A Step-by-step Guide to غم بازیابی برای افراد و گروه ها –

Category: وب وایر Comments: No comments

“یک دوره سقوط در غم و اندوه بازیابی: برای گروه کوچک تسهيل کننده و هر کسی که مبارزه با غم و اندوه” است که یک بازی ساده در عین حال قدرتمند بخوانید که واقعا زندگی می کند تا به عنوان آن است. آن تکل انواع غم و ارائه موثر ترین غم و اندوه بازیابی برنامه های متعلق به گروه های خاص: کسب و کار و صنعت; مسیح محور برنامه ها و یا مسیحی و سازمان های مرتبط; زیبایی مغازه ها; پرستاری خانه; خانه های مراسم تشییع جنازه; جانبازان گروه پلیس و آتش بخش; رهبران جوانان; معنی دار زندگی قدردانی از خدمات افراد و عزادار کودکان است.

برای رسیدن به بهترین نتایج ناشناس به شدت تشویق گروه تسهيل اول تعیین ریشه غم و اندوه و سپس اعمال خاص بازیابی برنامه ها در هنگام برخورد با گروه های خاص. همچنین باید آن را در ذهن نگه داشته شود که همه افراد را با همان سرعت بازیابی. از این رو بسیار زیادی وجود دارد که نیاز به در نظر گرفتن یادداشت و پیگیری بهبود حال پیشرفت است. مردم باید مشکلات است. آنها را مشکلات خود را با آنها در هر کجا که بروید. غم و اندوه همراه با تمام مشکلات. با استفاده از این اصول در این کتاب یک گروه می تواند به ریشه تقریبا هر مشکل و حل آن با موفقیت.

اقدامات عملی زوج با آیات کتاب مقدس, کتاب تضمین شدید تغییر طرز فکر از غم و اندوه زده tunnel vision به معنی دار و عمیق یکی. به عنوان یک نتیجه, غم, پردازش شده است به طور کامل یا allayed به طور موثر و به این ترتیب قدردانی به زندگی ادامه می دهد.

یک مفهوم جدید در غم و اندوه بهبودی او ترکیبی از اصول و اندوه بازیابی با مزایای گروه پشتیبانی. “همه ما باید مسائل و مشکلات و ما آنها را با ما در هر کجا که ما به محل کار یا مدرسه و یا در همه جا می گوید:” ناشناس. “با مشکلات بیا غم و اندوه بازیابی پشتیبانی گروه می توانید به ریشه تقریبا هر گونه مشکلات مانند طلاق یا بیماری جدی است.”

اگر شما متعلق به یک جامعه و یا یک گروه تسهیل می پردازد که با دست زدن به غصه و غم توماس ناشناس “یک دوره سقوط در غم و اندوه بازیابی” باید داشته باشند. دریافت یک کپی در حال حاضر به سادگی با رفتن به آمازون کتاب: https://www.amazon.com/Crash-Course-Grief-Recovery-Facilitators/dp/1466919345/.
 
 
“یک دوره سقوط در غم و اندوه بازیابی: برای گروه کوچک تسهيل کننده و هر کسی که مبارزه با غم و اندوه”
نوشته شده توسط توماس ناشناس
منتشر شده توسط انتشارات ترافورد
تاریخ انتشار: 9 مه 2012
شومیز: $15.88
 
 
درباره نویسنده:

توماس ناشناس نسل سوم است مراسم تشییع جنازه خدمات حرفه ای. او کمک کرده است تا بسیاری از خانواده ها طرح معنی دار زندگی قدردانی از خدمات برای عزیزان خود. تعهد او بود که همیشه همه چیز را برای کسانی که به او به عنوان اگر مرحوم شد او را به پدر, همسر و یا فرزند. او سازماندهی و کار با بسیاری از غم و اندوه بازیابی پشتیبانی گروه. تام او یک پیشگام در آموزش CPR. او یک بار نوشت که او آموزش “مسائل” قبل از اینکه آنها می دانستند آنچه به آن تماس بگیرید. او اولین بار صلیب سرخ آمریکا, مربی, مربی برای CPR پیشرفته و کمک های اولیه در دولت است. او در معرفی پزشکی اکسیژن و دو راه ارتباطات رادیویی برای سرویس آمبولانس در منطقه خود را. او تاسیس و مدیریت یک داوطلب مواد غذایی, شربت خانه, خدمت, هفت شهر در طول رکود اقتصادی. او همچنین پیاده سازی یک فاجعه برنامه استفاده می شود به عنوان یک مدل توسط بسیاری از شهرها در آماده سازی برای Y2K. تام یک مسیحی معتقد است. او لذت می برد و تدريس در مدرسه یکشنبه و نوشتن. او اغلب با افزایش و یا باد کردن کیکس با همسرش لوئیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>