یک سفر از کشف و شفقت

Category: وب وایر Comments: No comments

تغییر تنها همراه و همدم ثابت از جهان در تمام طول آن آمدن و عبور. برخی از موجودات زندگی می کنند ممکن است به بیش از صدها سال در عظمت و یا فقر اما حتی در این طولانی ترین زندگی ملزم به غیر قابل اجتناب وداع. زیرا مردان با دیدن این عذاب قریب الوقوع همان لحظه آنها را از شر بی گناهی خود است تعجب برای پیدا کردن آنها پناه دادن خودخواه افکار و خواسته ها است. پس از همه, بسیار وجود دارد که می توان در چنین کوتاه عمر است.
 
نویسنده کتاب خود را میبیند در یک جهان که در آن مردان با یکدیگر رقابت برای قدرت و سلطه در هزینه های آینده است. برت می نویسد واقعی اعتراف در مورد غلبه بر ترس و افزایش فوق انسان خود و محدودیت های خود. سبک مکالمه است در طبیعت که باعث می شود آن را آسان تر برای ارتباط و درک مردان نقاط ضعف و قوت. دستخوش طریق مختلف بحران از شخصی و اجتماعی او دعوا با قصد به بیش از فقط زنده ماندن.
 
“لبه سحر: زمانی که هیچ کس مراقبت من!” پر از صداقت و تند و تلخ خاطرات یک آفریقایی-آمریکایی زندگی در جامعه ای که بیزار خود وجود. آن را نشان می دهد خوانندگان جهان پر از سختی ها ساخته شده است توسط خود را بسیار خود موجودات است. انسان خود خواه خشونت آمیز ناقص. برت کتاب به یاد خوانندگان خود را در مورد این حقیقت در برخوردهای او تا به حال در زندگی خود را. قدرت و شور و شوق خود را بزرگترین قابلیت.
 
الهام به پیدا کردن قدرت در درون شما به مهربانی کمین در قلب شما و برای بیدار کردن که شما واقعا با برت “لبه سحر: زمانی که هیچ کس مراقبت من!.” آن است که تنها از طریق مراقبت حتی زمانی که هیچ کس به نظر می رسد به توافق از طریق تلاش مهم نیست که چگونه بسیاری از زمان شما تا به حال به سقوط و از طریق پذیرش است که هر کسی می تواند تنها به عنوان خوب به عنوان آنها می توانند.
 

“لبه سحر: زمانی که هیچ کس مراقبت من!”
نوشته شده توسط برت
منتشر شده توسط Xlibris Corp.
تاریخ انتشار: مارس 30, 2018
شومیز: $19.99
 
درباره نویسنده
برت در رشد مین و رفت به مدرسه فارغ التحصیل شد و در سال 1977. در سال 2015 او شروع به نوشتن داستان خود را پس از مبتلا به سکته مغزی. او تا به حال بسیاری از چالش های اما او معتقد است که همیشه در خود اشاره کرد که شوخ طبعی خود را و مردم فرد کمک می کند تا او را به مقابله. برت ازدواج کرده بود و ناپدری خود را به کودکان و نوجوانان است. او در حال حاضر مجرد و زندگی خوش و خرم در خانه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>