یک نگاه اجمالی از آینده بالقوه

Category: وب وایر Comments: No comments

انتخاب ساخته شده است هر روز خود را به بار آورده است. مانند آن است که هرگز برخی از آنچه که ممکن است در آینده اتفاق می افتد به عنوان همیشه وجود دارد بی نهایت بالقوه است. همواره گفته شده است که فضا خواهد بود مرز نهایی است. اما چه می شود اگر که مرز خطرناک تر از آنچه قبلا انتظار می رود ؟

در رمان علمی تخیلی “چشم اژدها تواریخ” ما به دنبال چنین نتیجه آن فضایی است که واقعا پر از خطرات و بالقوه نجات به عنوان یک گونه است. این رمان دومین کتاب این مجموعه است و نوشته شده توسط نویسنده راس Haines.

داستان های علمی تخیلی و فانتزی همیشه دست در دست هم در حس که آن را اجازه می دهد تا افراد به تصور آنچه ممکن است برای آینده اجازه می دهد برای امید به رشد در درون هر فرد است. و این رمان هدف برای باز کردن ذهن افرادی که خواندن آن را به پتانسیل نژاد بشر در حالی که همچنین ارائه ساعت از سرگرمی.
 
 
چشم اژدها تواریخ کتاب 2: زمان زلزله
نوشته شده توسط راس Haines
Kindle | $2.99

نسخه هایی از این کتاب در دسترس هستند در روشن شدن قالب در آمازون GoToPublish, BarnesandNoble و دیگر آنلاین کتاب خرده فروشان.
 
 
درباره نویسنده

راس Haines است که 68 سال از Lachine کبک کانادا است. او پنجمین و کوچکترین فرزند در خانواده اش. او تا به حال یک شور و شوق برای نوشتن آن داستان یا شعر. او در ابتدا خجالتی برای به اشتراک گذاری داستان های خود را اما او در نهایت شروع به اشتراک گذاری داستان های خود را به کودکان که عاشق داستان های خود را و می خواستم به نسخه خود را از داستان های خود را سرگرم برای سال آمده است.

راس هینز کاملا یک مرد خانواده او پس از فارغ التحصیل کالج و شروع به کار او ازدواج کرده بود و یک دختر. هر شب او را به عنوان خوانده شده به دختر داستان های خود را و او را دوست دارم هر لحظه. او تصمیم به انتشار داستان های خود را هنگامی که یک همکار خود سعی خواندن داستان های خود را و توصیه می شود راس به انتشار داستان های خود را. در آن زمان او را به پنج سال برای تکمیل “چشم اژدها تواریخ” سری کتاب های یک تا سه.

اطلاعات بیشتر در مورد نویسنده و کار خود را در دسترس است https://authorrosshaines.com/.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>