یک افسانه فراموش نشدنی در یک شب کریسمس

Category: وب وایر Comments: No comments

“جاش و اسکلت” یک جست و خیز Ashworth ایجاد این مراکز در یک وحشتناک شایانی افسانه است. کودکان به عنوان خوانده شده که با لمس وحشت ادبی کار باعث ایجاد یک حس از فتنه نگه می دارد که خوانندگان جوان در لبه صندلی خود را.

داستان شروع می شود با جاش که اتفاقی بر اسکلت داخل یک کامیون وانت در برفی در شب کریسمس در اوکلاهما. سگ خود را, فلش, شاهدان گفت: اسکلت تا سگ barked در ترس و به سرعت از, نسبت به کامیون است که با پوشش برف.

خاطرات پسر جوان که ساکن در حال حاضر در اقامت آسمانی می آید به ذهن خود و او به یاد شایانی افسانه است. جاش پدر بزرگ همیشه همیشه به او گفتم از افسانه, اما او فکر آن را به عنوان چیزی جز صرف داستان مانند بسیاری از بزرگسالان انجام دهد.

پیشگویی شده و به خود و جاش بود که در از دست دادن برای کلمات و عقلانیت به نظر می رسد که رها او را در یک لحظه. یک ماجراجویی جسورانه به تازگی آغاز شده است.

چگونه خواهد جاش مقابله با این قریب به اتفاق افسانه ای است که تبدیل به یک واقعیت ؟ این واقعیت به عنوان پیچیده به عنوان او تصور آن را به ؟ پیدا کردن چگونه داستان گستراند در “جاش و اسکلت” – در حال حاضر برای خرید در دسترس در آمازون کتاب.

“جاش و اسکلت”
نوشته شده توسط Skip Ashworth
منتشر شده توسط تیت چاپ و نشر
تاریخ انتشار: اکتبر 23, 2012
شومیز: $9.75
کتاب: $2.90
وب سایت: http://skipashworth.com
 
 
درباره نویسنده
جست و خیز Ashworth یک AP معلم و یک مربی بسکتبال. او بیشتر زمان خود را صرف کار با دانش آموزان در کلاس پنجم به کالج برای چهل و هفت سال. او قادر به توسعه تاریخ خود را البته در اوکلاهما در خود دارد. او دوست دارد خود را به آموزش و شرکت در Chickasaw فرهنگ همراه با همسرش که او نیز بخشی Chickasaw.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>