5.7-قدر زلزله می لرزد Utah Salt Lake airport بسته

Category: آرکانساس Comments: No comments

سالت لیک سیتی — 5.7 ریشتری زلزله را تکان داد سالت لیک سیتی و حومه آن در اوایل روز شنبه ارسال spooked ساکنان فرار خانه های خود را ضربه زدن از قدرت برای ده ها هزار نفر و بسته شدن این شهر فرودگاه.

کانون بود و فقط در جنوب غربی دریاچه نمک شهرستان و در حدود 2.8 میلیون نفر در دولت احتمالا احساس زلزله بررسی زمین شناسی ایالات متحده گزارش شده است.

وجود دارد هیچ گزارش اولیه از خسارت عمده به ساختمان ها و یا صدمات گفت: یوتا مدیریت اضطراری سخنگوی جو Dougherty.

عملیات در شهر سالت لیک در فرودگاه بین المللی را به توقف آمد و برج کنترل و concourses تخلیه شدند, فرودگاه توییتی. این زمین لرزه نیز تعطیل نور از خدمات ریلی برای سالت لیک سیتی و حومه آن است.

ساکنان گزارش احساس لرزش در سراسر 100 مایل منطقه با سنگین ترین تاثیر در سالت لیک کانتی, مقامات گفت.

برخی از ساکنان فرار از خانه های خود به خیابان ها به عنوان آنها احساس زلزله لرزش ساختمان ها برای 10 تا 15 ثانیه است.

زلزله زدم عکس از دیوار و ظروف از قفسه ها و مردم احساس آن در کشورهای همسایه, کلرادو, آیداهو و وایومینگ و نوادا. رژیم صهیونیستی. گری هربرت هشدار داد مردم به دور ماندن از مرکز شهر سالت لیک سیتی در حالی که مقامات ارزیابی خسارت.

در مورد 55,000 مردم از دست رفته برق در منطقه سالت لیک سیتی گفت: ابزار Rocky Mountain Power.

جاده به سالت لیک در فرودگاه بین المللی بسته شد و مقامات خواسته مردم نیست سر به فرودگاه.

این بزرگترین زلزله به آمار یوتا پس از یک 5.9 قدر لرزه به لرزه در جنوب یوتا در سال 1992 با توجه به یوتا مدیریت اضطراری.

اکثر تکان دادن گزارش شده در منطقه شهرستان دریاچه نمک در نزدیکی کانون در سالت لیک سیتی حومه مگنا اما زلزله احساس شد 80 مایل دور در یوتا, شهرستان Logan.

پس از اولیه زلزله زده در 7:09 am, سازمان زمین شناسی ثبت چهار زمین لرزه های کوچکتر بیش از 23 ساعت در محدوده بزرگی از 3.7 تا 3.9.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>