یک شهر تحت محاصره: 24 ساعت در مبارزه برای نجات نیویورک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بروکلین تاریک است به جز streetlamps زمانی که کارلا براون زنگ خاموش می رود در 5:15 صبح خیلی زود به طور متوسط پنج شنبه. اما با کروناویروس تخمگذار محاصره به نیویورک امروز بافندگی به عنوان چیزی جز عادی است.

قهوه ای اجرا می شود وعده های غذایی-on-wheels برنامه برای سالمندان بسته فهم و در صورتی شهرستان که برچسب ناگهان متناسب با تقریبا هر شهروند ارشد. برای دو هفته او را مشغول به کار 12 تا 14 ساعت در روز, مصرف بیش از, راه برای بیمار و یا گم شده و رانندگان است. امروز او برای پیدا کردن اتاق بر روی کامیون ها برای بیش از 100 جدید تحویل.

او می کشد در شلوار جین, منازعه, ماسک خود و سران برای ارتش بزرگ پلازا ایستگاه مترو پوشیدن گرمکن با محمد علی نام چاپ شده در سراسر جبهه.


“او یکی از بت من” براون می گوید. “و من فقط احساس من برای مبارزه آماده است.”

چه انتخاب دیگری وجود دارد ؟

قبل از همه گیر جاروب در آمریکا, بزرگترین, بلندترین شهر اغلب زندگی خود را برای اعتیاد به مواد مخدره. سپس coronavirus اما آن را تعطیل ادعا زندگی از برانکس به باتری و فراتر از آن. در حال حاضر hush, آیا در نیمه شب یا ظهر است شکسته عمدتا توسط ناله از آمبولانس. خیابان مدتها پیش شایعه شده بود با طلا هموار آشغال با یکبار مصرف دستکش های پزشکی.

بیش از 24 ساعت یک راننده تاکسی به کروز کسانی که متروک خیابان جستجو برای کارگران چند که نیاز به نگه داشتن در حال حرکت است. یک bodega مالک را وعده به مشتری او امیدوار است او هرگز به نگه داشتن. اتاق اورژانس پزشک و پیراپزشک کار خواهد کرد برای پایین نگه داشتن مرگ و میر است که در این روز تهدید به پیش افتادن از این تعداد کشته در مرکز تجارت جهانی در 9/11.

برای آنها و 8.5 میلیون نفر دیگر امروز خواهد بود هیچ چیز مانند دیگر فقط شنبه. به دلیل طولانی قبل از خورشید افزایش یافته است, ساعت در حال حاضر شروع به شمارش پایین ترین مجازات دور در مبارزه برای نیویورک.

___

توسط a. m. 2, عیسی Pujols ” شیفت — یکی از او آغاز شده و بیش از 17 ساعت پیش — شده است کاهش می یابد به یک بیحس کننده تیرگی بدن.

Pujols منازعه چرت زدن در چرخ از وانت بین سفر بی پایان به بازیابی اجساد از خانه ها و بیمارستان morgues. “ما شده است, مانند زندگی در داخل اتومبیل ما به تازگی تمام undertakers می گوید:” Pujols که مختصات با چند خانه های مراسم تشییع جنازه بیشتر در بروکلین.

مدتی در حدود 2 صبح — محرومیت از خواب باعث می شود آن را سخت برای پیگیری — Pujols می شود با استدلال به یک مرد است که متوقف شده ماشین خود را در وسط خیابان به gawk به عنوان آندرتیکر چرخ های بدن از یک خانه. به 23 ساله Pujols این بی احترامی بیش از حد به خرس.

“در حال حاضر پول است که ارزش آن نیست. آن را به ارزش آن است. من می خواهم به من بدهید تا من کار هر روز برای یک زندگی طبیعی و normie ، من بسیار به جای قرنطینه شود.”

در ساعت 4:30 به Pujols سر به رختخواب. او را از خواب بیدار در چند ساعت به تحقق یک وعده; اچ نسبی درگذشت خارج از شهر و بدن باید برگرفته.

در همین حال نیویورک شروع به هم بزنید.

زمانی که دکتر جوزف Habboushe بیدار در روستای گرینویچ آپارتمان در 6:15 او متوجه تکان خوردن آدرنالین او احساس هر روز صبح برای ماه گذشته در حال محو شدن. تا حالا هر روز آغاز شده به عنوان یک فرضی است که آنچه به نظر می رسید مانند یک کابوس بود, در واقع, واقعی است. در حال حاضر او دیگر هیچ شک و تردید.

تراش, دید از اطمینان پزشکی ایمنی ماسک مناسب, تنگ, اورژانس دکتر فکر می کند در مورد چگونگی شیوع شروع به احساس می کنم مثل یک جنگ با مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم.

“این ترسناک احساس رفتن و دانستن وجود دارد شانس است که من را مریض از آنجا که این, و ما نمی دانیم که چه می گذرد و ما نمی دانیم که دشمن ما واقعا….”

امروز جنگ برپا است در بسیاری از جبهه ها. در ون کورتلند پارک در برانکس خدمه از سپاه مهندسان ارتش همونطور وسیع در سراسر زمین فوتبال به احداث 200 تخت موقت بیمارستان. پرستاران تجمع هارلم بیمارستان — متعهد به نگه داشتن یک فاصله امن از رهگذران — به سهمیه بندی نگرانی از هواکش.

و Carla Brown, جنگجو برای موهای خاکستری نیویورکی صعود روی شماره 4 ،

وقتی مترو می کشد به وال استریت در منهتن ده ها تن از سواران شمع به ماشین خود را. حمل و نقل شهری قدرت شده است گفتن نیویورکی در خانه بمانند و آن را کاهش خدمات. اما در یک شهرستان که همیشه در نظر گرفته خود را ضروری اینها نسبی چند تلقی می شود بنابراین ضروری است که آنها قرار است برای رفتن بر روی کار.

آنها نشستن و یا ایستادن شانه به شانه. اجتماعی بدون فاصله.

“این کاملا دیوانه,” او می گوید. “ما به دنبال در هر یک از دیگر, مانند, است, این واقعی است؟”

___


فقط قبل از 7 صبح الکس Batista می رسد برای باز کردن دلی-licious در این bodega او و برادرش Eudis خود و اجرا در محله طبقه متوسط گلندیل ملکه است.

به طور معمول در این ساعت مردم خواهد بود شلوغ به ماشین لباسشویی درب بعدی ایستگاه های گاز در سراسر خیابان و بسیاری از کسانی که مردم را تا پایان در جای خود برای قهوه و شیر و ساندویچ صبحانه.

“این یک شبح شهر” باتیستا می گوید. منظم ترین کاربران در حال تشییع جنازه خانه کارگر در حال حاضر.

هفته اول شهر بود خاموش شدن باتیستا می گوید کسب و کار خود را کاهش 60%. در حال حاضر تحویل باید آن را به عقب تکیه کردن برخی از. اما سه یا چهار ماه بیشتر شبیه به این و آنها را مجبور به بستن مغازه های نگران کننده یکی 85 ساله مشتری که شمارش آن را به عنوان تقریبا تنها جایی هنوز باز برای مواد غذایی است.

“شما می دانید چه؟” Eudis Batista گفت: مرد است. “حتی اگر ما تعطیل اگر من برای رفتن به خانه و طبخ غذا برای شما, من آن را برای شما انجام. هیچ مشکل.”

نیویورک به تحمل مجازات محاکمه — تروریسم در سپتامبر. 11, 2001, جاری شدن سیل و قدرت شکست پس از Superstorm شنی. اما شده است وجود دارد هیچ چیز مانند این.

شارون Kleinbaum به خاطر تاریکی از بحران ایدز در سال 1992 زمانی که او اولین خاخام از بيت سیمچات تورات ملت بزرگترین و کنیسه. اما حتی این تجربه می تواند آماده کردن او برای این کار از تلاش برای آسایش عبادت از راه دور است.

پس از آن او به یاد می آورد حداقل او می تواند وجود دارد به نگه داشتن دست در حال مرگ به صرف وقت با عزیزان خود.

“که من می توانم با افراد در حال حاضر بسیار سخت است. من حتی نمی تواند توصیف چقدر سخت است” او می گوید.

Kleinbaum تماس congregant در راه خود را به یک گورستان برای او و مادرش مراسم تشییع جنازه.

“من اجازه دهید او را می دانم که او به تنهایی نمی,” Kleinbaum می گوید. “ما باید برای هر نشان می دهد تا در این راه ما می توانیم, می شود و در مکان های که در آن وجود دارد،”

آنلاین با عبادت از او فوقانی آپارتمان در منهتن در حال انتظار برای شروع درس در مورد مزامیر گفتگو تبدیل به موهایشان در حال حاضر که آرایشگر مغازه ها دستور داده شده است بسته شده است. Kleinbaum مشاوره است که با نزدیک شدن به عید فصح سنت خواستار هوشیار یهودیان به برش مو خود را برای 33 روز.

“پس نگران نباشید در مورد چگونه موهای خود را به نظر می رسد” او جوک. “این زمان مناسب.”

___

در 7:45, Habboushe پیاده روی به منهتن اورژانس toting جدید و سنگین چهره سپر. معمولا او می پوشد کامل تجهیزات حفاظتی تنها برای دیدن برخی از بیماران در اتاق انزوا. در حال حاضر او دون آن را به عنوان به زودی به عنوان او می رسد و آن را نگه می دارد در حال تغییر, دستکش, بین بیماران.

“باید خیلی ترسناک به یک ER بیمار با آنچه شما می دانید ممکن است COVID و باید تمام این مراقبت های بهداشتی کارگران رویکرد شما با ماسک و لباس و سپر” او می گوید.

Habboushe تیم امروز شامل یک متخصص پوست است که به طور داوطلبانه به زمین و دو پزشک دستیاران که باید پیوست کارکنان از کشورهای دیگر. اما زمان کمی برای معرفی است. امروز صبح وجود دارد 10 تا 15 نفر کمتر از در برخی روزهای اخیر اما برخی بسیار بد. یک زن در حال حاضر در ونتیلاتور; همه باید تثبیت شود تا زمانی که آنها در حال نقل مکان به یک اتاق. و بیماران بیشتر در راه هستند.

در جنوب برانکس تراویس Kessel چک در صورت شیفت 12 ساعته در اورژانس های پزشکی ایستگاه 18. پس از یک صبح جلسه از مدیران که به خدمه آنها قدردانی استرس آنها زیر 28 سال پیراپزشک بارهای تجهیزات خود را به آمبولانس و سیاهههای مربوط به سیستم اضطراری.

پانزده ثانیه بعد او اولین اعزام تماس بگیرید.

هیچ کس پاسخ این درب در آدرس. “من فکر می کردم ما ضربه با یک ایست قلبی راست کردن خفاش,” او می گوید. معلوم می شود که زن در داخل خوب است اما نمی باید او سمعک در — یک لحظه نادر از سبک سری.

آن را نمی خواهد آخرین. تماس بعدی-و بعدی و بعدی — end با یک بیمار در حال مرگ در خانه و یا مرده در بیمارستان.

Kessel انجام داده آمبولانس از کار او 16 ساله بود اما او هرگز اب و هوای هر چیزی شبیه به این. یک نمونه از shift استفاده می شود به طور متوسط پنج یا شش تماس های اضطراری. همه گیر دارای دو و یا سه برابر این تعداد است.

“وجود دارد هیچ تنفس در بین” او می گوید. “وجود دارد هیچ بقیه.”

____

در حال حاضر توسط سارا هینز به طور معمول خواهد بود از آپارتمان او در بروکلین محله ویلیامزبرگ و در راه خود را به میزبان یک صبح تلویزیون نشان می دهد; شوهرش وکیل حداکثر Shifrin معمولا دسته homefront. اما نشان می دهد کنار گذاشته شد برای پوشش خبری از این بیماری همه گیر.

در این صبح Haines است بیدار در 4:30 صبح او تغذیه تمام کودکان قبل از prepping برای رفتن زندگی می کنند از خانه به عنوان یک پر در میزبان بر روی “View.”

او در حال حاضر سعی در راه اندازی یک استودیوی خانگی در نزدیکی نوزاد crib اما خالی دیوار پشت سر او به نظر نمی آید راست بر روی دوربین. او مجموعه در اتاق نشیمن برای او ساعت 11 صبح خوراک زندگی می کنند در حالی که کودکان بازی درست کردن روی صفحه نمایش.

“مردم وجود دارد که واقعا می ترسم و از خانه است. مردم در حال مرگ هستند” او می گوید. چه اتفاقی می افتد زمانی که او آدرس که مخاطبان از مبل ؟ “شما نمی خواهید آن را به طور قطع توسط یک کودک نو پا.”

___

خارج از این شهر افسانه ای ترافیک همه اما ناپدید شد.

Nicolae Hent هدایت خود را ون تاکسی بیش از 59 خیابان پل از ملکه. در آن طول می کشد بیش از یک ساعت قبل از او سرزمین خود را برای اولین بار کرایه, اما او می داند که در آن برای پیدا کردن آن-بیمارستان کوه سینا.

“این جایی است که مشتریان در حال حاضر می گوید:” Hent که 63 شده است و به رانندگی تاکسی از سال 1988. حتی قبل از همه گیر سوار برنامه های مانند Uber تا به حال مجازات های تجارت خود را. اما او هنوز هم می تواند تعداد در ساخت 300 دلار در روز است. در حال حاضر وجود دارد هیچ کار کارگران ضعیف او را در شب راش بدون جمعیت عنوان خانه از ballgames. او می تواند خوش شانس را به $100 عمدتا حمل پرستاران و پزشکان است.

“من احساس می کنم باید یک تعهد به آن دسته از کارگران بیمارستان از نقطه A به نقطه B,” او می گوید.

بالای شهر, Carla Brown و وعده های غذایی خود را بر روی چرخ خدمه مکان برای رفتن. تا چند هفته پیش چارلز A. Walburg Multiservice سازمان ارائه شد حدود 700 وعده های غذایی هر روز به سالمندان در هارلم و واشنگتن بوده است. آنها نیاز به انصراف از 912.

تماس آب گرفتگی در از سالمندان که در معرض خطر بالاتری از ویروس و hunkering پایین. دیگران استفاده می شود به تعداد مراقبت از کودکان در حال حاضر مجبور به نگه داشتن یک فاصله امن. قهوه ای می تواند مربوط. هنگامی که او بازدیدکننده داشته است خود را 77 ساله با پدر و مادر او آن را از آستان.

قهوه ای را به یاد می آورد از سرگیری تحویل دو روز پس از 9/11. او منتظر در خطوط گاز پس از شنی. اما این متفاوت است.

“که محدود بود. ما فقط تا به حال به صبر” او می گوید. “این فقط گرفتن غریبه و غریبه هر روز. … شما نمی دانید که در آن پایان است. پس چگونه شما قصد دارید برای که؟”

___

گیر کرده در داخل خود برانکس آپارتمان برادوی بازیگر E. کلیتون Cornelious ponders همان سوال.

زمانی که این بیماری همه گیر تعطیل موسیقی برادوی “Ain t Too Proud-زندگی و زمان وسوسه” و فرستاده او و دیگر اعضای بازیگران اصلی آن را احساس مانند یک staycation هستید. اما در حال حاضر او احساس هم بزنید دیوانه نگرانی در مورد اعضای خانواده و همکار, بازیگران و مخاطبان است که حفظ تئاتر ردیف.

“هنگامی که مردم در حال رفتن به می خواهید به بازگشت ؟ زمانی که مردم در حال رفتن به می خواهید به نشستن در کنار یکدیگر و در یک خانه کوچک که می خواهم؟”

او به جستجوی راه هایی برای نگه داشتن خود را اشغال نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی و ارسال پیامک, خانواده, قبل از ورود به بالکن نمایی از رودخانه هادسون. آن را آرام به او کمک می کند و او را به آینده نگاه کرد.

“ما جدا شده اند به طوری که در حال حاضر جمع آوری هنگامی که ما یک فرصت برای جمع آوری خاص خواهد بود. من می دانم که برای من این خواهد بود که راه” Cornelious می گوید.

“من واقعا به فکر می کنم در مورد لبخند هر بار که می بینم همه چهره روی صحنه است. من فکر می کنم همه ما در حال رفتن به بیرون آمدن از این مهربانتر و سپاسگزار تر از زندگی است.”

___

پشت در بیمارستان سیستم آدرس عمومی برای تلفن های موبایل هشدار: همه دست به دست مورد نیاز است. Habboushe سراسیمه به gurney است که دارای یک مرد تلاش برای هوا.

بیمار خون است که اکسیژن را به 50% و زندگی را تهدید. ونتیلاتور در دسترس است. اما پزشکان متوجه شده اند که برخی از بیماران بهتر اکسیژن و بدون خواب آلودگی یا لولهگذاری. وقتی که کار نمی کند آنها به نوبه خود انسان را در معده خود یکی دیگر از استراتژی است که به نظر می رسد برای کمک به تنفس است.

دقیقه بعد بیمار اکسیژن خون است که تا 95%. یک لحظه از تشویق.

Habboushe پذیرای آن است. روز پایان کار او را ببینید حدود 25 نفر. و هنگامی که او برگ ER, همه زنده هستند.

___

سه هفته پس از مبارزه با بیماری نیویورک است که آشنایی با آن دشمن است. این موجب صرفه جویی در ER امروز را ترک کرده اند Habboushe امیدوار است که خود را به تازگی اختراع استراتژی های جنگی مشغول به کار هستند. اما هنوز هم وجود دارد بسیار پزشکان را درک نمی کنند.

“من گاهی اوقات فقط می خواهید برای فرار و احساس کاملا غرق شده — با تمام مرگ و terribleness که ما هنوز به صورت” او می گوید.

با تغییر دیگری در پیش رو وجود دارد به سختی به سهام.

روز پایان نیویورک امدادگران را در پاسخ به 5,639 خواستار کمک های اضطراری پزشکی — کوتولگی 3,500 تماس که در 9/11.

در 24 ساعت در 5 بعد از ظهر این شهرستان ثبت شده 266 بیشتر مرگ و میر آوردن تلفات به بیش از 2,700. ساعت بعد آن را فراتر از تعداد کشته در مرکز تجارت جهانی. اما حتی این تعداد به احتمال زیاد یک undercount مقامات اذعان دارند. ایالت این علائم بیماری همه گیر در مرگبارترین روز نشده است.

نیویورک گرچه می رود در مبارزه تنها راه آن می داند که چگونه — و نه در برخی از صفحه گسترده اما در خیابان.

قبل از همه گیر paramedic Kessel استفاده می شود تا پایان روز با مقایسه تغییرات با یک ER, پرستار, هاردکور, بیماران آنها می خواهم کمک به صرفه جویی در. آنها ممکن است به تماشای یک مسابقه و یا گرفتن یک وعده غذایی در یکی از نیویورک 27,000 رستوران ها برای آرام کردن اعصاب خود را. در حال حاضر شهرستان خود را فقط یک پوسته است.

“من شخصا تا به حال که در آن لحظات من شکسته در تماس اما این لحظات در میان است. آن را آرام درایو صفحه اصلی. این شنیدن یک آهنگ در رادیو” Kessel می گوید. به عنوان او صحبت می کند صدای اکو از طریق محله. اشک اجرا کردن صورت خود را.

“وجود دارد هیچ پایانی در چشم هیچ امدادی در چشم” او می گوید. “در حال حاضر تنها چیزی که ما می بینیم این است: چقدر بدتر از آن است رفتن به فردا؟”

___

بسیاری از صندلی ها خالی در اتوبوس بعد از ظهر از استاتن آیلند به منهتن. اما جو DeLuca محدود برای شیفت شب به عنوان یک سرایدار در 72 داستان CitySpire برج, مراحل سرنشین با احتیاط.

“من این ماسک ، من ضد عفونی کننده دست رو من دستکش ، من هیچ چیز دست نزنید. من با استفاده از گوشی و نگه داشتن سر من پایین,” او می گوید.

زمانی که او می رسد, ساختمان, اعتبار آدرس پشت کارنگی هال ترافیک پا در معمولا شلوغ پیاده رو فقط یک قطره. به جای آن وجود دارد هجوم بسته به سفارش ساکنان در حال حاضر که اکثر محله فروشگاه های تعطیل هستند و بسیاری از آنها با احتیاط از جسارت کردن. DeLuca و همکاران حمل جعبه خارج اسپری آنها را با مواد ضد عفونی کننده. هنگامی که آنها در حال خشک او می فرستد و آنها را از طبقه بالا به صاحبان آنها در ساختمان خالی آسانسور.

“من یک خانواده در خانه و این خانواده دوم من است,” او می گوید. “این است آنچه در آن است و آن بهتر خواهد شد در نهایت.”

با نیم ساعت به غروب DeLuca به نظر می رسد تا به عنوان نیویورک جدیدترین شب مراسم آغاز می شود. آن را فقط پراکنده برای تلفن های موبایل در این دفتر و فرهنگی منطقه.

اما به عنوان دقیقه رول توسط یک din شستشو در سراسر شهرستان — به سلامتی و فریاد از پنجره های باز گلدان و تابه کوبیدن از فرار از آتش, ابزار و هوا شاخ پر کردن این خلاء است. در یک شهر با هزاران نفر به سوگواری صدای ناهنجار و خشن است با تشکر از شما برای پزشکان و پرستاران و امدادگران و دیگران قرار دادن زندگی خود را در خطر است. این هم بهانه ای به اجازه رفتن.

به سلامتی آسانسور Habboushe های دکتر ER, به عنوان او راه می رود خانه در طول 10 خیابان با دوست دختر خود خطوط در چهره اش از ماسک او را فرسوده در تمام طول روز.

سپس موج رول به برانکس و ملکه استاتن آیلند و بروکلین که در آن سارا هینز و فرزندان او با عجله به آپارتمان های بالکن. که در آن پزشکان آنها بپرسید.

“نه, شما نمی توانید آنها را ببینید فقط کف زدن. ما در حال گفت کار خوب به دلیل وجود افرادی که بیمار هستند” هینز به آنها می گوید.

“و سپس در پشت بام, همه, همراه, همه شما می شنوید این است که می خواهم آن را در چهارم جولای.”

___

این داستان گزارش شده بود از نیمه شب تا نیمه شب روز دوشنبه 6 آوریل توسط آسوشیتد پرس نویسندگان دیوید Crary آدم گلر Deepti Hajela, Brian Mahoney, جنیفر Peltz, دیوید پورتر جیک دام گستر و مایکل سیساک و تصویری روزنامه نگاران رابرت Bumsted دیوید مارتین مارشال Ritzel و تد Shaffrey.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>