اتهامات پرواز در مسابقه برای دولت بالا دادگاه

Category: آرکانساس Comments: No comments

این حزبی انتخابات برای کرسی در دیوان عالی کشور آرکانزاس هایش به باز کردن اتهامات از قانون شکنی های سیاسی و تعصب در برابر هر دو نامزد این آخر هفته تمام در حالی که خارج از دولت جمهوری خواه گروه شروع به ریختن $225,000 به مسابقه.

ذینفع از مبارزات انتخاباتی آگهی های جدید غرامت کارگران کمیسیون قاضی باربارا Webb بیش از آخر هفته در تلاش برای منحرف کردن انتقادات در مورد خود حزبی روابط — او به حزب جمهوریخواه آرکانزاس رئیس دویل Webb — با اشاره به گذشته کمک های مالی که حریف Pulaski County مدار قاضی مورگان “تراشه” ولش ساخته شده به دموکرات ها.

در بازگشت ولش lobbed پشت شکایت در مورد Webb دادن پول به کمیته ملی حزب جمهوری خواه در حالی که او یک مدار قاضی در سال 2018 گفت: این یک امکان تخلف از دولت قضایی شلیک توپ.

در حالی که قضایی انتخابات در آرکانزاس شده اند رسما حزبی از سال 2001 هزینه های جمهوری خواه-تراز وسط قرار دارد و گروه های دیگر حزبی سیگنالینگ مورد آزمایش قرار داده اند که بی طرفی در سال های اخیر کمپین برای دیوان عالی کشور و دیگر مشخصات بالا judgeships.

[سیاست پست الکترونیک: ثبت نام برای خبرنامه روزانه شامل آخرین به روز رسانی از تیم ما در دولت و کنگره آمریکا و در واشنگتن دی سی ” arkansasonline.com/emails/politics]

برای مثال در حالی که دولت قوانین قضایی منع نامزدها از دنبال و یا با استفاده از حمایت مقامات منتخب در یک حزب و خط, رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون یک جمهوری خواه برجسته برجسته در Webb را از مبارزات انتخاباتی آگهی دادن گذشته ستایش به Webb بدون ارائه رسمی تایید شده.

روز دوشنبه از دولت جمهوری رهبری کمیته قضایی و انصاف و ابتکار است که جدا از Webb انتخاباتی گزارش آرکانزاس وزیر امور خارجه است که آن را صرف $125,000 در تلویزیون, تبلیغات, $75,000 در تبلیغات رادیو و $25,000 دیجیتال, تبلیغات, همه, حمایت از وب است.

که مقدار کوتوله چه هر دو نامزد گزارش در دسترس داشتن به صرف در آخرین گزارش مالی مبارزات انتخاباتی. در روز دوشنبه گزارش دولت جمهوری رهبری کمیته فاش شده است که آن را با اضافی $175,000 موجود به صرف در آرکانزاس است.

این گروه صرف حتی مبالغ بزرگتر در سال 2018 در یک تلاش ناموفق برای حمایت از دیوید استرلینگ در یک مسابقه برای دیوان عالی کشور بود که موفق به کسب شده توسط عدالت کورتنی هادسون بود که به دنبال انتخاب مجدد.

این معلوم نیست چه تبلیغات خاص از دولت جمهوری رهبری کمیته قرار دادن بر روی امواج رادیو و تلویزیون. گروه آپلود شده تبلیغ برای یوتیوب در دوشنبه نرده در برابر یک “خارج از کنترل چپ” و شامل تصاویر قابل توجه دموکرات هاهیلاری کلینتون مجلس نانسی پلوسی از کالیفرنیا و در کنگره ایالات متحده اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک است. روزنامه تبلیغ می گوید: “نمی ایستادگی برای هر یک از آن.”

خواه دولت رهبری کمیته امور خارجه رابط پاسخ نداده دوشنبه به درخواست برای اظهار نظر در مورد مبارزات انتخاباتی آگهی.

روزنامه در پاسخ به اخبار جمهوریخواه گروه هزینه و گفت که آن را “نه چیزی است که من در مبارزات انتخاباتی است چیزی برای انجام با.”

ولش گفت: این گروه در تلاش هستند یک تلاش آشکار برای حمایت از برجسته ایران رسمی.

“آنها در حال اجرا به عنوان خواهان. من در تلاش برای بازی با قوانین” ولش گفت: از حریف خود مبارزه است.

با یک هفته قبل از مارس 3, انتخابات, Webb به دنبال از بین بردن حریف خود را ادعا می کنند به عنوان یک بی طرف نامزد که صحبت می کند به هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه قرار گرفتند.

“قاضی ولش است که در آغاز مسابقه گفت: من حزبی نامزد” Webb روز دوشنبه گفت:.

در یک مشترک ظاهر در KARK-تلویزیون کاپیتول مشاهده برنامه روز شنبه, Webb شارژ به طور مستقیم در ولش: “شما به باراک اوباما مایل [a] فدرال مقام قضاوت.”

ولش پاسخ در این برنامه گفت: “من به باراک اوباما ، … ثابت کنیم که این فقط یک دروغ است.”

با توجه به فدرال انتخابات سوابق ولش داد و در مجموع $3,073 به اوباما در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2008 و همچنین به دو نفر دیگر از دموکرات نامزد ریاست جمهوری که چرخه.

ولش به سرعت دنبال کرد تا در مصاحبه ای که او تا به حال اهدا به اوباما و او را به رسانه های اجتماعی بعد از باران و روشن است که او را متهم کرده بود که Webb دروغ نشان می دهد که کمک های مالی در نظر گرفته شده بودند به کاری به نفع برای یک قرار ملاقات برای فدرال نیمکت.

“هرگز رد دادن به احزاب سیاسی را تکذیب کرد ‘تلاش برای خرید یک فدرال مقام قضاوت,'” ولش توییتی یکشنبه.

ولش یکی از سه نامزد به نام یک لیست کوتاه برای یک نقطه در ایالات متحده دادگاه منطقه شرق آرکانزاس در سال 2009 توسط ایالات متحده Sens. بلانش لینکلن و مارک پریور هر دو حزب دموکرات. اوباما در نهایت نامزد دیگر نامزد Denzil قیمت مارشال بود که به تایید پست در سال 2010.

در زمان او بود که توصیه می شود برای مقام قضاوت ولش مشغول به کار بود به عنوان یک شخصی آسیب وکیل در شمال لیتل راک. او همچنین تا به حال سابقه اهدای دموکراتیک نامزدها.

سوابق نشان می دهد ولش به پول به پریر — یک “دوست قدیمی” — و دموکراتیک مبارزات انتخاباتی کمیته برای هر دو ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا. ولش جمعه به یاد می آورد که او در تماس شده توسط پریر در مورد مقام قضاوت و در پاسخ به سناتور که او علاقه مند بود. اما او گفت: او هرگز پر کردن نوعی بررسی اسناد و مدارک.

ولش زد در مقدماتی حزب دموکرات برای وزارت امور خارجه مجلس نمایندگان در سال 1980. او اخیرا توضیح داد که او به عنوان یک دموکرات به دلیل این حزب قریب به اتفاق کنترل قوه مقننه در زمان. ولش همچنین در پاسخ به این واقعیت است که دختر خود را, اشلی هادسون در حال حاضر در حال اجرا برای قوه مقننه به عنوان یک دموکرات گفت که پسر خود را یک جمهوری خواه است.

ولش همچنین روز دوشنبه گفت که او داده است پول به طور غیر مستقیم به نامزدهای جمهوری خواه.

قبل از تبدیل شدن به یک قاضی در سال 2012 ولش ساخته شده تکرار کمک های به عمل سیاسی کمیته انجمن از محاکمه وکلای آمریکا (بعد از آمریکا و دادگستری). به عنوان بخشی از این گروه هیئت مدیره, او گفت که او کمک کرد تا هدایت پول به نامزدهای جمهوریخواه از جمله سناتور مارک کرک لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی است.

سوابق نشان می دهد که ولش متوقف کمک پول به فدرال مبارزات سیاسی در مدت کوتاهی قبل از انتخاب شدن به نیمکت در سال 2012.

“او می خواهد به تغییر روایت” ولش روز دوشنبه گفت:. “او به خوبی انجام نمی شود در این شرایط و با او شروع به احساس گرما در حال اجرا صرفا حزبی به کمپین.”

پس از KARK مصاحبه ولش همچنین ramped تا خود را به انتقاد از روزنامه سیاسی صرف با اشاره به کمک های مالی او به هاچینسون قبل از او منصوب کرد و برای پر کردن قضایی, جای خالی و به کمیته ملی حزب جمهوری خواه در حالی که خدمت به عنوان یک قاضی.

دومی ولش گفت: نقض قوانین قضایی که منع قضات از اهدای “به یک سازمان سیاسی و یا نامزد است.”

روزنامه داد و در مجموع $735 به کمیته ملی حزب جمهوری خواه در کمک های مالی مورخ مارس و جولای 2018 در طول یک سال از روی لئامت دادن به عنوان یک منصوب مدار قاضی دادگاه در 22 قضایی مدار را پوشش می دهد که شور شهرستان است.

وقتی پرسیده شد که در مورد این سهم در روز دوشنبه روزنامه گفت که آنها برای بلیط به شام به میزبانی کمیته ملی حزب جمهوری خواه که او گفت: او با حضور به عنوان مهمان از شوهرش.

Webb گفت: او گفته شد آرکانزاس قضایی نظم و انضباط و ناتوانی کمیسیون در آن زمان که خرید بلیط را نقض نمی کند دولت قوانین قضایی. “آن را به وضوح غیر قانونی سهم” او گفت:.

مدیر کمیسیون دیوید Sachar در روز دوشنبه کاهش یافته است به نظر هر موارد خاص.

قضایی انتخابات عمومی در ماه مارس است 3. روزنامه و ولش در حال رقابت برای دادگاه عالی موقعیت 4 یک ایالت پست.

مترو در 02/25/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>