شیرجه رفتن به جهان از جرم و جنایت

Category: وب وایر Comments: No comments

نابکار بازرگانان کارتل های مواد مخدر باندهای و قانون اجرای بی پروا به جهان از مشکل. با چند زندگی در حال حاضر به هدر رفته, هنوز, بسیاری, چهره, خطر بزرگ به عنوان این عناصر تلاش برای محافظت از قدرت خود را در Kenneth Funderburk را هیجان انگیز “ماهی خانه باند.”
 
داستان آغاز می شود در فلوریدا تکدی جایی که تاجر ثروتمند توماس رید داشت به قتل رساندند. این حادثه باعث یک سری از وقایع است که تساوی چارلز “شیک” جرقه به ترین مشقت بار بررسی نشده است. شیک روانشناس بالینی و پلیس محلی مشاور آورده بود به نزاع از طریق سوزی را اتصال شخصی که در این حملات است. به منظور نجات او از غرق شدن در ترس او به جستجوی منجر به پین قتل در محلی جرم رئیس Randall خزه و خدمه اش. این تحقیقات منجر شیک به یک بازی موش و گربه با مجرمان و در عین حال ناشناس و متعاقب آن عاشقانه با سوزی.
 
Funderburk در معرض خوانندگان به زندگی واقعی خطرات تعقیب خودرو, gunfights, شخصی, بازتاب و اثرات جرم و جنایت است. به دنبال شیک در صورتی که برگ های خوانندگان در لبه با خرید این کتاب در کتاب فروشی آنلاین.
 
 
 
ماهی خانه باند
نوشته شده توسط Kenneth L. Funderburk
E-book | $2.99
Kindle | $3.99
شومیز | $13.99
 
نسخه کتاب در دسترس هستند در LitFire انتشارات آمازون و بارنز و شریف و دیگر آنلاین کتاب خرده فروشان.
 
 
درباره نویسنده
Kenneth L. Funderburk به اعمال قانون برای بیش از 50 سال در حالی که فعال بودن در هنر و موسیقی و جامعه است. او به دست آورده او مدرک لیسانس خود را از دانشگاه Samford با حضور در مقطع تحصیلات تکمیلی در می سی سی پی امور خارجه و خود را به دست آورد juris دکتر مدرک از دانشگاه آلاباما. او اختصاص داده شده بیشتر از زندگی بزرگسالی خود را برای خدمت به جامعه است.
 
اطلاعات بیشتر در مورد نویسنده و کار خود را در www.kennethfunderburkauthor.com.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>