70 برلین: موفق Anniversary Edition برای مخاطبان و صنعت

Category: وب وایر Comments: No comments

70 جشنواره بین المللی فیلم برلین با موفقیت به پایان رسید با “برلین Publikumstag” در تاریخ 1 مارس. پس از مراسم اهدای جایزه در شنبه شب که در آن Sheytan vojud nadarad (هیچ بد) توسط کارگردان ایرانی Mohammad Rasoulof دریافت خرس طلایی متعدد طرفداران رنگی دوباره به سینما در “برلین Publikumstag” به تماشای انتخاب جشنواره فیلمهای ایرانی در همه بخش ها.

علاقه نشان داده شده است با توجه به برنامه از 70 برلین شد دوباره بسیار چشمگیر میان تجارت بازدید کنندگان و حدود 22,000 متخصصان صنعت از 133 کشور جهان به این جشنواره است. برلیناله است مجددا بر شهرت خود را به عنوان یک جشنواره با حدود 330,000 داشتن بلیط فروخته شده است.

“ما از تمام مهمانان, مخاطبان و تیم ما برای سالگرد 70 و جشنواره است. یازده روز با سینما سالن جشن سینما اولین پانل های هیجان انگیز و غنی سازی برخورد در حال پشت سر ما. آن را خوب به خیلی احساس شور و شوق و عشق برای فیلم ما در اولین برلین. ما به دنبال به جلو به 71 برلین” گفت: برلیناله مدیر duo Mariette Rissenbeek و کارلو Chatrian.

بخش های مختلف جشنواره ارائه بینندگان یک چند وجهی فیلم برنامه و متعدد مخاطبان بحث و گفتگو با این فیلم تیم های. ویژه برنامه “در انتقال” به مناسبت سالگرد 70 نیز با شور و شوق دریافت کرده است. فیلم علاقه مندان از سراسر جهان گرد هم آمدند تا در تمام سالن و درگیر با تنوع 342 جشنواره با بهره.

برلیناله به فیلم اروپایی در بازار (EFM) به نظر می رسد در هشت بسیار موفق در بازار روز در Gropius Bau و هتل ماریوت. این 11,423 شرکت کنندگان در بازار (سال قبل: 10,964) نشان دهنده یک رکورد جدید. علاوه بر این حدود 150 لغو از چین و کشورهای دیگر به علت کرونا ویروس نیست در نتیجه کاهش قابل توجه در تعداد کل بازدید کنندگان است. با “شیلی در تمرکز” به EFM تقویت شیلی فیلمسازان در کار خود خلاق و آنها را به عنوان به خوبی به عنوان سیستم خود-انتقادی فیلم بزرگ دید به خصوص در سطح بین المللی است.

در برلیناله شرکت-تولید بازار سازمان یافته از 1500 جلسات برای انتخاب فیلم سینمایی پروژه “Co-سری نرم افزار” پروژه های شرکت و مطابق با طرح های. بسیاری از آنها در حال حاضر در بر داشت خود را در آینده شرکت-تولید و تامین مالی همکاران اینجا را در محل.

در این سال دنیای سینما صندوق بعد متمرکز بر مدیر مذاکرات و همچنین پایدار استراتژی برای سینما و مخاطبان است. دو بودجه جدید فعالیت بودند نیز معرفی شده است: “مخاطبان جایزه طراحی – توسط WCF اروپا & TFL” – همراه با TorinoFilmLab (TFL) – و بودجه جدید برنامه WCF ACPکه راه اندازی شد در همکاری با ACP دبیرخانه (افریقایی, کارائیب و اقیانوس آرام از متحده) و کمیسیون اروپا.

برخی از 255 استعدادها و هزاران نفر از برلن مورد بحث و بررسی اشکال جایگزین “تعاونی” در برلین استعداد. مهمان تعاونی مانند ruangrupa و فیلمسازان از جمله کیت بلانشت, جیا ژانگ-Ke Hildur Guðnadóttir و Helen Mirren خود را ابراز احترام به سینما به عنوان یک محل ملاقات برای نمایشگاه کار فرهنگی و امیدوارم که با وجود سیاسی و اجتماعی بحران. در نتیجه, Wim Wenders خصوص تشویق استعدادهای خود: “شما مردمی را تغییر دهید.”

71 جشنواره بین المللی فیلم برلین را از فوریه 11 به 21 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>