731 موارد دولت جدید در روز

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس’ تعداد coronavirus موارد افزایش 731 روز جمعه تنظیم یک بعد پرونده برای هر دو تعداد کل موارد اضافه شده و تعداد موارد جدید که نمی نتیجه از آزمون از زندانیان زندان.

ادامه داد: شتاب در موارد جدید می آید قبل از شروع در روز دوشنبه از آرکانزاس’ مرحله دوم تسهیلات که تحمیل شده بود به سرعت گسترش ویروس.

این 524 مواردی که اضافه شدند از دولت nonincarcerated جمعیت شکست یک روز رکورد برای چنین مواردی برای دومین روز متوالی و سومین بار در یک هفته.

شمار تلفات ناشی از این ویروس به عنوان ردیابی توسط وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, افزایش پنج به 176 در حالی که به طور کلی شمارش از موارد افزایش یافته و به 11,547.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

تعدادی از بیماران بستری شده با covid-19 صدر 200 برای اولین بار.

این افزایش از 16 به 203.

تعدادی از بیماران که در هواکش افزایش چهار تا 49.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون گفت که او مجاز 20 آرکانزاس از اعضای گارد ملی را به “بلافاصله آورده شود به وظیفه فعال” برای کمک به وزارت بهداشت و درمان پیگیری کردن افرادی که در تماس با کسانی که تست مثبت است.

یک بخش بهداشت و درمان درخواست برای استخدام یک شرکت برای ارائه اضافی 350 تماس با ردیاب “بودن شتاب” او گفت:.

“همانطور که من نگاه به هفته آینده انتظار دارم این موارد را در ادامه به افزایش” هاچینسون گفت. “من فکر می کنم که طبیعی است هر زمان که ما می بینیم الگوی است که ما دیده ایم در طول هفته گذشته بویژه در شمال غربی آرکانزاس من انتظار دارم که برای ادامه به افزایش تا زمانی که ما می توانید دریافت یک دسته در که و کاهش است.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=UTEemkPirUM]

او گفت: در بخش بهداشت و درمان را 240 کارکنان اختصاص داده شده به تماس با ردیابی شده “آن انجام می شود” اما “هر زمان که شما باید به این سطح از افزایش آن را کشیده و نازک و بنابراین من می خواهم به مردم بیشتر است.”

پیش بینی توسط دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی دانشکده بهداشت عمومی ارائه شده به Arkansas Democrat-Gazette روز جمعه, پیش بینی تعداد covid-19 بيمار در دولت بیمارستان در یک زمان اوج در بیش از 3000 در ماه اکتبر.

تعداد فعال موارد که در آن یک فرد دارای آزمایش مثبت و هنوز بهبود پیش بینی شده بود به بالا 150,000 با 1200 موارد جدید اضافه شده هر روز تا پایان ماه سپتامبر.

وزارت بهداشت سخنگوی گاوین Lesnick گفت: این امر می تواند “نارس” به اظهار نظر در مورد پیش بینی.

“ما نیاز به زمان برای بررسی این پیش بینی ها و مطمئن شوید که مناسب وزارت بهداشت مقامات در نظر گرفته اند آنها او گفت:” در ایمیل.

دولت رکورد قبلی برای افزایش کلی در مورد پرش از 455 on May 21. بزرگترین افزایش در میان noninmates شده بود افزایش 444 چنین مواردی در روز پنج شنبه.

گالری: روزانه COVID-19 جلسه

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/613briefing/]

زندان, موارد, افزایش

از موارد جدیدی که در میان زندانیان زندان, بیشترین تعداد 220 بودند در شهرستان واشنگتن به دنبال Benton County, که تا به حال 91.

تعداد افزایش 32 در Madison County, 25 در Pulaski County و 24 در Sebastian شهرستان است.

در شرق آرکانزاس منطقه ای واحد یک زندان در نزدیکی Brickeys در لی شهرستان تعدادی از زندانیان که آزمایش مثبت افزایش 108 به 200.

وزارت بهداشت نیز گزارش پنج مورد در میان زندانیان در Grimes واحد در نزدیکی نیوپورت.

موارد در میان زندانیان زندان اغلب اضافه شده به دولت رسمی تعداد بیش از چند روز و پس از کسب اطلاعات از گزارش آزمایشگاه وارد شده است به یک پایگاه داده.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

در ضمن یک تایسون غذاهای گیاهی در بری خیابان در اسپرینگدیل شد طیور گیاه با بیشترین تعداد فعال موارد در میان کارگران در دولت, با توجه به وزارت بهداشت.

در انتشار اخبار این شرکت گفت: این آزمایش 1,102 کارگران در کارخانه در هفته گذشته و 199 داشت به ویروس.

تنها یک کارگر تا به حال علائم این شرکت اعلام کرد.

سخنگوی شرکت Gary مایکلسون گفت که کارگر توسعه علائم در طول شیفت و خانه فرستاده شد.

اضافی 48 نفر تا به حال شناسایی شده قبلی توسط وزارت بهداشت و درمان و یا دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با توجه به شرکت.

گیاهی است که هنوز عامل اما در کاهش ظرفیت مایکلسون گفت.

این شرکت گفته است که انجام facilitywide تست 4,600 از کارگران آن در 19 امکانات پردازش و سایت های دیگر در واشنگتن و بنتون شهرستانهای استان است.

“این شرکت با در نظر گرفتن این پیشگیرانه اندازه گیری و افشای نتایج آزمون به عنوان آن در حال انجام در بری خیابان تسهیلات به عنوان بخشی از تلاش های خود برای کمک به جوامع آسیب دیده که در آن این عمل را بهتر درک coronavirus و اقدامات حفاظتی است که می تواند گرفته شده برای کمک به جلوگیری از انتشار” تایسون گفت: در انتشار اخبار.

این شرکت گفت که این صفحه نمایش برای کارکنان علائم نیاز به آنها را به پوشیدن ماسک و اجرا کرده است “طیف وسیعی از اجتماعی فاصله اقدامات از جمله موانع فیزیکی بین ایستگاه های کاری و در breakrooms.”

کارکنان که تست مثبت کوتاه مدت از کار افتادگی پرداخت که تایسون از افزایش 60% تا 90% از یک کارگر عادی پرداخت از طریق 30 ژوئن برای جداسازی دوره مورد نیاز توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و فقط می توانید از بازگشت به کار هنگامی که آنها با معیارهای تعیین شده توسط CDC و تایسون با توجه به شرکت.

خارج از مرکز تحت تاثیر قرار

کارگران در صنعت طیور اختصاص 682 دولت 3,763 موارد که فعال بودند که از روز شنبه با توجه به وزارت بهداشت گزارش شود.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

از دوشنبه تا جمعه تعدادی از این کارگران که آزمایش مثبت از جمله کارگران که بهبود افزایش 422 به 1,353.

این موارد در میان کارگران با افزایش 35 تا 216 در Ozark Mountain مرغ در راجرز از جمله 134 کارگران که بهبود از بیماری خود.

در یک زائر غرور گیاه در ده ملکه تعدادی از کارگران که آزمایش مثبت افزایش 20 تا 152.

یک شرکت کارگیل گیاه در اسپرینگدیل تا به حال 110 موارد در میان کارگران از سال 89 در روز دوشنبه.

خارج از صنعت طیور Walmart یک مرکز توزیع در بنتون ویل اضافه شده به وزارت بهداشت لیست محل های کار با حداقل پنج فعال موارد است.

هفت کارگران وجود دارد که تست مثبت از جمله کسی است که به بهبود با توجه به یک گزارش وزارت.

خارج سخنگوی رابین بابیت گفت: شرکت اطلاع کارکنان که تا به حال تماس با یک کارمند که تست مثبت “زیر دستورالعمل CDC با تماس با ردیابی.”

این شرکت همچنین صفحه نمایش های کارکنان برای تب و علائم دیگر را فراهم می کند و آنها را با ماسک و دیگر دنده محافظ, او گفت:.

“ایمنی و سلامت همکاران ما مهم است و ما قصد داریم به دنبال تمام دستورالعمل ها و اقدامات ایمنی برای کمک به حفاظت از آنها و کمک به کاهش گسترش ویروس” او گفت:.

پنج کارمند اسپرینگدیل مدرسه منطقه نیز باید آزمایش مثبت, با توجه به وزارت بهداشت گزارش دهند.

سرپرست جیم رولینز نمی بازگشت یک تماس را به دنبال نظر در مورد موارد در روز جمعه.

تعداد موارد فعال در کشور در روز جمعه شد تا 470 از یک روز پیش از آن. که در شماره جمعه شامل 144 پرستاری-صفحه اصلی ساکنان و یا کارگران و 402 زندانیان و کارکنان است.

از 5,591 نتایج آزمون که گزارش شده بود از نیمه شب یکشنبه به نیمه شب پنجشنبه 395 یا 7.1%, مثبت, خوزه رومرو وزارت بهداشت افسر ارشد پزشکی گفت. (افزایش در دولت شمارش موارد نشان دهنده گزارش می دهد که وارد شد به دولت پایگاه داده همانطور که از ساعت 10 صبح روز جمعه.)

که مثبت تست درصد اغلب تغییرات به عنوان نتایج بیشتر در حال دریافت, با این حال.

برای اطمینان از اینکه به اندازه کافی آزمایش های در حال انجام برای اندازه گیری از گسترش این ویروس, سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده است که دولت صبر کنید تا بیش از 5 درصد از آزمایشات انجام شده دوباره مثبت بیش از یک دوره دو هفته قبل از آغاز به لغو محدودیت.

CDC دستورالعمل قرار دادن شماره در 15 ٪ بیش از دو هفته قبل از حرکت به فاز دو و 10 درصد قبل از رفتن به فاز سه.

اوج سقوط هوا

مارک ویلیامز دین از AMA’S) بهداشت عمومی کالج, ارائه پیش بینی برای آرکانزاس coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان در یک “تاون هال” برای UAMS کارکنان در روز چهارشنبه.

در یک ایمیل یکشنبه, او گفت:, دانشگاه, محققان با استفاده از حداقل چهار مدل برای پیش بینی.

نشان می دهد که دولت covid-19 بستری شدن در بیمارستان با شکوه از 3000 در ماه اکتبر از جمله حدود 1200 بیماران در بخش مراقبت های ویژه و 900 در هواکش.

به عنوان جمعه 2,632 از دولت 8,917 تخت بیمارستان بودند استفاده نشده, سلامت, سخنگوی وزارت اسیایی, McNeill گفت.

که شامل 193 از 972 تخت در بخش مراقبت های واحد.

دولت تا به حال 894 هواکش از جمله 572 که نیست استفاده می شود.

“این پیش بینی برای ماه اکتبر در یک محدوده زمانی پیش بینی و نه به معنای تفسیر به عنوان یک دقیق پیش بینی دقیق تعداد” ویلیامز گفت: در یک ایمیل.

“پیش بینی های تقریبا چهار ماه آینده تقریبا همیشه در رابطه با روند بر اساس اطلاعات به تاریخ است و باید به عنوان تفسیر” اگر همه شرایط یکسان باقی بماند ما را ثابت و افزایش سریع در تعداد موارد از طریق اوایل ماه اکتبر زمانی که ما شروع به دیدن تدریجی کاهش می دهد.’

“متوجه” اگر همه شرایط یکسان باقی بماند.’ زیست محیطی و اجتماعی و عوامل پزشکی تغییر خواهد کرد در طول چهار ماه در حال حاضر و اواخر سپتامبر تا اواسط اکتبر که باعث خواهد شد که پیش بینی روند را تغییر دهید.”

هاچینسون گاهی اوقات ذکر کالج بینی های خود را در طول روزانه, اخبار, کنفرانس ها.

در مه 26, او نشان داد یکی از پیش بینی دولت این موارد را در رسیدن به 8,500 ژوئن 23, اما گفت که ساکنان می تواند نگه دارید با شماره های زیر در طرح های زیر عمومی-دستورالعمل های بهداشتی.

همانطور که معلوم شد دولت تصویب 8,500 علامت کمتر از دو هفته بعد در تاریخ 5 ژوئن.

اقدامات احتیاطی خواست

مرحله بعدی تسهیلات اجازه خواهد داد که رستوران سینما قمار و دیگر کسب و کار به استفاده از دو سوم از ظرفیت های داخلی به جای یک سوم.

هاچینسون در روز جمعه گفت که او هنوز دیده نشده و شواهدی وجود دارد که سست محدودیت کمک به رشد موارد جدید.

بلکه او با تاکید بر نیاز مردم به اقدامات احتیاطی از قبیل اقامت 6 فوت دور از سایر افراد در حالی که در پوشیدن و در صورت پوشش زمانی که امکان پذیر نیست.

با پوشیدن یک ماسک که برای کمک به محافظت از افراد دیگر از قطرات تنفسی منتشر شده توسط mask-پوشنده لباس “یک حسن نیت ارائه میدهد رایج,” او گفت:.

“این چیزی است که اجازه می دهد تا ما را به انجام کسب و کار برای رفتن به مدرسه برای رفتن به کار برای زندگی اگر ما به دنبال این دستورالعمل,” او گفت:. “ما قصد داریم به ادامه مراجعه کنید موارد بالا رفتن برای یک دوره نامشخص زمان در آینده است.”

از جمعه, 58 Arkansans با عفونت فعال ساخت تا 2 درصد از دولت فعال موارد گفت: آنها تا به حال شده است برای یک رستوران در 14 روز قبل از تشخيص با توجه به وزارت بهداشت گزارش دهند.

بیست و هفت شده بود به آرایشگری, 47 شده بود به کلیساها; 13 شده بود به مراقبت های روز; پنج شده بود به ورزشگاه; 13 شده بود به هتل یا متل; و 79 تا به حال شده است برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به عنوان یک پزشک و یا دندانپزشک.

رومرو گفت: یک مطالعه اخیر نشان داد که ماسک کاهش خطر ابتلا به عفونت و حتی در میان اعضای “tight-knit خانواده است.”

“اگر در این محیط شما می توانید کاهش انتقال, شما قطعا می توانید این کار را در مکان های عمومی” رومرو گفت.

اطلاعات در این مقاله به کمک جان Moritz از Arkansas Democrat-Gazette.

Jose Romero, the state Health Department’s chief medical officer, said at Friday’s briefing that a recent study found that masks reduces the risk of infection even among members of “tight-knit families,” adding: “If in that environment you can decrease transmission, you can certainly do so in public.”
(Arkansas Democrat-Gazette/Thomas Metthe)

خوزه رومرو دولت در بخش بهداشت و درمان افسر ارشد پزشکی گفت: در روز جمعه جلسه توجیهی که یک مطالعه اخیر نشان داد که ماسک را کاهش می دهد خطر ابتلا به عفونت و حتی در میان اعضای “tight-knit خانواده” افزود: “اگر در این محیط شما می توانید کاهش انتقال, شما قطعا می توانید انجام این کار است.”
(Arkansas Democrat-Gazette/توماس Metthe)
Coronavirus daily updates and cumulative covid-19 cases in Arkansas

Coronavirus به روز رسانی روزانه و تجمعی covid-19 موارد در آرکانزاس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>