9 نکات پیشرفته برای حستبلیغ گوگل بهینه سازی

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

[ad_1]

شما نوع از کسی که نه تنها برای حل و فصل “به اندازه کافی خوب است.” در واقع گوش خود را با کشش فقط کمی اگر کسی در عرض 10 مایل شعاع اشاره کلمه “بهینه سازی”. ما می دانیم که آن را OK. شما در یک مکان امن با افراد همفکر. در حال حاضر اگر شما نیز می دانید راه خود را در اطراف یک حستبلیغ گوگل داشبورد و سپس این پست برای شما.

1. رفع ترافیک نامعتبر

پس از 2015 گوگل آغاز شد که شامل یک خط در درآمد ماهانه خود را گزارش. این “نامعتبر ترافیک – حستبلیغ برای مطلب” خط که باعث کاهش درآمد خود را. گاهی اوقات آن را ناچیز مجموع. و گاهی اوقات آن را می توان بخش قابل توجهی از درآمد خود را جریان.

اگر شما در حفظ و گرفتن نامعتبر ترافیک شما در حفظ و از دست دادن پول. و اگر وجود دارد بیش از حد از آن حساب کاربری شما ممکن است به حالت تعلیق درآمد. حتی اگر شما نمی دانید که در آن معامله این کلیک نامعتبر است و در حال آمدن از.

پس چه می توانید انجام دهید ؟

  • محتوای بیشتر! گوگل را جریمه کردن شما اگر صفحه شما به تبلیغات بیشتر از محتوا است. مطمئن شوید که شما تعادل دو به عنوان این نیز می تواند بر مخاطبان خود را از بازگشت به کاربران.
  • نگه داشتن چشم در رسانه های اجتماعی ترافیک – حستبلیغ فقط آن را دوست ندارم. گوگل ترجیح بینندگان آمده است که از آن موتور جستجو (هی تعجب می کنم که چرا) و یا از صفحات آنها رسیده و از طریق آن است. آنها به خصوص دوست نداشتن ترافیک پرداخت شده است که پرداخت از طریق پلت فرم آن را آینده از (مانند پرداخت, پست های عظیم Facebook گروه و یا پرداخت رسانهها توسط رباتها).
  • تاریخ و زمان آخرین اما نه کم – تماس با گوگل. اگر شما در حال انجام کاری اشتباه و ترافیک شما در حال گرفتن واقعی است, حلال و واقعا با کلیک کردن? شما ممکن است قربانی کلیک کنید-بمب گذاری از رقبای خود است.

2. دسته مسدود کردن

مسدود کردن و یا رفع انسداد دسته بندی در حستبلیغ می تواند یک اثر در درآمد. چه مقدار از یک اثر و چگونه ؟ که کمی پیچیده تر است..

برخی از ردههای بالاتر CPCs در حالی که دیگران بالاتر CTRs. سوال اصلی این است – شما چگونه به حداکثر رساندن RPMs با دسته مسدود کردن/رفع انسداد?

نگاهی به این گزارش تحت عنوان “اجازه می دهد & بلوک تبلیغات” به بررسی کنید که کدام دسته هستند انجام بد. دسته بندی با تعداد زیادی از برداشت اما کم درآمد هستند که شما باید سعی کنید مسدود کردن حداقل به طور موقت.

آن را پایین تر رقابت بیش آگهی خود را دادن اما آن را هم بزنید راه خود را از حق تبلیغات و تبلیغات.

3. نرم هوشمند قیمت گذاری بالاتر CPCs

بسیاری از ناشران به نظر می رسید تبدیل به سنگ شده از گوگل حستبلیغ قیمت گذاری هوشمند الگوریتم. این الگوریتم تلاش می کند برای اطمینان از تبلیغات دریافت پول خود را به ارزش زمانی که تبلیغات در شبکه ناشر.

بنابراین گوگل هوشمند قیمت گذاری برای شما کار می کنند به جای در برابر شما. بلوک سود دسته. محل تبلیغات در مکان های که در آن آنها نمی توان به طور تصادفی کلیک و انجام بهترین خود را برای آوردن ترافیک است که تبدیل خواهد شد. نه فقط ارزان نمایش که اصلا تبدیل به مشتریان.

اما چگونه می توانم من می دانم آنچه که ترافیک تبدیل خواهد شد?

شما نیاز به “مهندسی معکوس” کلاسیک سفر مشتری و ارائه محتوا است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از این سفر.

فکر می کنم که چگونه وب سایت خود را می تواند به یک جا سفر مشتری و خیاط مطالب خود را برای مطابقت با.

4. کانال های سفارشی

برای جذب ادراک تبلیغ و گرانول آهنگ آگهی واحد عملکرد شما می خواهید به استفاده از کانال های سفارشی اگر شما نمی رتبهدهی نشده است.

سفارشی کانال شما اجازه ایجاد گروه از تبلیغات و یا واحد سرمایه گذاری تبلیغ می تواند هدف را به طور مستقیم. با دادن تبلیغ این توانایی شما افزایش رقابت برای آگهی خود را در فضا.

اگر هنوز به راه اندازی کانال های سفارشی خود را با حساب AdSense ما یک راهنمای به شما راه رفتن را از طریق آن. اگر شما مطمئن نیستید که آن را به ارزش زمان سرمایه گذاری – شما هنوز هم می خواهید به خواندن این راهنمای. آن را احتمالا متقاعد کردن شما برای ایجاد کسانی که کانال های سفارشی خود را در حساب AdSense.

5. لنگر و در جریان تبلیغات

هر وب سایت کسب درآمد تازه وارد می داند – بالا برابر طلا است. اما آن احمق ها’ طلا. در اینجا به همین دلیل است.

بیش از برابر شده آگهی است که اغلب یکی از اولین چیزهایی که بازدید کننده می بیند که زمین آنها را در صفحه خود را. تبلیغات ساخته شده بود و جذاب. اما بیننده نمی آمد به صفحه خود را به نگاهی به تبلیغات و شما نمی توانیم فراموش کنیم که.

چگونه می توانم شما را حل کند این کار ؟

لنگر (همچنین به عنوان شناخته شده معلق در هوا چسبنده و شناور) تبلیغات و در جریان تبلیغات. ترکیب مناسب از تبلیغات است که به دنبال کاربران به عنوان آنها رفته و در جریان تبلیغات است که به آنها “خروج” در محتوا است که راه به بالاتر RPMs. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد آن را در پست ما در مورد راه هایی برای قرار دادن اضافی که فشار بر حستبلیغ برای افزایش درآمد.

6. بهینه سازی برای اندازه

اگر شما یک دلار برای هر زمان کسی به شما گفت که مهم است شما بهینه سازی برای تلفن همراه? شما احتمالا حتی نمی نیاز به پول در اوردن مطالب خود را دیگر. و یا کار می کنند. تا کنون. اما این دقیقا چیزی است که ما در اینجا گفت.

بسته به موضوع و یا راه اندازی وب سایت خود را, شما می توانید پوسته های مختلف برای دستگاه های مختلف. پاسخگو صفحات همیشه قرار دادن تبلیغات در مکان اشتباه, بنابراین شما می خواهید برای دریافت در بالا از آن برای به حداکثر رساندن تلفن همراه درآمد.

بنابراین آنچه شما می توانید انجام دهید به جای پنهان کردن این تبلیغات را که کمتر عملکرد در تلفن همراه هنگامی که این دستگاه یک تبلت یا یک گوشی هوشمند است. و سپس اضافه کردن یک تلفن همراه تنها آگهی واحد است که نشان می دهد فقط بر روی دستگاه های تلفن همراه و بهینه شده برای طرح های موبایل.

7. پیشرفته Geo-Targeting

برخی از کشورها و مناطق بالاتر CPCs بیش از دیگران است. برای مثال انگلستان, آمریکا, کانادا و استرالیا را بسیار بالاتر CPCs از آفریقا یا هند است.

اگر شما یک وبلاگ در ایتالیایی یا آلمانی – شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن اضافه کردن بخش انگلیسی برای بالاتر ک views. و شما باید به دنبال بالا-قیمت سوله در منطقه خود.

فرض کنید مطالب خود را در سایت به زبان انگلیسی می خواهید به انجام بهترین خود را در ترافیک از کشورهایی است که پرداخت بیشتر. این به این معنی است که مخاطبان خود را کسب تلاش باید تمرکز وجود دارد و درخواست تجدید نظر به منافع مردم در منطقه است.

چگونه می توانم شما بررسی کنید که کدام کشورها پرداخت بیشتر ؟ بررسی کشورهای در عملکرد خود را گزارش حستبلیغ. و آوردن ترافیک بیشتر از مناطق با بالاترین ک شما می توانید ببینید.

8. استفاده از ناهمزمان کد حستبلیغ

بازگشت در سال 2015 گوگل معرفی آسنکرون کد تبلیغ برای کمک به ناشران کاهش زمان لود صفحات خود را با واحد آگهی در آنها است.

9. بهینه سازی

ما آخرین توصیه این است که برای همیشه تست. از ما, تجربه, کسب درآمد, انواع سوله, اگر یکی, بهینه سازی, برای از بین بردن آن را برای همیشه تست. در واقع ما در این یک گام بیشتر و ایجاد یک تست اکو سیستم به کل فرآیند بهینه سازی حستبلیغ CTR آسان و سریع است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>