8 نفر دستگیر و در پاین بلاف در مواد مخدر فدرال درخواست

Category: آرکانساس Comments: No comments

هشت نفر دستگیر شدند چهارشنبه در پاین بلاف به عنوان بخشی از جریان مواد مخدر فدرال تحقیقات که اهداف خشونت آمیز و قاچاق مواد مخدر سازمان های عامل در این شهرستان و دیگر نقاط آرکانزاس مرکزی اعلام کرد کودی Hiland ایالات متحده وکیل برای منطقه شرق آرکانزاس است.

تحقیقات آغاز شد که در سال 2018 در رأس یک هیئت منصفه فدرال به دست کیفرخواست مارس 3 برابر 13 نفر اما کیفرخواست مهر و موم شده باقی مانده تا زمانی که نهایی هشت متهمان گرد تا شنبه صبح. چهار نفر بودند که در حال حاضر در بازداشت و به توافق, تسلیم, Hiland گفت.

متعدد قاچاقچیان مواد مخدر شناسایی شده اند و مقادیر زیادی از کوکائین اکستازی مت آمفتامین و هروئین کشف و ضبط شده است در جریان تحقیقات Hiland را گزارش داد.

این تحقیقات نشان داد که یک باند در اشتوتگارت بود که در پشت بسیاری از مواد مخدر و خشونت گزارش های گرفته شده توسط اشتوتگارت اداره پلیس با توجه به انتشار اخبار. آن شناسایی این باند به عنوان پورتر, سیاه, مافیا, همچنین شناخته شده به عنوان PBM که در آن گفت: کارآگاهان متهم به چندین تیراندازی و دیگر جرایم خشونت آمیز در آرکانزاس, شهرستان شهرستان.

“سازمان” نیز شناخته شده برای فروش کراک کوکائین و ماری جوانا و به طور غیر قانونی به دست آمده قرص” انتشار اخبار گفت. “اشتوتگارت پلیس گزارش شده اند وجود دارد چند مواد مخدر سرقت در شهرستان مشکوک به انجام PBM سازمان است.”

در پاین بلاف و در سراسر Jefferson County خشونت آمیز سازمان های مسئول بودند برای سه یا چهار تیراندازی یک شب و چند قتل است که به ترتيب مربوط به مواد مخدر و باند رقابت های انتشار اخبار گفت. آن گفت: ماموران اجرای قانون محلی شناسایی منطقه اصلی باند های خشونت آمیز به قتل باند و قتل و اوباش و یا اراذل و اوباش که مشکوک به استفاده از 120 اسلحه به سرقت رفته از یک پاین بلاف رهنی به ارتکاب جرم در جامعه است.

در پاسخ به مواد مخدر و خشونت اسلحه در پاین بلاف و اشتوتگارت اداره مبارزه با مواد مخدر افتتاح شد عملیات Mad Hatter در 2019, Hiland گفت. این عملیات اولین دستگیری رخ داده است در ماه فوریه 2019 و در ماه اوت اضافی دستگیری رخ داده است. او گفت: روز چهارشنبه بازداشت شده را علامت مرحله سوم از عملیات و به ارمغان می آورد تعدادی از بازداشت به 43.

Kendrick خار از پاین بلاف مشخص شد که متهم اصلی در مارس کیفرخواست که شامل قاچاق مواد مخدر و سلاح گرم اتهامات عنوان شده علیه.

قبل از چهارشنبه عملیات Mad Hatter تا به حال منجر به تشنج از 63.8 کیلو مت آمفتامین; 8.8 پوند کوکائین; 2.2 پوند از MDMA, معمولا شناخته شده به عنوان اکستازی; 3.3 کیلو هروئین; 82 گرم فنتانیل; بیش از 200 هدایت تجویز قرص; بیشتر $107,000 در دارایی و هفت سلاح گرم در انتشار اخبار گفت. آن گفت که در طول چهار, دستگیری افسران بهبود اضافی 1.3 پوند از متامفتامین در مورد یک پوند ماری جوانا, سه اسلحه و در حدود 6000 دلار پول نقد.

“ما قدردانی از تلاش های ما بسیاری از شرکای اجرای قانون بودند که ابزاری در انجام این تحقیق” Hiland گفت.

شرکت کنندگان در این تحقیقات شامل اداره مبارزه با مواد مخدر; FBI; پستی بازرسی خدمات; خدمات مارشال ایالات متحده; اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره به Arkansas State Police; ادارات پلیس در پاین بلاف, Little Rock, North Little Rock و بنتون; این Pulaski, Jefferson و شور شهرستان کلانتر دفاتر; مرکزی آرکانزاس مواد مخدر نیروی کار; و آرکانزاس جامعه اصلاحات است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>