5G URLLC از اریکسون برای سرعت بخشیدن به اتوماسیون در کارخانه آئودی

هوشمند کارخانه ها از آینده با تولید خودکار سیستم های روبات و هدایت خودکار وسایل نقلیه (AGVs) رانده خواهد شد در بخش بزرگی از 5G اتصال. استاندارد پروتکل های اتوماسیون ارتباطات – PROFINET و PROFIsafe تقاضا بسیار کم پوشیدگی و سخت تاخیر مرزهای مورد نیاز با تضمین سطح برای جلوگیری از تحریک ایمنی متوقف می شود در سیستم. 5G URLLC قابلیت های این دیدار خواسته های بالا با تحرک بیشتر و انعطاف پذیری و بهره وری و ایمنی در خطوط تولید.

در آئودی را P-Labs در گیمرشیم آلمان اریکسون را 5G سیستم در حال حاضر زندگی می کنند در یک کارخانه واقعی محیط زیست است. در حال حاضر برنامه های در حال انجام را به شما معرفی 5G URLLC قابلیت های موجود در سیستم برای بیشتر کارخانه پیشرفته اتوماسیون و ایمنی پرسنل مورد استفاده.

اریکسون و آئودی را با موفقیت آزمایش 5G URLLC قابلیت های اریکسون در کارخانه آزمایشگاه در سوئد و گام بعدی این است برای آوردن این قابلیت به آئودی P-Labs در آلمان است. جایگزینی سیم خودکار کارخانه 5G URLLC را افزایش می دهد انعطاف پذیری در تولید و مونتاژ روند در حالی که همچنین کاهش پرسنل خطرات ایمنی.

Henning Löser رئیس آزمایشگاه تولید آئودی می گوید: “به عنوان بخشی از پروژه ما با اریکسون بود که اعلام کرد در سال 2018 ما همچنان برای تست امکانات ارائه شده توسط 5G تکنولوژی برای کاربردهای صنعتی در هوشمند کارخانه. 5G اتصال تمام نقاط در محیط تولید و در نتیجه انعطاف پذیری فوق العاده ای بهبود اتصال پیشرفته و کامل reimagining از چه امن ربات انسان همکاری می مانند.”

ماری هوگان سر پهن باند تلفن همراه & IoT اریکسون می گوید: “5G URLLC ارائه خواهد شد اتصال بی سیم است که مطابق با عملکرد خواسته های اتوماسیون صنعتی. درب باز شده است و با استفاده از پیشرفته موارد و بحرانی IoT برنامه های کاربردی در حال حاضر ممکن است با مزایای انعطاف پذیری بیشتر و تحرک و بهره وری برای تولید اتوماسیون. برش کابل واقعی تعویض بازی در اختیار صنعت 4.0.”

اریکسون و آئودی برای اولین بار اعلام کرد همکاری خود را به پیشگام 5G برای ساخت خودرو در ماه اوت سال 2018 است. پس از شرکای ساخته بتنی گام به آدرس های پیچیده با استفاده از مواردی است که هرگز نمی تواند حل شود قبل از اینکه در تولید انعطاف پذیر و صنعت اتوماسیون و همچنین به عنوان یک کامل reimagining از چه امن ربات انسان همکاری می مانند.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد اریکسون و آئودی را 5G همکاری برای کارخانه اتوماسیون و امن تر تولید خودرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید