یک رکود اقتصادی آمریکا در ماه فوریه آغاز شد در این صورت از coronavirus

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — اقتصاد آمریکا وارد رکود اقتصادی در ماه فوریه به عنوان coronavirus زده این کشور یک گروه از اقتصاددانان اعلام کرد دوشنبه, پایان دادن به طولانی ترین توسعه در ضبط.

اقتصاددانان گفت که اشتغال, درآمد و هزینه های اوج خود در ماه فوریه و پس از آن به شدت کاهش یافت و پس از آن به عنوان شیوع ویروسی تعطیل کردن کسب و کار در سراسر کشور به مناسبت شروع رکود پس از نزدیک به 11 سال از رشد اقتصادی است.

یک کمیته در اداره ملی تحقیقات اقتصادی یک گروه تجارت تعیین زمانی که رکود آغاز و پایان است. آن را به طور گسترده تعریف رکود اقتصادی به عنوان “یک کاهش در فعالیت های اقتصادی است که طول می کشد بیش از چند ماه.”

به همین دلیل NBER به طور معمول منتظر دیگر قبل از ساخت یک عزم و اراده است که اقتصاد در حال رکود. در رکود قبلی این کمیته را اعلام نکرده است که اقتصاد در رکود تا ماه دسامبر سال 2008 یک سال پس از آن تا به حال در واقع آغاز کرده است. اما در این مورد NBER گفت: سقوط در اشتغال و درآمد آنقدر تند است که می تواند با سرعت بسیار بیشتری را تعیین.

“این قدر بی سابقه از کاهش اشتغال و تولید آن گسترده رسیدن به سراسر اقتصاد حکم تعیین این قسمت به عنوان یک رکود اقتصادی حتی اگر آن را تبدیل به briefer از قبل انقباضات” NBER پنل گفت.

راه NBER تعریف رکود آنها آغاز و در همان ماه که گذشته گسترش به پایان می رسد. چرا که اقتصاد به اوج خود رسید و در بهمن ماه آن ماه است که رکود اقتصادی به طور رسمی آغاز شد و نه در ماه مارس زمانی که بیکاری شروع به افزایش است.

بازارهای مالی کمی به حال واکنش دوشنبه به NBER را اعلام. فوریه زمانی است که بازار سهام آمار رکورد خود را بالا قبل از اینکه اتفاقی به یک رکود شدید از آن بیشتر بهبود لطف فوق العاده ای محرک و حمایت از اقدامات فدرال رزرو و کنگره و همچنین انتظارات که بدترین اقتصادی ممکن است درد را گذرانده اند.

نرخ بیکاری به طور رسمی 13.3% از 14.7 درصد در ماه آوریل است. هر دو ارقام بالاتر از هر رکود پس از جنگ جهانی دوم است. گسترده تر اندازه گیری از بیکاری که شامل کسانی که داده اند تا به دنبال کسانی که به کاهش بخشی-زمان وضعیت است 21.2%.

روز جمعه دولت گفت که کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون شغل ممکن است غیر منتظره به دست آوردن که پیشنهاد کار ضرر و زیان ممکن است ظرف. رکود اقتصادی به پایان می رسد زمانی که اشتغال و خروجی شروع به انتخاب کنید تا دوباره زمانی که آنها رسیدن به خود را قبل از رکود اقتصادی سطح. بنابراین این امکان وجود دارد که رکود اقتصادی از لحاظ فنی می تواند به زودی به پایان.

که از زمان رکود اقتصادی کوتاه ترین و عمیق ترین در تاریخ ثبت شده. انتظار می رود به دنبال تمدید بهبود اقتصاد مدیریت برای به دست آوردن مجدد آن قبل از همه گیر سطح تولید و اشتغال است. برخی از اقتصاددانان می گویند این می تواند دو سال یا بیشتر با نرخ بیکاری به احتمال زیاد هنوز هم 10 درصد یا بالاتر در پایان این سال است.

ایالات متحده را آغاز کرده اند بازگشایی اقتصاد خود را در نتیجه اجازه می دهد کسب و کار به یاد برخی از کارکنان به کار می کنند. اما فعالیت های اقتصادی است که بازگشت تنها به تدریج. بهبودی کامل نمی خواهد رخ می دهد تا زمانی که آمریکایی ها مایل به رزومه قبلی خود عادات خرید غذا خوردن و رفت و آمد. که ممکن است اتفاق نمی افتد تا زمانی که یک واکسن است که توسعه و یا تست است و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.

دایان Bg اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون یک شرکت حسابداری گفت: NBER کمیته ممکن است در نهایت اعلام این رکود اقتصادی در حال حاضر به پایان رسید در ماه مه بر اساس این واقعیت است که استخدام rebounded که ماه است.

“ما می تواند کوتاه ترین رکود اقتصادی در تاریخ — آن مضحک به نظر می رسد اما ما می تواند” Bg گفت. هنوز هم آن را بسیار طولانی را برای اقتصاد به دوباره بجای اول برگشتن, او گفت:.

“این پایین رفتن به منحصر به فرد و ما نمی دانیم که چگونه سریع ما را از پایین” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>