5 املاک و مستغلات مسائل مربوط به سازمان دیده بان در بودجه دولت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

با ورود آوریل 1 مهلت دولت بودجه—که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو هشدار داد دیروز می شود “درد” را به عنوان coronavirus بحران خاموش کردن اندازه دولت و غرق بالقوه درآمدهای مالیاتی—فرماندار گفت: وجود یک “مفهومی توافق” در جایی که سنا و مجمع رهبران مصرف خود را به کنفرانس. او کاهش یافته است به جزئیات اما گفت که قانونگذاران هنوز قادر به مقابله با چند مسائل قانونی در خارج از شیوع بیماری است.

“شما نگاه کنید در این بودجه و شما هرگز می دانم که وجود دارد هر چیز دیگری در جریان” کومو گفت. “این خواهد بود که به عنوان مولد یک جلسه به ما داشته اند.”


در اینجا پنج مورد مسائل مربوط به املاک و مستغلات برای تماشای یک بار سند نهایی نازل شده است.

اجاره یخ

سناتور. مایک Gianaris هل دادن یک لایحه که ارائه 90 روز از اجاره بخشش به کسانی که کار از دست داده اند با توجه به بحران و همچنین به عنوان کسب و کارهای کوچک. کومو منجمد اخراج و پرداخت وام مسکن و اما نشده ارائه شده پاک کردن پشتیبانی برای اجاره بخشش.

صفحه اصلی مالیات

این رنگارنگ-à-terre, مالیات بر خانه های دوم در منهتن شکست خورده بود در بودجه سال گذشته روند اما ساخته شده باز گشت برای این بودجه در جلسه. قانونگذاران دولت نهاد “عمارت مالیاتی” در خانه های گران در سال گذشته اما کومو است گفت که او علاقه مند است در بالا بردن هر گونه مالیات در این سال است. دوم-صفحه اصلی مالیات به رهبری سناتور. براد cat (bb archive) از منهتن پس از آن به نظر می رسد بعید به سند نهایی.

مشوق های مالیاتی

اسکان و اشتغال کمک برنامه شناخته شده به عنوان REAP incentivizes کارفرمایان به اشتغال زایی در مناطق خارج از Midtown. در حالی که این شهر اداره اعتبار مورد نیاز دولت تصویب در ماه ژوئن منقضی می شود. گروه های کسب و کار در این شهر امیدوار به گسترش آن گنجانده شده در بودجه است.

شرکت هایی که واجد شرایط دریافت خواهد کرد $3,000 شهرستان اعتبار مالیاتی در هر شغل برای 12 سال در مناطق تعیین شده در بروکلین و کوئینز برانکس و استاتن آیلند و شمال منهتن. اعتبار هزینه های این شهرستان حدود 33 میلیون دلار در هر سال است.

فیلم اعتبار مالیاتی

بودجه نهایی انتظار می رود عبارتند از یک سال تمدید $420 میلیون سالانه فیلم و تلویزیون اعتبار مالیاتی. این امر می تواند گسترش از طریق 2025 هر چند شهرستان بازپرداخت نرخ کاهش یافته و از 30 درصد به 25 درصد.

شهر فیلم و تلویزیون استودیو در حال تعطیل در حال حاضر, اما آنها تا به حال عمده بسط جریان قبل از همه گیر رسید. اشتاینر Studios در حال رشد است در بروکلین نیروی دریایی حیاط و کافمن آستوریا در حال گسترش است در کوئینز که در آن رابرت دنیرو و Wildflower استودیو برنامه برای ساخت 400 میلیون دلار studio.

ایستگاه پن

کومو شامل یک برنامه برای استفاده از دامنه برجسته به گسترش پن ایستگاه در بودجه پیشنهادی خود را و می تواند فشار از طریق تلاش در لایحه نهایی. امپراتوری ایستگاه در طرح های پیچیده را متحد موجود حمل و نقل hub, زیر ساخت و ساز Moynihan قطار سالن و امکانات جدید ساخته شده در این unacquired بسته کشش جنوب به غرب 30th بین خیابان هفتم و هشتم راه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>