سقط جنین شنوایی برای لیتل راک درمانگاه لغو

Category: آرکانساس Comments: No comments

یک جلسه برنامه ریزی شده برای روز جمعه در نظر گرفتن یک سنگ کوچک کلینیک سقط جنین استدلال در برابر دولت موقت ممنوعیت فولاد سقط جنین, لغو شده است, پس از مقامات دولتی نشان داد که آنها در حال آماده شدن برای رفع این ممنوعیت.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه کریستین بیکر لغو این جلسه در دستور صادره از روز شنبه بعد از ظهر.

او را در درخواست از لیتل راک خدمات تنظيم خانواده است. وکلای مدافع برای کلینیک سقط جنین در دادگاه گفت براده است که این خبر توسط رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون در روز چهارشنبه که در بخش بهداشت و درمان خواهد آسانسور ممنوعیت آن در اعمال جراحی الکتيو شروع جمعه, مارس 27 تا به حال به طور بالقوه ساخته شده این موضوع مسئله.

وزارت بهداشت دستور داده بود Little Rock, خدمات برنامه ریزی خانواده برای جلوگیری از انجام جراحی سقط جنین در 10 آوریل به منظور تطابق با ممنوعیت آن در روش انتخابی.

چند روز بعد بیکر مسدود منظور اجازه می دهد درمانگاه به ادامه انجام جراحی سقط جنین. بیکر بود رد در چهار شنبه 8 متحده مدار دادگاه تجدید نظر که ابقاء ممنوعیت.

وزارت بهداشت هنوز به موضوع رسمی خود را سفارش چگونه اعمال جراحی الکتیو سر گرفته خواهد شد مارس 27. در ضمن ممنوعیت فولاد سقط جنین در محل باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>