30 سال وام مسکن به زیر 3 درصد? وزارت خزانه داری رالی ارائه می دهد مقرون به صرفه وام

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

صاحب خانه شروع به قفل در برخی از کمترین 30 سال نرخ وام مسکن تا کنون و در عین حال در بسیاری از کسب و کار می گویند بهترین معاملات ممکن است هنوز در راه اند.

نرخ وام مسکن است که در حال غرق شدن برای خیلی از 2019 دوباره معلق در هوا در نزدیکی تمام وقت پایین و کارگزاران می گویند که آنها در حال قفل کردن در 30 سال نرخ جنوبی 3 درصد برای برخی از مشتریان. هنوز هم به لطف نوسانات بازار وام مسکن و به ظاهر بی پایان تقاضا برای اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده صنعت جانبازان انتظار می رود هزینه های استقراض به سقوط و حتی بیشتر.

گنجينه ایالات متحده ده سال است که کراوات از نزدیک به 30 سال وام مسکن نرخ سقوط به زیر 1% و برای اولین بار سهشنبه, افزایش تفاوت بین آنها به حدود 2.2 درصد وسیع ترین از سال 2012. از لحاظ تاریخی این شکاف شده است و نزدیک به 1.8 درصد است. دیفرانسیل به طور معمول باریک زمانی که خزانه نرخ پایین ماندن و وام دهندگان شروع به اضافه کردن کارکنان به نگه دارید تا با تقاضا گفت: Jeff تاکر یک اقتصاددان با Zillow Group Inc


“با توجه به چنین کم بازده 10 ساله انتظار داریم که 30 سال نرخ وام مسکن به کاهش و حتی پایین تر از آنها هستند امروز” تاکر گفت.

سوال این است که چگونه به سرعت گسترش محدود خواهد شد. آن را می توانید در بالا باقی می ماند اگر وام مسکن-سرمایه گذاران اوراق قرضه رشد با احتیاط در مورد افزایش سرعت پیش پرداخت و یا وام دهندگان در حال آهسته به استخدام بیشتر افسران وام به رسیدگی له از برنامه های کاربردی با توجه به مایکل Fratantoni اقتصاددان ارشد در وام مسکن بانکداران انجمن.

به طور متوسط 30 سال وام مسکن متعارف نرخ 3.45% در این هفته که به پایان رسید Feb. 27 نزدیک شدن به پایین ترین سطح خود از 3.31% در ماه نوامبر 2012. در مقابل عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده بسته در یک رکورد کم 1.26% که روز و سقوط یکی دیگر از 20 واحد در پایان معاملات روز شنبه در پاسخ به رشد coronavirus خرید اینترنتی و فدرال رزرو اضطراری کاهش نرخ.


حتی اگر فاصله نمی آید در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از مالکان که هنوز ایستاده بهره مند شوند. وام مسکن refinancings رسید 26 درصد در هفته است که به پایان رسید Feb. 28 به بالاترین سطح از سال 2013 با توجه به MBA.

دلیلش این است که در سطح فعلی بیش از 11 میلیون وام گیرندگان می توانید ریز ریز کردن حداقل 0.75 درصد از نرخ فعلی توسط refinancing با توجه به داده های ارائه دهنده شوالیه سیاه, Inc. اگر متوسط نرخ سقوط به حدود 3 ٪ استخر رشد می کند به 19.4 میلیون وام گیرندگان که می بینید پس انداز.

یوسف اشتون که شرکت صاحب جبار وام مسکن در شهر فینیکس گفت: حجم refinancing باید دارای عقاید به حدود 50 ٪ از کسب و کار خود را از حدود 15% قبل از رونق را آغاز کرد. او کار در تعطیلات آخر هفته به نگه دارید تا.

“همه نوع آگاه باشید که coronavirus می تواند اثر منفی بر روی اقتصاد” اشتون گفت. “اخبار منفی است خوب برای بلند مدت نرخ متاسفانه.”

ویروس ترس نشان می دهد هیچ نشانه ای از صدمه زدن به refinancing تقاضا حداقل در حال حاضر. کسانی که وام گیرندگان تمایل به رای دادن حساس بالاتر از همه چیز گفت: علامت زندی اقتصاددان ارشد برای مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. اما او نظارت ویروس تاثیر در بهار خانه خرید فصل.

“قطعا این ویروس یک ابر در بازار” زندی گفت. “خرید های بزرگ مثل یک خانه اولین چیزی که برای مردم می شود محتاط تر در مورد.”


کارگزاران وام مسکن می گویند آنها انتظار نداریم که این فعالیت به اجازه دهید تا در هر زمان به زودی.

جولی Swenson ارشد خانه-وام متخصص در چرچیل وام مسکن در تاکوما واشنگتن انجام شده است در حدود 70 ٪ از کسب و کار خود را در refinancings هر چند او انتظار دارد که می تواند سقوط نسبت 50 درصد به خریداران بیشتر فروشگاه برای خانه های جدید در بهار. 24-سال وام مسکن-صنعت جانباز کشیده 14 ساعت روز دوشنبه به نگه دارید تا با تقاضا و وام گفت: او با به تازگی به عنوان تابستان گذشته در حال پیدا کردن پس انداز توسط refinancing.

“من رسیدن به همه مشتریان من” Swenson گفت. “مقدار پول آنها قادر به صرفه جویی در هزاران دلار در ماه برای برخی از.”

Swenson گفت: او مشغول به کار بود با یک مطالعه آینده نگر وام هنگامی که 10 سال عملکرد خزانه داری سقوط به زیر 1% و برای اولین بار. مانند بسیاری از او می بیند شانس کمی که بی امان تجمع معکوس خواهد شد در کوتاه مدت.

توصیه های خود را به مشتری: نگه داشتن در گرفتن رای قفل فقط رتبهدهی نشده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>