45 بار پرواز در مه: DB Schenker شروع می شود چین-شاتل از شانگهای به مونیخ

Category: وب وایر Comments: No comments

سه بوئینگ 767 مسافر هواپیما از Icelandair تبدیل به طور انحصاری برای DB Schenker • بیشتر ارتباطات برنامه ریزی شده از جمله به شیکاگو • فوری-نیاز به ظرفیت برای مقابله با تنگنا از Coronavirus اسن/مونیخ, مارس 27 سال 2020 – ظرفیت برابر تنگنا: DB Schenker راه اندازی جدید روزانه حمل و نقل هوایی ارتباط بین شانگهای و مونیخ. سه بوئینگ 767 مسافر هواپیما از Icelandair تبدیل به طور انحصاری برای پیشرو جهانی تدارکات و خدمات مورد استفاده قرار خواهد گرفت در این مسیر است. اولین پرواز از چین شاتل در حال حاضر به ارمغان آورد تن از تجهیزات پزشکی به اروپا است.

یک فیلم مستند تبدیل هواپیما: https://youtu.be/vM5TBZoJpp0

“جایی که ظرفیت وجود ندارد ما آن را ایجاد کنید. DB Schenker است که در نتیجه نیز در حال گسترش عرضه جهانی شبکه در مبارزه با کروناویروس” می گوید: Thorsten Meincke عضو هیئت مدیره هوا و اقیانوس حمل و نقل در DB Schenker. “با این پرواز اضافی ما نشان داده اند توانایی ما برای عمل با انعطاف پذیری و سرعت در طول یک بحران است.”

چین شاتل است که به طور خاص در مشتریان که واردات تجهیزات پزشکی مانند ماسک و یا محافظ مناسب از چین برای مبارزه با گسترش Coronavirus. رزرو برای چندین هزار متر مکعب حمل و نقل در حال حاضر دریافت شده است. زمان سرب برای تحویل در مقصد است که پنج تا هفت روز است. در ابتدا 45 شاتل پروازهای برنامه ریزی شده از Pudong شانگهای به مونیخ در 12 چرخش در هر هفته یک بار به طور کامل عملیاتی است. گسترش شاتل و بیشتر اتصالات به عنوان مثال دو بار در هفته به شیکاگو در حال آماده سازی هستند.

همکاری شریک Icelandair تبدیل سه مسافر هواپیما به طور انحصاری برای DB Schenker با از بین بردن مسافر صندلی. این ایجاد خواهد شد بیش از 200 متر مکعب حمل و نقل فضایی در حلقه و مسافر عرشه. در علاوه بر این به عنوان بخشی از همکاری یک DB Schenker لوگو قرار داده شده در بدنه بیرونی از سه بوئینگ 767. این اولین بار است که DB Schenker لوگو ارائه شده است در یک هواپیما.
 
در مورد DB Schenker
با حدود 76,200 کارکنان در بیش از 2100 مکان در بیش از 130 کشور DB Schenker یکی از جهان پیشرو ارائه دهندگان تدارکات. این شرکت به اجرا در زمین و هوا و اقیانوس حمل و نقل, خدمات, و آن را نیز ارائه می دهد راه حل های جامع برای لجستیک و مدیریت زنجیره تامین جهانی از یک منبع واحد.

www.dbschenker.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>