یک تهدید کننده زندگی تجربه تبدیل به یک زندگی در حال تغییر گواهی نامه

سرطان یکی از علل عمده مرگ و مير در سراسر جهان است. آن مرگ و میر تنها افزایش یافته است از طریق سال. برای بیماران مبتلا به این بیماری موانع نه تنها پایان با چالش های فیزیکی است. این آشکار است در پنی مایر Hovda کتاب ‘و او گفت: “ستایش من!”‘ جدا از های شخصی خود را مبارزه با سرطان او روایت چگونه این تجربه منجر به عمیق ایمان است.
 
به عنوان یک بیمار سرطانی پنی مایر Hovda دستخوش بسیاری از چالش های بزرگ در زندگی او است. لحظه ای که او تشخیص داده شد با این بیماری یکی از مخرب ترین تجارب او را از طریق بوده است. این همان رویداد در زندگی خود تا به حال نیز او را منجر به یک رابطه عمیق تر با خدا. پس از تحت یک سری از اعمال جراحی و درمان او آموخته است که برای قرار دادن سرنوشت او در دست خدا است.
 
این کتاب شامل نویسنده را تحقق سراسر مبارزه او با سرطان است. هر فصل به پایان می رسد با آیات کتاب مقدس است و اختصاص فضاهای جایی که خوانندگان همچنین می توانید نوشتن شخصی خود را بازتاب.
 
“و او گفت: “ستایش من!”‘ یک اریک هافر فینالیستاست نه فقط یک کتاب در مورد سرطان. این یک شهادت چگونه یک بحران در زندگی می تواند تبدیل به یک برکت و رحمت است.
 
الهام به ماندن قوی با وجود زندگی بزرگترین چالش با کمک این کتاب است.
 
 
 
و او گفت: “ستایش من!”
نوشته شده توسط پنی مایر Hovda
E-book | $2.99
شومیز | $9.99
 
نسخه کتاب در دسترس هستند در LitFire انتشارات آمازون و بارنز و شریف و دیگر آنلاین کتاب خرده فروشان.
 
 
درباره نویسنده
پنی مایر Hovda ثبت شده است dental hygienist. او شده است برای ازدواج سی و هفت سال به تیم. خود را “عاشق” شامل پدر لیندسی پسر در قانون Jon و زیبا 4 نوه. او امیدوار است برای تشویق دیگران با گفتن داستان خود را.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید