آقای مرد وب سایت به تازگی اعلام برندگان 6 سالانه Manatomy جوایز برای مردان برهنه. جوایز پرداخت ادای احترام به lewdest, crudest و مهمتر از همه nudest صحنه از سال از فیلم و تلویزیون.

با افزایش پذیرش مرد برهنه, جوایز برای چنین یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. ما همه می خواهم برای دیدن مردم اذعان کرد برای قرار دادن بهترین خود اینچ پا به جلو.

تبلیغات

فیل Henricks از آقای مرد گفت که در سال های اخیر میزان نر برهنگی در فیلم افزایش یافته است.

“سالها صحنه برهنه بودند در درجه اول دامنه بازیگران زن.

“شده است که در حال تغییر به عنوان در هر سال وجود دارد بیشتر در صحنه و بازیگران را انتخاب کنید. ما در حال جشن بازیگران خوب که توپ (جناس در نظر گرفته) برای رفتن است.”

برخی از برندگان این سال شامل فیلم فرانسوی حیات وحش که برنده بهترین تصویر. جنسی مواد منفجره فیلم باعث داد و بیداد, در جشنواره فیلم کن. این ستاره فلیکس Maritaud به عنوان یک مشکل جنسی مردانه-کارگر معتاد به عشق.

وجود دارد تمام پیشانی برهنگی, فیلم سکسی دخترای اصفهان گرافیک اعمال جنسی و اندازه لب به لب پلاگین. هنگامی که ما می گویند ‘اندازه’, منظور ما HUUUUUGE!!! لب به لب پلاگین صحنه باعث تعطیل و در اکران در جشنواره کن, اما چه کسی می داند ؟ مردم ممکن است مسابقه را به خرید چیزی مشابه قبل از مغازه ها بسته است.

Manatomy جایزه بهترین تصویر — Sauvage

در میان دیگر برندگان ریکی Whittle برنده بهترین کون برای نقش خود در آمریکا خدایان است.

HBO به شادی و سرخوشی در زمان جایزه برای بهترین رختکن با زن 30 dicks در باز کردن صفحه نمایش. اما از آن می شده اند به مراتب بیشتر از پیروزی است. صحنه در اصل شامل یکی دیگر از 80 dicks اما HBO فکر 30 را انجام دهد و اصرار خالق سری Sam Levinson قطع اکثریت اعضای متخلف. شاید ما باید با استفاده از کلمه ‘حذف’ به جای ‘برش’.

عمر Skinchievement جایزه

دیگر جوایز به نیک رفت کلیفورد به عنوان بهترین Nudecomer برای دیک خود را در تب و تاب بودن و Aaron Taylor-Johnson بسیار شایسته دریافت کننده بزرگترین کیر جایزه برای نقش خود در یک میلیون قطعه کوچک. شان مندز همچنین برای جایزه بهترین برآمدگی برای Shawn Mendes است iConicKally CALVIN.

تبلیغات

در نهایت شکوه تمام 43 جوایز دانیل کریگ در زمان عمر Skinchievement جایزه برای فداکاری خود را به سلب کردن در فیلم بیش از چندین سال.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de