جرم هنوز به شناسایی: ذهن ترا درهم میشکنند رمان حوا Delange

Category: وب وایر Comments: No comments

یک شب Delange ایجاد “خیانت” است پست مدرن تعلیق با درخشان و خطر ناک روایت است. داستان به کنکاش قلب تحقیقات جامع از یک گیج کننده صورت. با نویسنده از نوشتن خوانندگان قطعا پیدا کردن آن سخت است برای قرار دادن کتاب پایین.
 
داستان آغاز می شود با دو FBI عوامل Ragetti و Smitty تحویل با یک مورد که شامل نام های بزرگ در این شهر با یک بی اساس جرم و جنایت است. دو زور عقل خود را به رشته نام با هم اما آنها در حال ملاقات با یک سری از مشکلات را به عنوان سرنخ شروع به باز کردن. به بررسی پیشرفت, اعتماد دچار تزلزل و شک در حال تبدیل شدن کلید برای چیدمان این پازل با هم.
 
نویسنده Delange را شاهکار ادبی به وضوح نمایش, چگونه حرص و طمع بعضی اوقات overpowers قلب و خم قطب نمای اخلاقی انسان است. به عنوان آن را شعله ور اندازی در قلب جنایات بسیار به احتمال زیاد به عمل شود و این می تواند در سال. در حالی که عدالت اغلب ممکن است پیروزی های باقی مانده از حرص و پارانویا به طور بالقوه می تواند تغییر کل شهر ساخت آن را سخت به هر کسی اعتماد.
 
آماده قلب خود را برای یک سری از suspenseful فصل و پیوستن به دو مامور اف بی آی در ذهن خود شکستن و فک انداختن بررسی توسط دستکاری از طریق صفحات حوا Delange را “خیانت” — در حال حاضر در دسترس در آمازون کتاب.
 
“خیانت”
نوشته شده توسط حوا Delange
منتشر شده توسط Folioavenue خدمات نشر
تاریخ انتشار: ژوئیه 19 2019
شومیز: $8.99
 
درباره نویسنده:
حوا Delange شده است علاقه مند به نوشتن کل زندگی خود را و حتی استفاده از تعطیلات تابستانی خود را برای نوشتن یک داستان خاص برای ارائه به معلم انگلیسی که مدرسه شروع در پاییز. او سرآمد در زبان انگلیسی و ریاضی و در حالی که او گرفته است چندین کلاس های دانشگاه; اما او نه مدرک.

در طول شب زندگی او برگزار کردن انواع مشاغل و سفر گسترده از جمله سه سال را صرف زندگی در یوکوسوکا ، بسیاری از مکان او شده است و کارهایی که او انجام داده است در مفید آمده است هنگامی که نوشتن آن را به عنوان کاهش در میزان تحقیقاتی که باید انجام شود.

حوا را دوست دارد به قرار دادن برخی از بخش کمی از خودش در هر کتاب است که او می نویسد در نتیجه با استفاده از تجارب خود را به حداکثر. او برتری در نوشتن غلط گیری و ویرایش به عنوان او را به دست آورد که تجربه کار بین المللی برداشت خود را به عنوان سر ویراستار (دفترچه راهنما چاپ شده در هر زبان برای تجهیزات خود را).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>