یک چهارم از بیمارستان های روستایی در معرض خطر بسته شدن

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک چهارم از بیمارستان های روستایی در معرض خطر بسته شدن به عنوان عامل حاشیه افول و COVID-19 همه گیر را تهدید به تضعیف منابع مالی خود را با توجه به تحقیقات جدید.

بیش از 350 بیمارستان های روستایی در سراسر 40 متحده آسیب پذیر هستند به خصوص کسانی که در جنوب, با توجه به تحقیقات به روز شده توسط Guidehouse (که قبلا Navigant) که تجزیه و تحلیل عامل حاشیه روز پول نقد در دست بدهی به سرمایه نسبت و بستری سرشماری. کسانی که در بیمارستان های نمایندگی بیش از 222,350 سالانه تخلیه 51,800 کارکنان و $8.3 میلیارد دلار در مجموع بیمار درآمد.

“چیزهایی که قطعا بدست نمی هر گونه بهتر از سال گذشته گفت:” دیو Mosley, شریک زندگی در مشاوره Guidehouse. “اضافه کردن در سازمانی استرس از افزایش بیماران مبتلا به کروناویروس آن برجسته اساسی شکنندگی روستایی سیستم بهداشت و درمان.”

در حالی که این ویروس نشده به طور قابل توجهی تحت تاثیر بسیاری از جوامع روستایی و در عین حال بیشتر نیست تخت های مراقبت ويژه پنکه پزشکان اورژانس و پرستاران مراقبت بحرانی به اندازه کافی مدیریت موارد شدید ،

حذف روش انتخابی که بیمارستان های روستایی به ویژه متکی بر بیشتر مسائل پیچیده. زانو, تعویض, عمل جراحی آب مروارید و سایر nonurgent روش باید بیشتر به تعویق افتاده است بریس برای COVID-19 است که انتظار می رود به دندانه درآمد 40 درصد به 60 درصد از J. P. Morgan اوراق بهادار را برآورد.

“جوامع روستایی خواهد رسید و احتمالا ضربه سخت تر” Mosley گفت.

بسیاری از بیمارستان ها تبدیل شده اند کوچک تر و کارآمد تر در طول دهه گذشته جامعه و بیمارستان ها به طور فزاینده ای متکی بزرگتر سیستم های سلامت برای رسیدگی به موارد حاد. بیمارستان مدیران تصمیم گرفتند به منظور کاهش سربار با از بین بردن و یا repurposing بستری در تخت به خصوص در بیمارستان های روستایی که در آن به طور معمول بیش از نیمی از بیماران بستری تخت خالی باقی می ماند.


نزدیک به 61 درصد از تمام بیمارستان های روستایی نیست تخت های مراقبت ويژه از سال 2018 از 59 درصد در سال 2015 با توجه به تازگی به روز رسانی تجزیه و تحلیل از Chartis مرکز بهداشت روستایی.

“اگر COVID-19 آهنگ های شبیه به آنفلوانزای فصلی می رسد و در مناطق روستایی کمی بعد اما بیشتر شدید به دلیل بیشتر در زمینه بیماری های پزشکی, آن را تنها یک یا دو بدحال خانواده به طور کامل باتلاق روستایی تسهیلات ظرفیت,” دکتر گفت: Roger ری پزشک مشاور مدیر در Chartis. “این بسیار آسیب پذیر لحظه برای این جوامع روستایی.”

حدود 46 درصد از این کشور 1,844 بیمارستان های روستایی شد عامل در قرمز که از 2019 از 40 درصد در سال 2017. بیمارستان ها در ایالات متحده است که نمی گسترش مدیکید شانس بدتر Chartis یافت.

کاهش پذیرش تغییر پرداخت کننده مخلوط و کمبود نیروی کار نیز roiling بیمارستان های روستایی.

بیشتر بیماران در حال دور زدن روستایی بیمارستان به عنوان آنها به دنبال مراقبت در جای دیگر Guidehouse داده نشان می دهد. سه نفر از چهار نفر زندگی می کنند که در مناطق روستایی با یک بیمارستان نیست به دنبال مراقبت از وجود دارد در مقایسه با 35 درصد و 23 درصد از حومه شهری و بیماران بود.

در حالی که بیمارستان های روستایی باید قادر به نگه داشتن بسیاری از شهرستانهای’ حداقل موارد حاد 68 درصد از کسانی که روستایی بیماران هنوز هم در سمت چپ جوامع خود. این یک اقتصادی اثر موج دار شدن گفت: دکتر دانیل DeBehnke یک Guidehouse شریک سابق و علمی نظام سلامت مدیر عامل شرکت.

“هر بیمار که outmigrates برای مراقبت از آن نیز ارائه شده خود را در جامعه نشان دهنده از دست دادن درآمد برای بیمارستان محلی و همچنین به عنوان درآمد خروج از اقتصاد محلی” او گفت:. “بیماران بیمارستان های روستایی قرار است به خدمت در حال حاضر به نظر می رسد حتی کمتر احتمال دارد به استفاده از آنها.”

ساکنان روستایی تمایل به بزرگتر و فقیر و جوامع خود را اغلب نرخ های بالاتر از بیمه, پزشکی و بیماران مدیکر منجر به بیشتر جبران نشده مراقبت و کاهش درآمد.

جمعیت نیز رو به کاهش است که ترجمه را به پایین تر سطح اشغال. بسیاری از بیمارستان ها ساخته شد پس از تزریق بودجه فدرال از طریق تپه-Burton, قانون طراحی شده برای ارائه یک سطح و حجم از مراقبت است که دیگر مورد نیاز Guidehouse محققان گفتند. در مجموع به طور متوسط نرخ اشغال برای بیمارستان های روستایی شد 52.2 درصد در سال 2016 است که به خوبی در بالا حاد نرخ اشغال از 37.8% مدرن, بهداشت و درمان, تجزیه و تحلیل نشان داد.

“پس از بستری در تخت به مراقبت از برخی از انواع بیماران مهم هستند اما راه بستری ظرفیت به نظر می رسد در آینده مطابقت ندارد چگونه این نگاه در گذشته” Mosley گفت.

کمبود نیروی کار بشدت تاثیر روستایی و بیمارستان است که باید یک زمان سخت تر استخدام پزشکان و پرستاران. در حالی که بالينی مشارکت با بزرگتر سیستم های بهداشتی است که تسهیل مجازی مشاوره کمک کرده اند کاهش کمبود نیروی کار بیش از 7,200 مناطق در سراسر کشور تعیین شده است, بهداشت حرفه ای کمبود مناطق نزدیک به 60 درصد از آنها در مناطق روستایی با توجه به منابع بهداشت و خدمات دولت است. تعداد پزشکان به ازای هر 10000 نفر است 13.1 در جوامع روستایی نسبت به 31.2 در مناطق شهری است.

همچنین برنامه نویسی حسابداری و سیستم های جمع آوری به طور معمول نیست به عنوان قوی کوچکتر در بیمارستان, که بدان معنی است که آنها ممکن است درآمد درآمد تا آنجا که خود را بزرگتر از همتایان.

هماهنگی مراقبت های سوم و کواترنر نظام سلامت خواهد بود و کلید آن را به عنوان مربوط به پزشکی از راه دور, درآمد, چرخه, نیروی انسانی, EHR استفاده از پزشک آموزش بالينی و بهینه سازی و همچنین به عنوان مشارکت با دولت های محلی و ایالتی, Mosley گفت.

کارشناسان امیدوارند که هر دو حزب روستایی اورژانس مراقبت حاد در بیمارستان عمل نیز کمک خواهد کرد. آن را ایجاد یک جدید مدیکر طبقه بندی که اجازه می دهد بیمارستان های روستایی برای ارائه به اورژانس و خدمات سرپایی اما دیگر باید بستری تخت. نرخ پرداخت می برابر با 110 درصد از هزینه معقول ارائه سرپایی و خدمات حمل و نقل.

به 2 تریلیون دلار محرک لایحه شامل 20% مدیکر بستری بازپرداخت bump برای COVID-19 بیماران تاخیر در 2 درصد سالانه کاهش به مدیکر پرداخت از طریق جداسازی افزایش فدرال پزشکی مطابق با بودجه و 100 میلیارد دلار ارائه دهنده صندوق امداد به بازپرداخت هزینه ها و درآمد از دست رفته. اما با تقریبا 50 درصد درآمد کاهش آن بودجه می تواند مصرف شود در مدت دو ماه است که حتی حساب برای افزایش ظرفیت هزینه های مربوط به ramping تا تخت و لوازم J. P. Morgan تحلیلگران گفت.

در حالی که انتظار برای فدرال قانون ارائه دهندگان می توانند همکاری خود را با دولت و قانون گذاران به منظور توسعه دولت مبتنی بر مدیکر و مدیکید تظاهرات پوشی به تغییر محلی و منطقه ای قوانین مربوط به تخت بستری و اورژانس تعیین Guidehouse محققان گفتند.

“نیز وجود دارد یک فرصت پست-COVID به اهرم کشش پشت, افزایش, پزشکی از راه دور در سراسر کشور که به نفع جوامع روستایی قابل ملاحظه ای” گفت: Mosley, و اضافه کرد که آن را سخت خواهد بود برای باز کردن از پیچ آرام مقررات.

حتی قبل از COVID-19 چشم انداز برای بسیاری از بیمارستان های روستایی بود و تلخ ، هشت بیمارستان های روستایی بسته شده اند در سال 2020 تا کنون آوردن مجموع به 170 از سال 2005 به گفته محققان در دانشگاه کارولینای شمالی است. دیگر مردم مجبور به سفر به مراقبت های اورژانس, بیشتر احتمال دارد آنها را به مرگ, تحقیقات نشان می دهد.

“هر نوع بیمارستان—شهری بزرگ و کوچک روستایی در این COVID-19 تجربه یک یادآوری برای همه ما ضروری طبیعت بیمارستان” ری گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>