دسترسی به-یک-سوار حامل به شاتر پس از MTA کاهش قرارداد تجدید

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

CareRide یکی از MTA را حامل آن محبوب e-تگرگ دسترسی به-یک-سوار شدن برنامه خواهد شاتر در این تابستان و ذخیره کردن آن کل کارکنان.

این Ridgewood-شرکت بر اساس ثبت یک کارگر تنظیم و بازآموزی اطلاع رسانی با وزارت کار سه شنبه اعلام کرد که آن را غیر روحانی کردن 221 کارکنان به دلیل MTA نیست تمدید قرارداد آن منقضی می شود که ممکن است 31.

“همه ما می دانیم این است که ما از دست رفته را چون ما بیشتر توپ زدن توسط شخص دیگری گفت:” جولیان گونزالس مدیر منابع انسانی در CareRide. “ما از کسب و کار به عنوان 31 مه.”


اخراج را تحت تاثیر قرار بیشتر رانندگان بلکه شامل حمایت از کارکنان دفتر پرسنل و مدیریت گونزالس گفت.

این شرکت است که در حدود 11 سال را فراهم می کند حمل و نقل به شهروندان معلول و یا شرایط بهداشتی است که جلوگیری از آنها را از با استفاده از اتوبوس و مترو از طریق MTA دسترسی به-یک-سوار شدن برنامه.

این برنامه را از طریق تغییرات عمده در این سال دو برابر شدن تعداد شرکت کنندگان اما محدود کردن تعداد سفر به 16 هر ماه و مهر و موم خود را در هر سوار یارانه در $15.

جدید حمل و نقل شهر نیویورک اهدا سه سال $116.5 میلیون قرارداد به محدود کردن تحرک در سال گذشته که در عمل کارت اعتباری-پرداخت و e-نقطه فن آوری برای حدود 7000 زرد کابین و 3000 سبز کابین.

MTA کاهش یافته است به نظر که بیشتر توپ زدن CareRide اما می گویند که آژانس redid دسترسی به آن-یک-سوار قرارداد به عنوان آن را به صورت دوره ای برای اطمینان از رقابت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>