4-star QB است ‘زیبا’ آرکانزاس بازدید

Category: آرکانساس Comments: No comments

کارفرمایی Kaidon سالتر وارد در آرکانزاس حدود ساعت 9 صبح امروز و در سمت چپ حدود هشت ساعت بعد.

“من عاشق مراجعه کنید. من برای دیدن کل دانشگاه های داخلی این خوابگاه که در آن من می ماند اگر من رفتم اینجا” سالتر گفت. “این زیبا بود.”

سالتر, 6-2, 185 پوند از سیدر هیل تگزاس است و ارائه می دهد از آرکانزاس, Auburn, UCLA, تنسی, Georgia Tech, کارولینای جنوبی, بیلور و دیگران. او گفت: Razorbacks پایه فن اجازه دهید او را می دانم آنچه که او را در سفر خود.

“آرکانزاس تعجب آور بود اما در همان زمان پایه فن اجازه دهید من می دانم همه چیز در توییتر” Saleter گفت. “فن پایه بسیار مستقیم به جلو. این همه چیز من انتظار می رود.”

او و توهین آمیز هماهنگ کننده کندال brian rinaldi یک Broyles جایزه فینالیست 2015 در بازگشت چند سال.

“من شناخته شده مربی brian rinaldi از آنجایی که من یک دانشجوی سال اول که من رفتم به اردوگاه خود در هوستون” سالتر گفت. “او به من گفت او را دوباره به من و او. ما رابطه فوق العاده است.”

او به اتمام 149 از 245 عبور برای 2,550 متری 28 touchdowns و 6 interceptions همراه با 100 حمل برای 616 متری و 10 touchdowns. او نام منطقه 7-6A MVP به عنوان یک تازه وارد.

سالتر است هیجان زده در مورد brian rinaldi جرم.

“من دوست دارم مربی brian rinaldi جرم” او گفت:. “من در کارفرمایی اتاق تماشای آنها را از طریق فیلم به تماشای تکنیک ها و دریل حتی تماشای quarterbacks در اتاق وزن.”

او نیز لذت می برد جلسه مربی سام پیتمن.

“مربی پیتمن بزرگ انرژی است. من او را دوست داشتم” سالتر گفت. “او به من گفت که من در جا جرم بزرگ است. به عنوان من می توانم من نیز مناسب است. ما به تماشای برخی از نکات برجسته فیلم و از کارفرمایی تاریخچه و من خودم را در این جرم است.”

ملی استخدام تحلیلگر تام موش صحرایی قطب شمال از CBS Sports Network ملاقات با سالتر در ماه دسامبر.

“او 4 ستاره کارفرمایی است که بازوی خوب است و قدرت فوق العاده کنترل توپ عالی و مهارت های در حال اجرا,” موش صحرایی قطب شمال گفت. “او رهبر تیم است که می تواند به شما ضرب و شتم با دست یا پاها.”

به عنوان یک دانشجوی سال دوم مسی به اتمام 98 191 عبور برای 1,266 متری 6 touchdowns و 4 interceptions در حالی که با عجله 82 بار برای 268 متری و 6 touchdowns.

او را تحسین SEC.

“به احتمال زیاد SEC احتمالا بهترین چیز برای من است. بسیاری از ارائه می دهد که من علاقه مند هستم در حال SEC مدارس” سالتر گفت. “یکی از آنها ممکن است انتخاب کنید.”

او در بازدید از Ole Miss روز یکشنبه قبل از ساخت راه خود را به فایت. او هنوز در تلاش برای کشف کردن که او را به کالج خود را تصمیم گیری است.

“من قصد ندارم به آن عجله اما به احتمال زیاد من امیدوارم متعهد بود من ارشد نجومی یا اواسط فصل,” او گفت:. “آرکانزاس قطعا یک سفر رسمی. من نگاه به Ole Miss بیشتر. من نمی دانم.”

او توضیح داد که چرا Razorbacks خواهد شد یک سفر رسمی.

“مردم است. آنها با من مثل من در حال حاضر در اینجا” سالتر گفت.

سالتر ثبت بهترین 47 سر پا, 6 اینچ در پرش سه گام و 21 سر پا, 6 اینچ در پرش طول در فوریه. 22. او نیز اجرا می شود پا در 4×400 متر رله.

او می رود به دیدار UCLA در مارس 10 و بیلور در مارس 29. مقدار مدارس جذب او است که می تواند او را بعد است متعدد است.

“لویی … ساقه همه. آلاباما کلمسون, ایالت اوهایو است,” او گفت:. “من استخدام شده است کمی تعجب آور است اما من آغاز شده و انتظار آن را پس از من بزرگ junior فصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>