ABB منتشر پایداری گزارش 2019

Category: وب وایر Comments: No comments

ABB خود منتشر شد, گزارش پایداری 2019 در تشریح عملکرد این شرکت در زمینه های کلیدی از تکنولوژی پیشرو و مسئول عملیات و مسئول روابط است. در سال گذشته ABB رسیده و یا بیش از حد بیش از نیمی از آن پایداری اهداف جلوتر از برنامه.

“ABB دارای یک تعهد روشن به جامعه است. این ترجمه را به فعال کردن مشتریان برای تبدیل شدن به تمیز و امن تر بیشتر انعطاف پذیر و کمتر منابع فشرده. آن را نیز بدان معنی است که ما باید به عمل در راه مسئول گفت: ABB رئیس پیتر Voser. “من را تشویق کرد که ما به بسیاری از اهداف ما در حال حاضر که ما در مسیر به ارائه بسیاری از باقی مانده اهداف است. من می دانم که ما مدیر عامل Björn Rosengren است که به دنبال به جلو به ارائه یک مجموعه جدید از اهداف بلند پروازانه در نیمه دوم سال است.”

اخیرا ABB دریافت کرده است معتبر EcoVadis 2020 مدال پلاتین برای خود مسئولیت اجتماعی شرکت ها قرار می دهد که ABB در بالا 1 درصد از تمام تاریخ شرکت. ABB به تلاش های پایداری نیز به رسمیت شناخته شده در طول سال توسط سازمان های دیگر از جمله FTSE4Good شاخص سری Ethibel پایداری شاخص های تعالی سازمانی شوالیه جهانی 100 شاخص و شرکت های بزرگ شوالیه مجله لیست از جهان 100 اکثر پایدار شرکت های بزرگ.

تکنولوژی پیشرو

ABB زیست-بهره وری نمونه کارها را قادر می سازد که پایدار شهرهای هوشمند و صنایع و سیستم های حمل و نقل برای کاهش تغییرات آب و هوایی و حفاظت از منابع غیر تجدید پذیر به حساب برای 57 درصد از درآمد کل در سال 2019. این شرکت در مسیر رسیدن به 60 درصد از درآمد تا پایان سال 2020 است. راه حل در این مجموعه گنجانده شده دیجیتال ارائه شده برای ساختمان ها و زیرساخت انرژی پاک تحرک سیستم و بهره وری انرژی با هدف قرار دادن یک بازار بالقوه از $5 تریلیون1.

در ویتنام برای مثال, Ho Chi Minh City محلی ابزار SAWACO با استفاده از این ABB توانایی™ سمفونی® Plus کنترل نظارتی و اکتساب داده ها سیستم های SCADA به منظور کاهش نشت آب از 30 درصد به 10 درصد است. در جای دیگر ABB توانایی™ دیجیتال انتقال قدرت حل اهرم دیجیتالی برای بهبود عملیات کارخانه در حالی که رباتیک و دیگر کارخانه راه حل های اتوماسیون افزایش بهره وری و کاهش ضایعات و مصرف انرژی است. نمونه های بیشتر را می توان در گزارش.

ABB در ادامه برای نشان دادن تعهد خود را به پایداری به عنوان شریک به ABB FIA فرمول E مسابقات قهرمانی مسابقه سری برای اولین بار در جهان به طور کامل الکتریکی بین المللی FIA motorsport سری. مشارکت در حدود بیشتر از یک مسابقه: آن را در مورد تسریع توسعه و تصویب دقیق e-mobility solutions توسعه پایدار در آینده است.

مسئول عملیات

به عنوان یک حامی 2015 توافق پاریس و علم بر اساس اهداف (SBT) ابتکار ABB با هدف محدود کردن گرمایش جهانی و کاهش بالقوه ویرانگر عواقب ناشی از تغییر آب و هوا. در سال گذشته ABB کاهش انتشار گازهای گلخانه ای تا 41 درصد نسبت به سال 2013 در حال حاضر بیش از 40 درصد هدف بود که برای سال 2020 است.

با دراز مدت جاه طلبی های ساخت این شرکت به طور کامل عاری از کربن ABB در سال گذشته افتتاح اولین کربن خنثی کارخانه در Lüdenscheid, آلمان, به عنوان نمونه ای از آنچه می تواند انجام شود به صنعت واقعا پایدار است. مجهز به یک ایستگاه برق خورشیدی و فن آوری های دیجیتال کارخانه است که در راه خود را به تبدیل شدن به انرژی کافی است. کارخانه نشان می دهد تمام مزایای استفاده از هوشمند دیجیتالی کنترل صنعتی اکوسیستم.

بعلاوه ABB شد امن محل کار در سال 2019 با کارگر آسیب رای (TRIFR) انداختن بیشتر برای 0.47 از 0.58 سال گذشته است. آن را نیز در زیر کمتر از 0.7 رای بود که مجموعه ای به عنوان یک هدف برای سال 2020 است. متاسفانه یکی ABB کارمند و یک پیمانکار درگذشت در سال 2019 به عنوان یک نتیجه از حوادث در محل کار.

مسئول روابط

در سال گذشته ABB رسیده و یا بیش از سه نفر از آن چهار مسئول ارتباط با اهداف است. صداقت است که شالوده و ستون فقرات چگونه ABB کسب کند. این ادامه خواهد داد تا در این مورد و از آن خواهد شد حتی بیشتر ضروری به عنوان ABB تبدیل و ساده عملیات و راهبری مدل برای آینده است.

آن است ABB هدف این است که حقوق بشر به خوبی درک و موفق در همه عملیات خود را و یکپارچه به آن کسب و کار روزانه تا پایان سال 2020 است. برای رسیدن به این هدف ABB متعهد شده است طرح های متمرکز بر ظرفیت ساختمان خطر شناسایی بهبود عملکرد در آن تامین کننده پایه و با محدود کردن قرار گرفتن در معرض تعارض مواد معدنی است.

ABB تحت فشار قرار دادند به جلو با آن برابری و شمول برنامه. اجرای EmbraceDifference تعهد که توسعه یافته توسط اروپا میزگرد برای صنعتگران و امضا شده در سال 2018 ABB مرتبط با آن 2019 طرح به شش تمرکز بر مناطق شناسایی شده توسط این تعهد: فراگیر فرهنگ را شامل رهبری و آرمان & تعیین هدف روشن مسئولیتی در برابر فرصتها و اجتماعی مشارکت و مسئولیت.

ABB فعال حامی ویژه بازی های المپیک آلمان که جشن آن 20امین سالگرد این سال است. حدود 3000 ABB داوطلبان باید کمک به سازماندهی دو رویداد سالانه مصرف شخصی در زمان تعطیلات به شرکت.

این شرکت ساخته شده است متوسط پیشرفت نسبت به تنوع اهداف بیش از سال گذشته است. در 2019, 11.7 درصد از مدیران ارشد در ABB بودند تا از 10.5 درصد در سال 2018 و 10 درصد در سال 2017. ABB ادامه داد: برای ترویج علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات (STEM) آموزش و پرورش و فرصت های شغلی برای زنان و دختران در یک از راه های مختلفی از جمله هدفمند بورسیه و نظارت برنامه ها در مجارستان و هند و لهستان و سوئد و کشورهای دیگر.

1 کسب و کار و توسعه پایدار کمیسیون ژانویه 2017

ABB (ABBN: شش سوئیس سابق) یک تکنولوژی است که رانندگی دیجیتال تحول صنایع. با سابقه نوآوری پوشا بیش از 130 سال ABB دارای چهار مشتری متمرکز در سطح جهان پیشرو کسب و کار: برق و اتوماسیون صنعتی و حرکت و رباتیک و گسسته اتوماسیون پشتیبانی شده توسط ABB توانایی™ پلت فرم های دیجیتال. ABB قدرت شبکه های کسب و کار را واگذار به هیتاچی در سال 2020 است. ABB در عمل در بیش از 100 کشور جهان با حدود 144,000 کارکنان. www.abb.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>