تاریخچه مختصری از آزادی

Category: وب وایر Comments: No comments

بشریت به عنوان یک کل جدا شده است توسط عوامل مختلف فیزیکی و فلسفی. تحت عوامل فیزیکی آن محل است که ما به عنوان به خوبی به عنوان ما ظاهر. اما تحت فلسفی عوامل وجود دارد عمیق تقسیم ناشی از دین دولتی و آرمان است.

در رمان “این یک گناه خسته کننده” ما به دنبال داستان زنی به نام Rebelle کامی که با این نسخهها کار به عنوان یک مدل برای یک عمده فروشگاه در شهر نیویورک به عنوان او می رود در مورد زندگی او و تعیین که در آن آزادی حقیقی نهفته است در راه خود را. نانسی Singletary نویسنده این رمان قصد دارد برای باز کردن حس کنجکاوی خوانندگان خود را با کشیدن آنها را با فتنه های تاریخ.

به عنوان رمان پیشرفت آن را می سازد مختصر از حساب های مختلف ریاست جمهوری آمار و ارقام بود که نقش مهمی در توسعه آزادی و آزادی در آمریکا است. بودن جذاب داستان های تاریخی داستان مجموعه در زمان جنگ جهانی دوم است.

این یک گناه بود و خسته کننده
نوشته شده توسط نانسی Singletary
Kindle | $3.99
گالینگور | $29.99
شومیز | $19.99
فیزیکی و دیجیتال نسخه از این رمان در دسترس هستند در آمازون و دیگر آنلاین کتاب خرده فروشان.

درباره نویسنده
نانسی Singletary در حال حاضر ساکن در فلوریدا. او صاحب یک شهر کوچک کتابفروشی و آموزگار دانش آموزان وجود دارد. قبل از اینکه یک معلم بود, او یک معلم در یک مدرسه عمومی در فلوریدا. او همچنین نویسنده صنعتی مقاله با عنوان “چه چیزی ارزش به دست آورده ارزش است.” او همچنین دارای مقدار زیادی از تجربه های یک مدیر پروژه است که اجازه داده او را به کار در برخی از سازمان های دولتی.

نانسی همواره منافع قوی در تاریخچه چرا که او می داند که اقدامات گذشته تأثیر زیادی بر اتفاقاتی که رخ خواهد داد در حال حاضر.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>