته به او گفته شد که 3M تا به حال 35 میلیون N95 ماسک که در نظر گرفته شده بودند به صورت تجاری استفاده می کند اما می تواند مورد استفاده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی.

این هفته پس از 3M دریافت مسئولیت حفاظت از آن به دنبال کاخ سفید متوجه شدند که نه همه از این ماسک آماده بودند برای بازار ایالات متحده آمریکا است ،

جارد کوشنر رئیس جمهور در قانون شده است که منجر به مدیریت اطلاعات تماس با شرکت برای یادگیری که در آن ماسک رفت و به همین دلیل برخی از آنها در دسترس نیست به عنوان وعده داده شده. وضعیت چراغ مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل به گفته این مقام صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد اتفاقاتی که ساخته شده است نه عمومی.

این شرکت گفت: این کار کرده است با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از هفته گذشته و حمل ماسک که آن را به تولید در خارج از کشور به ایالات متحده آمریکا از جمله 10 میلیون N95 ماسک 3M ساخته شده در چین.

3M نیز نگرانی بیش از آنچه گفته شد به درخواست دولت برای جلوگیری از صادرات ماسک برای کانادا و کشورهای آمریکای لاتین که در آن شرکت مهم ماسک تامین کننده.

“توقف صادرات همه از ماسک های تولید شده در ایالات متحده به احتمال زیاد علت دیگر کشورها به مقابله به مثل و انجام همان به عنوان برخی از آنها در حال حاضر انجام می شود. اگر که رخ می دهد خالص تعداد تنفس در دسترس ساخته شده به ایالات متحده که در واقع کاهش” این شرکت اعلام کرد. “است که در مقابل آنچه ما و دولت به نمایندگی از مردم آمریکا هر دو به دنبال.”

کاخ سفید بلافاصله اظهار نظر در این شرکت در بیانیه ای در مورد محدود کردن صادرات.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: ضروری لوازم بهداشتی و کارگران در جریان هر دو راه در سراسر این مرز و مسدود کردن صادرات 3M ماسک اشتباه خواهد بود.

“من فکر می کنم از هزاران نفر از پرستاران که عبور از پل در ویندسور به کار در دیترویت سیستم پزشکی هر روز” ترودو گفت. “این چیزهایی که آمریکا تکیه می کنند.”

داگ فورد نخست وزیر استان انتاریو گفت: “در اعتراض به نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer ابراز نگرانی که تهمت می تواند ایجاد کمبود ماسک برای کانادا پزشکان و پرستاران.

“سلامت و رفاه خط مقدم ما کارگران در این بستگی دارد ضروری اقلام پزشکی و در حال حاضر بیش از همیشه در کشور ما نیاز به کار با هم برای مبارزه با covid-19,” فورد توییتی.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد همان سال 1950 قانون به نیروی جنرال موتورز برای ساخت هواکش مورد استفاده در درمان covid-19 بيمار. رئيس جمهور را متهم جنرال موتورز از حرکت به سرعت به اندازه کافی و تلاش به هزینه دولت بیش از حد. جنرال موتورز گفت: در آن مشغول به کار بود در هواکش برای هفته ها. دو روز بعد تهمت ستایش خودرو ساز گفت این بود: “انجام یک کار فوق العاده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>