در 15 فوریه هوایی فرانسه بنیاد همراه با محلی هوایی فرانسه تأسیس خود را جشن گرفتند 20 سال با همکاری هانری دومنت مدرسه پیچیده در دوالا در کامرون است.

اصلی جاه طلبی از این همکاری آغاز در سال 2000 است برای فعال کردن کودکان ثبت نام از طریق به پایان خود آموزش ابتدایی در Henri دومنت مدرسه به دنبال مطالعات خود را تا سال آخر خود را. هدف دیگر این است که به نوبه خود این مدرسه به یک مرجع مهم مرکز برای تحصیل و آموزش و پرورش.

بیش از 20 سال Air France بنیاد مشارکت در توسعه پروژه های انجام شده توسط مدرسه واقع در یک منطقه محروم است به مبلغ بیش از 272,000 یورو است.

این کمک های مالی استفاده شده است برای خرید زمین و ساخت و ساز و به پایان رساندن کار بر روی دو ساختمان و همچنین تجهیز و طرح درس. مدرسه نیز قادر به خرید یک مینی بوس برای حمل و نقل کودکان به فعالیت های فرهنگی و رویدادهای ورزشی.

با تشکر از این بنیاد حمایت در طول سال هانری دومنت که ابتدا تا به حال 68 دانش آموزان ثبت نام شده در حال حاضر وسیله ای برای آموزش بیش از 2000 دانش آموزان و تبدیل آن به یک مرکز شناخته شده دانش با زیرساخت پایدار.

ایر فرانس شرکت بنیاد – بنیاد متعهد به حمایت از کودکان

ایر فرانس بنیاد راه اندازی شد و در سال 1992 توسط Air France. پیشگام در زمینه شرکت های بزرگ پایه آن تصمیم به حمایت از کودکان در نیاز به یک علت نزدیک به قلب از کارکنان شرکت. برای بیش از 27 سال آن را بررسی انتخاب و تامین مالی پروژه های کمک به کودکان و افراد جوان که بیمار معلول و یا در مشکل بزرگ در کشورهای هوایی فرانسه عمل می کند. از سال 1992 هوا در فرانسه بنیاد تامین مالی 1,477 پروژه های است که می تواند مشورت در fondation.airfrance.com سایت.

هانری دومنت مدرسه مختلط

هانری دومنت مدرسه مجتمع واقع شده است در یک محله فقیر در حومه شهر دوالا. آن را با هدف فراهم کردن تحصیل و آموزش و پرورش به افراد جوان از مناطق محروم. در سال 2000 مدرسه 68 نفر فقط ثبت نام از طریق به پایان مدرسه ابتدایی, اما, امروز, این واقعی است, مدرسه مجتمع پذیرایی به بیش از 2000 دانش آموزان از دبستان تا baccaulauréat سطح برجسته آزمون میزان موفقیت! در سال 2011 این مدرسه با افتخار دیدم اول آن دانش آموزان از مدرسه ترک سن. در دوالا, تعداد بسیار کمی از دانش آموزان به اندازه کافی خوش شانس ثبت نام شده تمام وقت در آموزش و پرورش است. هانری دومنت مدرسه پیچیده ارائه می دهد آرام و محیط یادگیری در اقتباس امکانات با زمین مناطق. پروژه های پشتیبانی شده در این سال شامل تبدیل و به طور کامل تجهیز دانشکده شیمی-زیست شناسی و فیزیک و ریاضی و آزمایشگاه و آن و چند رسانه ای در کلاس های درس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im