یک باغ به الهام بخش در Saline County

Category: آرکانساس Comments: No comments

به عنوان یک باغبان هیچ چیز به من می دهد شادی بیشتر از گرفتن به بازدید از باغ شخص دیگری.

من لذت بردن از شور و شوق و شور و شوق و عشق از گیاهان که دیگران با من به اشتراک بگذارید. من الهام با ایده ها برای خود من حیاط و دور آمده و گاهی حسود اما همیشه خوشحال می شود قادر به صحبت کردن با گیاهان دیگر باغبان. یک دوست از من خواست تا با او به سفر جان یک باغ در برایانت (آرکانزاس) در این هفته.

من تا به حال شده است وجود دارد 5 یا 6 سال پیش زمانی که دولت MG کنفرانس در Saline County, اما من شروع به پریدن کرد در فرصتی دوباره به آن را ببینید. جان خود آموخته پرشور باغبان.

او نه تنها عاشق گیاهان و رشد می تواند هر چیزی او چوب در زمین اما او سبک است!

دوست من تا به حال نه قبل شده است اما تا به حال شده است به اروپا در باغ تورهای با من بود و او بیش از تحت تاثیر قرار. شما لازم نیست که برای عبور از برکه به تجربه زیادی در باغ! جان دارای اتاق های متعدد در باغ خود با مضمون باغ ها و افسانه هنر

در سراسر.

نکته شگفت انگیز در مورد او باغ نیست چقدر زیبا هستند اما واقعیت این است که او ساخته شده است همه چیز شما را ببینید و کاشته و نگهداری آن در حالی که همه کار تمام وقت است.

او دارای همسر و سه فرزند رشد کرده اما در حال حاضر شناخته شده است که با 2 نوه. او را آغاز کرده است در یک خانه هابیت برای آنها.

من مطمئن هستم که او می خوابد!

در حالی که چند سالانه در باغ, بخش عمده ای از باغ گیاهان دائمی با افسانه daylily

و گل داوودی مجموعه.

او dahlias

و نیلوفرهای

بزرگ شد و rivaled هر چیزی که ما دیدم در اروپا است. او همچنین دارای برخی از نمونه منحصر به فرد از گیاهان همه ما می دانیم و عشق است.

مادری خاک خوب نیست بنابراین او جبران سوپر با خاک و کمپوست و آن را قطعا کار! این یک راه عالی برای صرف یک روز صبح, صحبت کردن, گیاهان, گرفتن تصاویر و ترس از آنچه شما می توانید انجام دهید را در حیاط خود را. واقعا الهام بخش است! و حدس بزنید چه مورد علاقه خود را رنگ است ؟ نارنجی!!

من فکر می کنم ما ممکن است جفت روح!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>