`یک میدان جنگ پشت خانه خود را’: مرگ و میر کوه در نیویورک

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — نیویورک مقامات عجله را در ارتش از پزشکی داوطلبان جمعه به عنوان ایالت تلفات از coronavirus دو برابر در مدت 72 ساعت به بیش از 1900 و ناله از آمبولانس در غیر این صورت به طرز مرموزی آرام خیابان های شهر شد دلخراش موسیقی متن فیلم از بحران است.

به عنوان نقاط داغ هایش در سراسر ایالات متحده در مکان هایی مانند نیواورلئان و جنوب کالیفرنیا ملت بزرگترین شهر سخت ترین ضربه از همه آنها را با بدن لود شده بر روی یخچال سردخانه کامیون توسط gurney و لودر خارج از غرق بیمارستان در نظر کامل از عبور رانندگان.

“آن را مانند یک میدان جنگ پشت خانه خود گفت:” 33 ساله اما Sorza که می تواند شنیدن آژیر از شدت غرق المهرست بیمارستان در کوئینز.

و بدترین هنوز به آمده است.

“چگونه آن را به پایان ؟ و مردم می خواهند پاسخ” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. “من می خواهم پاسخ. پاسخ این است که هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که فدرال ذخایر تقریبا تهی از تجهیزات حفاظت فردی مورد استفاده توسط پزشکان و پرستاران.

“روزهای سختی را پیش رو دارد برای ملت ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال رفتن به یک زن و شوهر از هفته شروع تقریبا در حال حاضر, اما به خصوص چند روز از هم اکنون که در حال رفتن به وحشتناک.”

دانشمندان با ارائه شواهد بیشتری شنبه که coronavirus است گسترش به ظاهر افراد سالم نشان می دهد که بدون پاک کردن علائم برجسته دولت آمریکا به موضوع جدید راهنمایی و هشدار داد که هر کسی در معرض این بیماری می تواند به عنوان یک حامل است.

سهام سقوط وال استریت و بازارهای سراسر جهان با 100000 تا 240,000 پیش بینی مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا قبل از بحران است. میانگین صنعتی داو جونز از دست داده و بیش از 970 امتیاز و یا بیش از 4 درصد.

یک گزارش جدید روز شنبه از سازمان ملل متحد گفت: اقتصاد جهانی می تواند کوچک تقریبا 1 ٪ در این سال به جای رشد در پیش بینی 2.5%.

تحت فشار در حال رشد فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis belatedly پیوست همتایان خود در بیش از 30 کشورهای در صدور ایالت اقامت-صفحه اصلی سفارش اقدام پس از اعطا با همکار جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن. فرمانداران ایالت پنسیلوانیا و نوادا هر دو حزب دموکرات و می سی سی پی را GOP فرماندار در زمان مشابه مراحل.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت موافقت کرده است که به کشتی 1,000 هواکش — دستگاه تنفس که حیاتی برای درمان افراد مبتلا به موارد شدید COVID-19. او گفت که دولت ایالات متحده دارای ذخایر نزدیک به 10,000 اما نگه داشته است نزدیک نگه دارید و بر روی آنها به طوری که آنها می تواند به سرعت مستقر به کشورهایی که به آنها نیاز دارید.

در همین حال کشورهای اروپایی رو فوق العاده تقاضا برای فشرده-تخت های مراقبت در حال قرار دادن موقت بیمارستان مطمئن نیستید که آیا آنها را پیدا خواهد کرد به اندازه کافی سالم کادر پزشکی برای اجرای آنها. لندن روز دور از رونمایی 4000 تخت موقت بیمارستان ساخته شده در مرکز کنوانسیون.

در قابل توجه turnabout غنی اقتصاد که در آن ویروس موارد منفجر شد و استقبال از کمتر ثروتمند هستند. روسیه ارسال تجهیزات پزشکی و ماسک به ایالات متحده است. کوبا عرضه پزشکان به فرانسه. ترکیه اعزام دنده محافظ و ضد عفونی کننده به ایتالیا و اسپانیا.

در سراسر جهان بیش از 900,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 45 ، 000 فوت کرده اند با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز هر چند آمار و ارقام واقعی هستند که بسیار بالاتر به دلیل تست کمبود تفاوت در شمارش مرده و تعداد زیادی از موارد خفیف که رفته اند گزارش نشده.

ایالات متحده ثبت شده در مورد 210,000 عفونت و مورد 4,600 مرگ و میر با شهر نیویورک حدود 1 از 4 مرده است.

بیش از 80,000 نفر داوطلب شده اند به عنوان پزشکی تشویقها در نیویورک از جمله اخیر بازنشستگان متخصصان مراقبت های بهداشتی در نظر گرفتن یک استراحت از شغل معمولی خود را و مردم بین کنسرتهایی.

چند ساخته اند آن را به زمینه و در عین حال به مقامات دامپزشک و کشف کردن که چگونه به استفاده از آنها, اما بیمارستان ها در حال انتظار برای شروع به آوردن آنها در اواخر این هفته.

کسانی که به زمین برخورد در حال حاضر بسیاری از در آورده و توسط نیروی انسانی سازمان می شود سیستم بیمارستان در حال هدایت به نقطه شکستن.

“این سخت است که شما از دست دادن بیماران. این سخت است که شما باید به اعضای خانواده: “من متاسفم اما ما همه چیز را که ما می تواند'” گفت: پرستار کاترین راموس کیپ مرجان, فلوریدا, که کار کرده است در نیویورک پروتستان بیمارستان. “آن را حتی سخت تر زمانی که ما واقعا لازم نیست که زمان برای سوگواری هم به صحبت کردن در مورد این.”

به سهولت خرد کردن caseload این شهر امدادگران گفته شده است که آنها نباید منجر به مرگ قربانیان حمله قلبی به بیمارستان به آنها مرده. بیماران منتقل شده به آلبانی منطقه است. نیروی دریایی بیمارستان کشتی لنگر انداخت در نیویورک ماموت Javits مرکز کنوانسیون تبدیل شده است به یک بیمارستان و مرکز تنیس است که میزبان ایالات متحده باز است که تبدیل به یکی بیش از حد.

با نیویورک در نزدیکی مستند به طور معمول شلوغ خیابان در شهر 8.6 میلیون خالی هستند و صدای دیگر به راحتی نادیده گرفته و فقط به عنوان شهری سر و صدای پس زمینه.

“پس از 9/11, من به یاد داشته باشید ما در واقع می خواستم به شنیدن صدای آمبولانس ما در خیابان های آرام از آنجا که این بدان معنی است که وجود دارد بازماندگان اما ما را نمی شنوند کسانی که برای تلفن های موبایل و دلخراش بود. امروز, من می شنوم یک آمبولانس در من به طرز عجیبی در محیطی آرام و دل من می شکند بیش از حد” گفت: 61 سال مگ Gifford سابق دیوار Streeter زندگی می کند که در منهتن در شرق فوقانی جانبی.

کومو نقل مکان به این شهر زمین بازی به دلیل ازدحام بیش از حد, اما مردم هنوز هم می تواند استفاده از باز و فضاهای سبز به عنوان طولانی به عنوان آنها اقامت 6 فوت از هم جدا. پلیس رفت و در اطراف اتومبیل های گشت وافغان هشدار به اطاعت از قوانین است.

تقریبا 6,200 شهر نیویورک افسران پلیس و یا یک ششم از بخش خارج شدند بیمار جمعه از جمله در مورد 4,800 که گزارش آنفولانزا مانند سیستم هر چند هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری تا به حال ویروس.

کومو گفت: پیش بینی ها نشان می دهد بحران در نیویورک را به اوج در پایان مارس با نرخ مرگ بالا در ادامه از طریق جولای.

“بیایید همکاری به آدرس که در نیویورک به دلیل آن را در خود شهر فردا” او هشدار داد. “اگر ما یاد بگیرند که چگونه به آن را انجام حق در اینجا — و یا یاد بگیرند که چگونه به آن را انجام بهترین ما می تواند به دلیل وجود دارد هیچ حق آن را تنها ما می توانیم — و سپس ما می توانیم کار همکاری در سراسر این کشور است.”

در جای دیگر در سراسر کشور تعداد مرگ و میر در لوئیزیانا قرار گرفت و در بیش از 270. در جنوب کالیفرنیا مقامات گزارش داد که حداقل 51 ساکنان و شش کارکنان در یک خانه سالمندان در شرق لس آنجلس آلوده شده اند و دو فوت کرده اند.

فلوریدا DeSantis قفل شده بود در یک بن بست بر سر اینکه آیا دو کشتی کروز با بیمار و مرده مسافران ممکن است جایگاه خود را در دولت است. بیش از 300 شهروند آمریکا شد در هیئت مدیره. مرگ دو نفر شد مقصر ویروس و نه نفر تست مثبت امریکا هلند کروز خط گفت.

حتی به عنوان ویروس به نظر می رسد که کاهش رشد آن در غرق ایتالیا و چین که در آن برای اولین بار پدید آمده و بیمارستان در این قاره هستند کمانش تحت بارگذاری.

“آن احساس می کند مانند ما در یک کشور جهان سوم. ما لازم نیست به اندازه کافی ماسک به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی و تا پایان این هفته ما ممکن است نیاز به دارو بیشتر از حد” گفت: پاریس اضطراری کارگر کریستف Prudhomme.

اسپانیا گزارش داد یک رکورد 864 مرگ و میر در یک روز و در مجموع بیش از 9000 در حالی که فرانسه به ثبت بی سابقه 509 و بیش از 4000 در همه. در ایتالیا با بیش از 13000 مرده بیشتر از هر کشور morgues سرریز با بدن تابوت انباشت اشیاء بدست آمده در کلیساها و پزشکان مجبور شدند به تصمیم می گیرید که به شدت بیمار, بیماران دریافت دستگاه تنفس.

انگلستان ویمبلدون, تنیس, مسابقات لغو شد و برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

هند بالاترین دادگاه دستور داد رسانه های خبری و سایت های رسانه های اجتماعی برای حمل دولت “نسخه رسمی” از تحولات انعکاس اقدامات صورت گرفته در کشورهای دیگر برای جلوگیری از مستقل گزارش.

فشار رو به برخی از جهان بهترین سیستم مراقبت های بهداشتی شده است تشدید بیمارستان کاهش بودجه بیش از دهه گذشته در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و بریتانیا است. آنها را به نام در دانشجویان پزشکی بازنشسته پزشکان و حتی گذاشته و خدمه پرواز با آموزش کمک های اولیه.

کمبود نیروی انسانی بوده است بدتر با تعداد بالا از آلوده پرسنل. در ایتالیا به تنهایی نزدیک به 10 ، 000 پزشکی کارگران قراردادی ویروس و بیش از 60 پزشکان فوت کرده اند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>