5 چیزهایی که می دانیم به عنوان Grubhub است به دست آورد برای $7.3 B

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

پس از هفته ها شایعه مذاکره با Uber, Grubhub به جای خواهد بود برای خریداری $7.3 میلیارد آمستردام بر اساس فقط خوردن غذای آماده.

معامله می آید به عنوان شهر نیویورک فرفره کارگران و رستوران تبدیل شده اند بیشتر از همیشه وابسته در تحویل مواد غذایی با توجه به همه گیر.


در اینجا پنج چیز به دانستن در مورد Grubhub و تحویل مواد غذایی در شهرستان:

1. Grubhub است که تا کنون بزرگترین سهم از نیویورک مواد غذایی-تحویل بازار. این شرکت دستگیر عظیم 53 درصد از شهرs تحویل فروش در ماه آوریل با توجه به کارت اعتباری تجزيه و تحليل داده ها توسط اندازه گیری دوم. DoorDash آمد و در دوم با 23 درصد از شهرستان فروش. شیکاگو-بر اساس Grubhub شروع به دست آوردن جای پایی در نیویورک در سال 2013 پس از آن با هم ادغام شدند با رقیب بدون درز نیویورک–بر اساس شرکت است که هنوز هم در عمل در یک نرم افزار.

2. Grubhub تا به حال یک 18 ماه در نیویورک بازار است. این شرکت شده است bashed توسط وزیر بهداشت ، چارلز شومر و اعضای شورای شهر که گرفته اند تا نارضایتی از رستوران ها که گفته بودند خفه شدن با هزینه های گزاف به 40 درصد و اتهام ساختگی کمیسیون در تماس تلفنی به پایان رسید که بدون نظم است. مت Maloney, Grubhubs, مدیر اجرایی, احتمال تشدید تنش با مسواک کردن کسانی که شکایت به عنوان “افرادی که عصبانی کردن فراخوانی عضو شورای محلی در تلاش برای ایجاد یک دسته از مشکلات است.” در هفته شورا خواستار Grubhub تغییر سیاست های خود و یا به صورت “قانونی راه حل است.”

3. شورای منتظر عمل تا زمانی که این بیماری همه گیر مجبور دست خود را. پس از شنیدن شهادت صاحبان رستوران گفت که آنها از دست دادن پول در هر غذایی-تحویل برنامه فروش این شورا رای دادند ممکن است به درپوش هزینه تحویل در 15% از طریق اکتبر. این لایحه که با هدف به خصوص در Grubhubs مدل کسب و کار که outsources بیشتر تحویل و باعث می شود پول خود را در بازاریابی کمیسیون تا 20% در وب سایت سفارشات. این لایحه پوش کسانی که هزینه در 5 درصد است. Grubhub تهدید به شکایت های انتخاباتی است اما نه به دنبال از طریق.

4. Grubhub شد تلاش برای پوشش هزینه های آن با وجود اینکه پادشاه نیویورک و برگزاری اندکی لبه ملی در سهم بازار با توجه به اندازه گیری دوم. Grubhub از دست داده و 33 میلیون دلار در سه ماهه اول با وجود درآمد بالا رفتن از 12 درصد از سال قبل است. شرکتs رهبری سرزنش تلاش خود را بر “قاعده شام” که پرش از یک برنامه به برنامه.

5. این معامله یک دست دادن برای بارگذاری. سوار-به اشتراک گذاری شرکت که خود را راه اندازی مواد غذایی-سفارش پلت فرم در سال 2014 تبدیل شده است بیشتر متکی به تحویل مواد غذایی به عنوان همه گیر منقبض شده آن سواری کسب و کار. توسط gobbling تا Grubhub, حال بارگذاری گرفته اند فرمان شکسته بازار ایالات متحده است. مذاکرات بین این دو شرکت گزارش سقوط از هم جدا در طول آنتی تراست نگرانی. یک منبع با بینش مذاکرات نشان داد که Grubhubs رفتار خشن از شورا و احتمال دیگر شهرستانها را دنبال نیویورکs سرب نیز مطرح پرچم قرمز برای بارگذاری. بارگذاریs سهام کاهش یافت و در حدود 5% به عنوان اخبار را شکست که Grubhub خواهد به جای ادغام با یک شرکت اروپایی است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>