دقیق روانی پیش بینی حوادث جدی در پیش رو برای سال 2020

Category: وب وایر Comments: No comments

ریک توبین اشاره روانی و میزبان نمایش “سرنوشت پژواک” منتشر شده جدید خود را تکان دهنده پیش بینی نشان می دهد در 20 مارس (ثبت شده در اوایل ماه مارس) با عنوانسال 2020 پیش بینی که در آمد واقعی و جدید برای شش ماه آینده است.” در این قسمت به او ثابت می کند توانایی های خود را توسط اولین بررسی خود را زودتر به بازدید از یک نشان ثبت شده در دسامبر 2019 از جمله انتخاب جو بایدن به عنوان دموکراتیک انتخاب نوامبر و انتخابات ریاست جمهوری (که هنوز هم وجود دارد یک دوجین تلاش برای بدست آوردن در انتخابات با هیچ پاک کردن جبهه دوم) آینده تأثیر عمده ای در کشتی کروز صنعت (که کروناویروس در حال حاضر ارائه شده) وقفه در زنجیره تامین کسب و کار و رکود در بازار سهام اما تنها به عنوان یک اصلاح…نه سقوط و بسیاری دیگر.

این پیش بینی های جدید در سی دقیقه پادکست, شنیده می شود, رایگان, در:
https://img1.wsimg.com/blobby/go/a0af2d98-bed0-4a25-930d-74e29899aa6f/downloads/Show%2012%20Final%20Rick%20Tobin%20for%20March%2020%20.mp3?ver=1584721826660

ریک پیش بینی های جدید (که بسیاری از آنها او امیدوار است که نمی خواهد آمد درست است) شامل موضوعات در جرم و جنایت, حوادث, امور مالی و بیماری و تغییرات دیگر در جهان است که شنوندگان باید آماده و بدون ترس. ریک نیز اشاره می کند او گفت: مخاطبین در پاییز گذشته به بازار سهام در ماه مارس و آوریل این سال و آماده شدن برای اثرات بر تامین مواد غذایی. آنها آماده و ساخته شده از پول.

ریک تولید کرده است نشان می دهد در مورد ماوراء الطبیعه و آینده از سال گذشته به خاطر او ادعا می کند بعد ما و دیگر در این نزدیکی هست در حال افزایش آنها برخورد خواهد شد که سطح شیب دار تا ما مفهوم زمان و باز همه به ماوراء الطبیعه تجارب و قدرت. او در مصاحبه با بسیاری از کسانی که در حال حاضر بیرون آمدن و آشکار خود را تجربه بسیاری از آنها در نگهداری این دانش و تجربه خصوصی آنها به عنوان چراغ زندگی عمومی. هدف او این است که برای آماده سازی مردم برای تغییرات بدون ترس به طوری تکامل بشریت را می توان به جای هرج و مرج. همه خود را نشان می دهد را می توان رایگان در “سرنوشت پژواک” وب سایت:
https://destinyechoes.com
ریک تماس می توانید از طریق وب سایت خود را از طریق پست الکترونیکی در: [email protected]

ریک کتاب های بسیاری را می توان برای فروش در آمازون در:

https://www.amazon.com/Rick-Tobin/e/B0057LPWMS%3Fref=dbs_a_mng_rwt_scns_share

***
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>