موضوع پست

Category: آرکانساس Comments: No comments

ما باشگاه کتاب ملاقات در داخل خانه برای اولین بار در ماه, اما نگه داشته و فاصله مناسبی بین هر یک از دیگر. ما یک گروه کوچک اما ما چنین یک زمان خوب با یکدیگر و بحث و گفتگو. کتاب ما برای این ماه یک موضوع واحد توسط Tracy Chevalier.

کتاب داستان های تاریخی با داستانی شخصیت اصلی ‘بنفش سیزاب رسمی’ آینده در تماس با افراد واقعی و حوادث در انگلستان پس از جنگ جهانی اول. در رمان بنفش است تنها و زن تنها که نامزد کشته شد در طول جنگ. او اتفاق می افتد بر یک گروه از embroiderers در وینچستر کلیسای جامع. با یک به نوبه خود از وقایع او می یابد یک نقش برای خودش با آنها و شروع به ایجاد یک زندگی برای خودش. از Broderers است لوییزا Pesel. لوییزا واقعی بود کسی که یک محقق برجسته پزشک و مربی از هنر گلدوزی. او اولین رئیس جمهور از Embroiderers صنفی انگلستان در سال 1920 و منصوب از Broderers وینچستر کلیسای جامع در سال 1938.

این کتاب به شما می دهد یک آموزش خوب در مورد وینچستر کلیسای جامع embroidering و زنگ. آن را نیز به شما می دهد یک نگاه اجمالی از چگونگی سخت بود که یک زن مجرد در سال 1930. من خوشحالم که من زندگی نمی کنند ، بنفش یک نفرت انگیز مادر و در نهایت فرار برای زندگی خود در وینچستر. او می آموزد که چگونه به مقابله به عنوان یک زن مستقل است. او رشد تحت هدایت و الهام بخش لوییزا می کند و دوستی با زنان دیگر در این تیم است.

آن را آسان خواندن کمی آهسته در زمان برای من اما بسیار آموزشی. هر کس دوست داشت این کتاب.

تریسی شوالیه است که یک نویسنده خوب و من به عنوان خوانده شده چند نفر دیگر ، من می گویند من دختر با گوشواره مروارید.

ما بعد خواندن تصادفی نجات Gracie لی توسط Talya تیت Boerner. من شده است خواندن بیش از حد معمول چند ماه گذشته ، من در خارج کار می کنند تا زمانی که من می توانم به گرما و پس از آن در آمده و به عنوان خوانده شده. من شده اند از طریق پشته از کتاب من تا به حال برای سال های سال است که من تا به حال به عنوان خوانده شده. آنچه که شما در حال خواندن است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>