یک زوزه رول در سراسر زمین; آرکانزاس, shut-ins گام برای افزایش فریاد همبستگی و یا فقط به دریچه

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — بزرگ زوزه آغاز هر شب در 8.

آن را به سفر در سراسر محله را از طریق چالهها و ستون فقرات.

صدای ناهنجار و خشن به پایان می رسد چند دقیقه بعد به سرعت به عنوان آن آغاز شده است.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=0O8XMsuZJ20]

برای حدود یک هفته در حال حاضر در محله های تاریخی اطراف مرکز شهر فایت مردم رفته اند خارج به سرعت در 8 p. m. به howl at the moon.

آنها baying, yapping و yipping. یک مرد برای تلفن های موبایل مانند وارن Zevon زوزه “ah-ooooo” قبل از وخیم هشدار در مورد “Werewolves از لندن است.”

برخی از سگ پیوستن به در.

زوزه

d

“این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده گفت:” برگرد. لوول گریشام سابق پیشوا در سنت پل اسقفی کلیسا زندگی می کند که در خیابان واشنگتن.

“ما انجام داده ایم آن را برای چند شب در این خیابان” او گفت:. “آن را در خارج از. آن اجتماعی است. آن را پربرکت و هوازی.”

گریشام گفت: او views زوزه به عنوان یک راه به می گویند با تشکر از شما در این زمان بیماری همه گیر.

“همانطور که ما آن را برداشت و در خیابان ما دیدیم آن را به عنوان یک راه برای ابراز قدردانی ما را به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کارگران ضروری است.” “در زمانی که ما نمی توانیم در ارتباط نزدیک با دیگران آن است که راه دیگری برای ارتباط با همسایگان ما است.”

زوزه گرفتار شده در شهرستانها در سراسر امریکا است.

این همه آغاز شده در مارس 27 وقتی Shelsea اوچوا و برایس Maiurro یک دنور, زن و شوهر, آغاز Facebook صفحه به نام “برو بیرون و فریاد زدن در 8 p. m.”

“چه بهتر از زمان به فریاد زدن از این زمان از انزوا?” با توجه به Facebook صفحه. “هر شب در 8 بعد از ظهر در منطقه زمان خود را یک دقیقه به مرحله خارج و اجازه دهید یک مسهل فریاد زدن! … دعوت خود را بر اساس ، بیایید ببینید که چگونه بسیاری از مردم جهان بیش از ما می توانید به فریاد زدن در یک شب!”

اما این رفته راه گذشته یک شب. مردم فقط به زوزه.

از Facebook گروه تا به حال بیش از 306,000 اعضای همانطور که از شنبه.

اوچوا و Maiurro گفت: آنها فقط در تلاش برای دریافت برخی از دوستان در دنور برای عضویت در زوزه. آنها تا به حال هیچ ایده آن را در سراسر کشور و جهان است.

هر شب هزاران نفر از مردم ارسال ویدئوها از زوزه به Facebook صفحه.

“به محض این که 8 p. m. بازدید در سواحل شرق این صفحه فقط ضربات گفت: Maiurro.

آنها حتی یک ویدیو از ژنو از مردم زوزه از چند ساختمان است.

Maiurro گفت: آنها فکر کردم برای زوزه چون اوچوا می دانستم که مردم در “هیپی شهر” در کالیفرنیا که زوزه میکشیدند محکوم کنند و در شب او تا به حال دوستان در بولدر که خواهد فریاد زدن در نیمه شب پس از خوانش شعر.

“ما می خواستیم به انجام چیزی است که هر کس می تواند انجام دهد” گفت: اوچوا. “وجود دارد هیچ راه اشتباه به فریاد زدن. این کار نیاز به هیچ گونه آموزش.”

“من فکر می کنم چیزی خوب در مورد زوزه است که شما می توانید یک تماس-و-پاسخ اثر گفت:” Maiurro.

آنها گفتند: مردم می توانند ضمیمه شخصی خود را به معنی زوزه — آن است که آیا برای حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی ارتباط با دیگران و یا به سوگواری کسی که مرده است از covid-19.

اوچوا و Maiurro گفت: آنها خوشحال بودند به گوش مردم در آرکانزاس گرفته اند تا 8 بعد از ظهر howlings.

“ما قطعا می خواهید را به یک فریاد به ما آرکانزاس همکاران” گفت: اوچوا. “صحبت می کند که به این واقعیت است که آن را یک پروژه جامعه.”

با توجه به فایت بروشورهدر خاکستری رو Fayettevillians زوزه پس از او نوشته شده و یک پیام در مورد آن در یک رسانه اجتماعی سایت برای ساکنان واشنگتن-بید منطقه تاریخی است.

“من انجام شده است آن را حدود یک هفته” گفت: Cyd پادشاه که زندگی در آن محله است. “من howl تا زمانی که من شروع به سرفه و سپس من را متوقف کند. من فریاد زدن برای تلفن های موبایل مانند یک مرگ حیوانی. من می توانید چهار یا پنج خوب زوزه است.”

پادشاه گفت: او را مرعوب اما در حال حاضر این مهم شب مراسم.

“همه مراحل خارج از خانه خود را,” او گفت:. “ما همه اجتماعی فاصله. ما موج به یکدیگر و صحبت کردن با یکدیگر. این یک مختصری در تعامل است. آن را روزانه بررسی میکنیم.”

“ما تمام شده است زوزه” گفت: ملیسا ورنر زندگی می کند که در خیابان واشنگتن. “آن نوع از این حس جامعه در مورد آن. همه بیرون می آید. همه فکر کردن در مورد ماندن از هم جدا است.”

ورنر گفت: او پسر هیدن, 13, و, دختر, هارپر, 8, تردید در مورد زوزه. اما بزرگسالان انجام شد آن را به طوری که آنها در نهایت پیوست. پس از زوزه برای اولین بار دوشنبه شب هارپر انجام شد دانلود آکروبات.

“آن را به ارمغان می آورد لبخند به چهره او در زمانی که همه چیز واقعی نیست مبارک” گفت: Werner. “این بسیار رهایی بخش.”

Gary eric topol گفت او شروع به زوزه پس از شنیدن همسایگان خود آن را انجام دهد و همسرش, حاوی پیشنهاد آنها شرکت کنند.

“من فقط به دنبال بسته” او گفت:.

Eric topol گفت: زوزه شده است, نشاط بخشی در یک زمان از عدم قطعیت.

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/45howldistrict/]

“این به ما کمک کرد” او گفت:. “آن را به خوبی به چیزی برای نگاه به جلو به انجام هر روز. ما مجموعه ای کوچک ما تلفن آلارم بنابراین ما آن را از دست ندهید. بهترین بخشی از آن است که شما دیدن همسایه ها و بچه های خود را و همه آنها در حال انجام کاری با هم اگر در یک فاصله است.”

Eric topol گفت: بسیاری از مردم در خود بلوک نگه داشتن بچه ها تا زمانی که آنها انجام داده ام خود را زوزه. سپس آنها قرار داده و به رختخواب.

“این بسیار سرگرم کننده به شنیدن آن همه بالا و پایین کوچک ما دره” چارلی آلیسون زندگی می کند که در ساتون خیابان ها در روز جمعه گفت. “این چنین گسترده صدا.”

آلیسون گفت: او زوزه میکشیدند محکوم کنند علنا برای اولین بار پنج شنبه شب.

“آن احساس نسبتا احمقانه,” او گفت:.

زوزه گسترش به دیگر محلات از جمله Wilson منطقه پارک.

گریشام گفت: سگ خود را Lovie — نام خانم هاول در تلویزیون نشان می دهد Gilligan جزیره — در زمانی که او می شنود مردم ندارد.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

“درون شرکت” او گفت:.

تام مور سخنگوی Arkansas State University, گفت که او شنیده ام هیچ زوزه در جنسبرو. دانشگاه طلسم است گرگ قرمز.

“ما تا به بررسی اطراف با چند مردمی که ممکن است می دانم و در این نقطه پیدا کرده اند چیزی برای به اشتراک گذاشتن در مورد زوزه اما ما در حال نگه داشتن گوش باز و به شما اجازه می دانم که اگر ما از شنیدن چیزی که او گفت:” در ایمیل.

خاکستری گریشام (از سمت چپ); دخترش لورا JoAnn گریشام, 8; و پدر لوول گریشام, فریاد زدن پنج شنبه در کنار همسایگان گری و شیا eric topol در خارج از خانه خود در خیابان واشنگتن در فیتویل. ساکنان واشنگتن-بید منطقه تاریخی باید یک شبانه فریاد زدن در 8 p. m., یک سنت جدید سازمان توسط هدر خاکستری به عنوان یک راه برای پیوند با همسایگان در طول coronavirus جداسازی و نشان دادن حمایت برای کارکنان بهداشتی درمانی. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/howldistrict45/. (NWA Democrat-Gazette/Andy Shupe)

مترو در 04/05/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>