یک چهارم از نیویورک تا به حال ممکن است این ویروس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نزدیک به یک چهارم از ساکنان شهر نیویورک داشته اند coronavirus با توجه به آزمون نظرسنجی از مردم انجام شده در سراسر کشور رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز دوشنبه گفت:.

دولت دوم نظرسنجی از ساکنان شهر انجام مارس 27 یافت که 24.7 درصد تست مثبت برای Covid-19 آنتی بادی است.

ایالت نیویورک آزمایش 7,500 مردم و تقریبا 15 درصد از آنتی بادی است که نشان می دهد این فرد تا به حال Covid-19.

داده ها نشان می دهد که حدود 2 میلیون از ساکنان شهر نیویورک این بیماری را داشته اند.

اولین بررسی آزمایش کمتر از 3000 نفر در پنج بخش نیویورک و دریافتند که حدود 20% بوده است در معرض ویروس.


این بررسی استفاده شده است به منظور تعيين ميزان عفونت کلیدی سنج کومو گفت: تعیین خواهد کرد که چگونه و زمانی که دولت بازگشایی, اما آنچه در آن به معنی در توجه به ایمنی است murkier.

وقتی کومو اولین اشاره در استفاده از آنتی بادی آزمایش در اواخر ماه مارس به فکر این بود که کسانی که تا به حال در حال حاضر قرارداد این ویروس می تواند به سیستم ایمنی بدن و قادر به بازگشت به کار سریع تر. اما جمعه فرماندار گفت که ممکن است در این مورد.

“در حال حاضر از آن گفت: اگر شما بر این باورند که سازمان بهداشت جهانی, شما حتی نمی تواند با اطمینان بگوید که این افراد نمی reinfected,” کومو گفت. “شاید شما ایمنی بدن—آره شاید شما مصون نیست.”

آنتی بادی داده است که هنوز هم مفید در تعیین دیگر coronavirus اطلاعات مانند عفونت رای و که می تواند کمک نقاهت پلاسما تصور می شود بخشی از یک ممکن است Covid-19 درمان کومو گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>