$484B امداد لایحه تخلیه خانه

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — خانه گذشت یک $484 میلیارد هزینه های بسته پنج شنبه به عنوان بحران بیکاری عمیقتر و سیاستگذاران در ادامه کار برای نجات یک ریشه در اقتصاد است.

رای 388-5 با تشکر. جاستین Jalbi من-Mich., رای گیری “در حال حاضر.”

این قانون مذاکره بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و رهبران کنگره پس از کسب و کار کوچک چک Protection Program — ایجاد شده به عنوان بخشی از کنگره 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی — از پول هفته گذشته و متوقف پردازش وام.

با آخرین لایحه در ابتدا خواهان به دنبال اقدام فوری رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای کسب و کار کوچک اما دموکرات ها بود خواستار برابر بودجه برای اولویت های خود را خسته کننده جمهوری خواهان که متهم آنها را به دنبال اهرم در طول بحران.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

جمهوری خواهان گفت: تاخیر در تجدید چک یارانه برنامه احتمالا تا به حال تحت فشار قرار دادند و برخی در تلاش کسب و کار بیش از لبه به بسته شدن.

روز پنج شنبه وزارت کار اعلام کرد که 4.4 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری در هفته گذشته. بیش از 26 میلیون نفر ثبت مدعیان پس از رمان coronavirus زدم که اقتصاد ایالات متحده البته ماه گذشته آغاز یک سقوط اقتصادی.

“میلیون ها نفر از مردم از کار” گفت: مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. “این است که واقعا بسیار بسیار بسیار غم انگیز روز. ما آمد به کف با نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر تعداد زیادی از مردم نهفته و عدم اطمینان از آن همه است. ما امیدواریم که به زودی به یک فاز بهبود. اما در حال حاضر ما هنوز در کاهش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای ثبت نام در این لایحه در کاخ سفید مراسم امروز است. سنا گذشت و اندازه گیری در اوایل این هفته.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=2Mf3z7hAGDM]

رئیس جمهور در جشن تصویب این لایحه در روزانه خود را در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز شنبه. “در زمانی که بسیاری از آمریکایی ها پایدار اقتصادی قابل توجهی چالش های این لایحه کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن میلیون ها نفر از کارگران در, حقوق و دستمزد,” او گفت:.

قانونگذاران از هر دو طرف در حال حاضر در حال صحبت کردن در مورد به دنبال بزرگ تر هزینه های صورتحساب سعی کنید برای جلوگیری از همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی, اما این هفته اندازه گیری می تواند یکی از آخرین حداقل برای چند هفته. کنگره برنامه ریزی شده است برای بازگشت به واشنگتن تا 4 ماه مه در اولین.

“ما همه دردناکی آگاه باشید که مردم آمریکا نگران سلامت خود شغل خود را از اقتصاد و چه در زندگی خواهد بود و نیروهای اورژانس متهم” خانه راه و روش رئیس ریچارد نیل D-Mass., گفت. “اما من می خواهم به روشن نمی آیند نزدیک به پرداختن به متناوب نیازهای خانواده آمریکایی.”

وزارت خزانه داری راهنمایی

کنگره در حال حاضر متعهد تقریبا 3 تریلیون دلار در هزینه های اضطراری برای مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus.

وزارت خزانه داری روز پنجشنبه صادر راهنمایی ساخت آن را سخت تر برای عموم معامله شرکت های واجد شرایط برای پولی که قرار بود برای رفتن به کسب و کارهای کوچک ، تهدید به مجازات در برخی موارد اگر شرکت نمی بازپرداخت پول آنها در حال حاضر دریافت کرده است.

و فدرال رزرو اعلام کرد که این امر می تواند افشای اسامی شرکت هایی که دریافت کمک های مالی از برخی از برنامه های کمک پس از شکایت است که بانک مرکزی نبود شفاف در مورد که در آن مالیات دهندگان کمک می گذرد.

اندازه گیری های جدید که گذشت شنبه شامل $310 میلیارد برای پر کردن چک حفاظت از برنامه 60 میلیارد دلار به صورت جداگانه کسب و کار کوچک اضطراری وام و کمک مالی برنامه 75 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و 25 میلیارد دلار برای یک کروناویروس جدید تست برنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال در ابتدا خواسته کنگره به تصویب 250 میلیارد دلار برای تقویت چک حفاظت از برنامه با هیچ رشته متصل شده اما دموکرات ها را رد کرد. آنها تحت فشار قرار دادند برای هزینه های بیمارستان و آزمایش و همچنین تغییرات کوچک کسب و کار و برنامه خود را به مطمئن شوید که پول بیشتری می رود به کمتر خدمت جوامع و از طریق کوچکتر وام دهندگان.

این برنامه به اثبات رساند بلکه بحث در بخشی به دلیل برخی از هتل های بزرگ و رستوران های زنجیره ای قادر به دسترسی به پول در حالی که بسیاری از شرکت های کوچکتر مسدود شد ، با اذعان به این نابرابری های وزارت خزانه داری روز پنجشنبه گفت: چک برنامه حفاظت از وام گیرندگان در حال انتظار به خود گواهی “حسن نیت” است که آنها در واقع نیاز به وام.

کوچک کسب و کار دولت حق تفتیش وام گیرندگان بعد.

رای گیری تفاوت

مجلس سنا با تصویب این لایحه تنها با چند قانونگذاران در حال حاضر.

پنجشنبه مجلس رای اقدام بسیار متفاوت به عنوان جمهوری خواهان اصرار بر یک رول-تماس با رای دادن. برای اطمینان از ایمنی و اجتماعی فاصله خانه اعضای جدا شده بر اساس حروف الفبا به هشت گروه مختلف با اسلات هم برای هر, به طوری که آنها می تواند خود را حفظ فاصله به آنها وارد شده در یک طرف اتاق و خارج از سوی دیگر است. که ناشی از آنچه به طور معمول خواهد بود 15 دقیقه رای دادن به بیش از یک ساعت.

گالری: کنگره ارائه می شود نزدیک به $500B بیشتر در کمک ویروس

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/424virus/]

نشانه هایی از این بیماری همه گیر شد و همه جا در اتاق پنج شنبه. به عنوان پلوسی صحبت از کف او کاهش یک شال سفید که تا به حال خیلی تحت پوشش از صورت خود را. خانه کشیش پاتریک Conroy تحویل افتتاح نماز با پوشیدن لباس زرد و اکثر قانونگذاران و دستیاران در اتاق طبقه ماسک عینک و همچنین.

در اواخر ماه مارس مجلس تصویب 2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی در عمل یک صدا رای با لخت اکثریت حاضر.

اما با وجود نگرانی های ابراز شده توسط بسیاری از قانونگذاران در مورد بازگشت به واشنگتن در میان همه گیر اکثریت قریب به اتفاق اعضای مجلس حاضر بودند روز شنبه با تنها حدود 35 وجود ندارد.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D -, n. y., bucked او رهبران و رای دادند در برابر این اقدام گفت: کنگره باید به کمک به او سخت-آمار منطقه. یک تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان محافظه کار نیز رای “نه” با برخی از نگرانی در مورد کسری بودجه.

به عنوان قانونگذاران در مورد اندازه گیری در کنگره ماکسین واترز D-کالیفرنیا اعلام کرد در کف خانه است که خواهر او در حال مرگ بود در سنت لوئیس پس از به تازگی قرارداد covid-19.

این لایحه چهارم اقتصادی نجات و محرک اندازه گیری کنگره تصویب کرده است در دو ماه گذشته برای مقابله با نابسامانی های coronavirus آوردن مجموع تعهد فدرال نزدیک به 3 تریلیون دلار.

قانونگذاران در حال حاضر شروع به بحث چه گام های بعدی را با دموکرات ها و تهمت فشار برای اقدام سریع در یکی دیگر از نجات لایحه که شامل کمک های مالی برای شهرستانها و کشورهای چپ از این قانون که تصویب پنج شنبه.

مک کانل موجب خشم

پس از مجلس سنا گذشت آخرین لایحه جمعه, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., اعلام کرد که جمهوری خواهان را سرگرم کنند نه بیشتر coronavirus نجات قانون تا زمانی که مجلس سنا بازگشت به واشنگتن امیدوار کننده رتبه و فایل جمهوری خواهان بیشتر می گویند در آینده قوانین به جای ترک آن را در دست بالا دو حزبی رهبران.

مک کانل مخالفت کرده است برای کمک به کشورهای در چنین راهی برای گفتن یک محافظه کار رادیو نمایش میزبان پنج شنبه که شاید برخی از ایالت ها باید گزینه سقوط به ورشکستگی است. که بدستآمده خشم شنبه از برخی از فرمانداران و آمریکا.

“اوه واقعا؟” پلوسی گفت. “چه شما فکر می کنم که یک ایده خوب است؟”

“این واقعا یکی از خنگ ایده های تمام دوران” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یک دموکرات گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در آلبانی است که در آن او هشدار داد که اعلان ورشکستگی توسط کشورهای مختلف می تواند منجر به “فروپاشی این اقتصاد ملی است.”

“میچ مک کانل احتمالا تاسف کرد و گفت که” گفت: کالیفرنیا ، لری هوگان مریلند. “اگر او ندارد و پشیمانی از آن و در عین حال من فکر می کنم او آن را پشیمانی. … آخرین چیزی که ما نیاز به در وسط یک بحران اقتصادی است که بیان تمام تشکیل پرونده ورشکستگی در سراسر امریکا و نه قادر به ارائه خدمات به افرادی که به شدت به آنها نیاز دارید.”

آرکانزاس’ در کنگره ایالات متحده Steve Buckley, R-ارک., گفت: “من فقط نمی خواهم این ایده از کشورهای ورشکسته. در یک دنیای کامل هر دولتی که کار راه آرکانزاس در عمل با اصلاح بودجه متوازن درآمد تثبیت عمل و ثابت نقد و بررسی درآمد و هزینه است.”

“من از طرفداران بزرگ از دولت ورشکستگی اما بعد از آن دوباره من یک فن از کمک مالی یا. دولت فدرال نجات اشخاص مختلف برای تصمیم گیری های ضعیف. و اجازه دهید آن صورت: در بسیاری از تصمیم گیری های ضعیف. … آرکانزاس است که یک مسئول نهاد و من افتخار است و من فکر نمی کنم آنهایی که آن را انجام می دهند باید به قید وثیقه از آنهایی که ساخته شده اند و برخی از تصمیم گیری های ضعیف در طول زمان” Womack گفت.

او همچنین صحبت در مورد چگونه, زمانی که او شهردار راجرز این شهر به محکم آن کمربند و ساخته شده است تا ذخایر به طوری که پول در دسترس خواهد بود در صورت شرایط پیش بینی نشده.

چک حفاظت از برنامه در نظر گرفته شده است برای کمک به کسب و کار با کمتر از 500 کارمند نگه داشتن کارگران در اشتغال با گسترش وام تا 10 میلیون دلار است که می تواند بخشیده شود و اگر کارفرمایان نگه داشتن خود را به پرداخت حقوقی واجد شرایط. آن اجرای دیدم طاقت فرسا تقاضا و برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به دریافت وام حتی به عنوان برخی از کسب و کارهای بزرگ مانند روت کریس استیک به دست آمده وام از طریق بانک های بزرگ است. روت کریس یک زنجیره ای است که بیش از 100 steakhouses در 3 کشور از جمله ایالات متحده آمریکا

صاحب روت کریس خانه استیک از پیوست دیگر رستوران های زنجیره ای — از جمله Shake Shack, Inc., Sweetgreen Inc. و کورا سوشی USA Inc. – در دادن پول قرض گرفته شده زیر چک حفاظت از برنامه با توجه به خبری بلومبرگ.

با اینحال چند داستان موفقیت پدید آمده از جامعه وام دهندگان که قادر به استفاده از این برنامه با موفقیت و کسب و کارهای کوچک کمک مقررات. یک گلدمن ساکس بررسی نزدیک به 2000 کسب و کارهای کوچک پنجشنبه منتشر شد متوجه شد که 91 درصد اعمال شده برای وام زیر چک حفاظت از برنامه و در حدود نیمی از کسانی که مورد تایید قرار گرفت گفت پول اجازه می دهد آنها را به حفظ کل نیروی کار است.

جدید کمیته را انتخاب کنید

قبل از رای گیری در هزینه های لایحه شنبه مجلس تصویب ایجاد یک انتخاب کمیته تحقیق دولت coronavirus پاسخ و هزینه. این کمیته که پلوسی ایجاد کرده اما لازم است که مجلس تصویب شد مخالفت با توافق محکوم کرد و آن را به عنوان یک انتخابات سال حمله در برابر تهمت هایی که غیر ضروری است با توجه چندین کنگره کمیته نظارت و مکانیزم در حال حاضر در محل.

“در حال حاضر این کار در حال حاضر این کمیته انتخاب در انتخابات سال تابستان هر سال یک انتخابات برای حمله به رئیس جمهور گفت: Rep. جیم اردن R-اوهایو.

دموکرات گفت که با توجه به مقدار پول صرف شده را به آدرس گیر یک کمیته انتخاب شد در مقایسه با سایر ساز و کارهای نظارتی از جمله های جدید ویژه بازرس کل که شامل 2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی با تصویب قانون در اواخر ماه مارس است.

جدید 12-عضو پانل 7-5 دموکراتیک اکثریت را نیز باید قدرت به حکم تهمت مقامات دولت و رفتار و رسوبات.

ایجاد پنل خواهد شد که ریاست مجلس اکثریت شلاق جیمز Clyburn D-S. C. تصویب شد خط یک حزب رای 212-182.

کمیته ایجاد آمد در میان انتقاد از یک دموکرات منصوب به یک جداگانه نظارت پنل. Rep. دانا Shalala از فلوریدا پلوسی انتخاب برای یک کنگره نظارت کمیسیون موفق به فاش کردن فروش سهام است که او ساخته شده در سال 2019 پس از او تا سال 2018 در انتخابات به کنگره است.

Shalala گفت میامی هرالد که او به فروش سهام برای از بین بردن درگیری های بالقوه مورد علاقه, اما با عدم افشای فروش او ممکن است نقض قانون به معنای مبارزه با تجارت خودی توسط اعضای کنگره است.

اوکلاهما را در کنگره ایالات متحده تام کول بالا جمهوریخواه در خانه, قوانین کمیته گفت: این پنل را “به سادگی به نوبه خود به دیگری حزبی شکار ساحره با هدف آسیب رساندن به رئیس جمهور.”

Rep. جودی Hice R-Ga., گفت: دموکرات ها در حال ایجاد پانل “از آنجا که آنها بدم میاید رئیس جمهور ایالات متحده است.”

و تشکر. درو فرگوسن R-Ga., آن را در مقایسه با تحقیقات قبلی به انتخابات دخالت و سال گذشته استیضاح و گفت: “دموکرات ها “مانند یک پرنده سگ با اشاره به یک بلدرچین. شما نمی تواند کمک به خودتان است.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط اریکا ورنر هارون گرگ, John Wagner, ارین کاکس و بریتنی Shammas از واشنگتن پست; توسط اندرو تیلور آلن فرهم لوری tanya warren, مری کلر Jalonick و متی دالی از آسوشیتد پرس; و توسط Frank E. Lockwood از Arkansas Democrat-Gazette.

مجلس نانسی پلوسی را کاهش می دهد او محافظ شال شنبه به صحبت در این طبقه از خانه قبل از رای اعضای جدید امداد بسته است. “میلیون ها نفر از مردم از کار” او گفت:. “این است که واقعا بسیار بسیار بسیار غم انگیز روز.” عکس های بیشتر در arkansasonline.com/424virus/.
(AP/خانه تلویزیون)

یک بخش در 04/24/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>