ACI Worldwide, Inc. اعلام اولیه سه ماهه اول سال 2020 نتایج مالی

Category: وب وایر Comments: No comments

ACI در سراسر جهان (NASDAQ: ACIW) پیشرو در ارائه دهنده جهانی از پرداخت الکترونیکی نرم افزار و راه حل های اعلام اولیه unaudited نتایج مالی سه ماهه منتهی به 31 مارس سال 2020 است.

بر اساس اطلاعات اولیه در این زمان در دسترس برای سه ماهه منتهی به 31 مارس سال 2020 ما در حال حاضر انتظار می رود درآمد به بیش از 290 میلیون دلار است که در طیف وسیعی از راهنمایی ما از بین $285 میلیون و 295 میلیون دلار.

“من با خوشحالی به اعلام اولیه Q1 نتایج با درآمد در نیمه بالایی از راهنمایی ما محدوده. در حالی که COVID-19 ارائه چالش ها و عدم قطعیت های دیجیتال پرداخت و مهم تر از همیشه است و ما خوش شانس به یک انعطاف پذیر مدل کسب و کار با قراردادی جمع قابل توجهی درآمد در محدوده زمانی معین یک مشتری پایدار پایه یک حضور قوی در تجارت الکترونیک و پرداخت نقدینگی کافی” گفت: Odilon Almeida, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ACI. “فوری ما تمرکز بر حصول اطمینان از کارکنان ما امن هستند و قادر به کار از راه دور برای حمایت از مشتریان ما در حالی که ما کار به حداکثر رساندن سود دهی و پیشبرد خط لوله ما از معاملات. با وجود هر گونه کوتاه مدت headwinds, من با اعتماد به نفس در ACI توانایی برای خدمت به مشتریان و از این فرصت برای ایجاد قابل توجه ارزش سهام شرکت از طریق شتاب رشد در میان و دراز مدت است. من مشتاقانه منتظر به پرداختن به جامعه سرمایه گذاری و ارائه جزئیات بیشتر در مورد ما سه ماهه اول تماس بگیرید.”

2020 راهنمایی

در حالی که بخش قابل توجهی از درآمد ما در حال تکرار به مدت و شدت شیوع COVID-19 انتظار می رود که تاثیر مالی ما چشم انداز برای سال 2020 و بنابراین ما در حال تعلیق کامل سال هدایت. ما گرفته اند اقدامات و در ادامه به بررسی گزینه های اضافی برای کاهش هزینه ها و به حداقل رساندن تاثیر از COVID-19.

کنفرانس تلفنی

ACI میزبان یک کنفرانس تلفنی به بحث در مورد سه ماهه اول سال 2020 نتایج در 7 مه سال 2020 در 8:30 am EST. افراد علاقه مند ممکن است دسترسی به زمان واقعی صوتی پخش تلفنی در https://investor.aciworldwide.com یا با استفاده از شماره های زیر برای شماره گیری در مشارکت: آمریکا/کانادا: (866) 914-7436 بین المللی/محلی: +1 (817) 385-9117. لطفا نام خود را در این کنفرانس نام ACI Worldwide, Inc. و کنفرانس ID کد 4462434. وجود خواهد داشت یک پخش موجود برای دو هفته در (855) 859-2056 برای آمریکا/کانادا و +1 (404) 537-3406 بین المللی/محلی شماره گیری شرکت کنندگان است.

طبیعت از اطلاعات

Q1 سال 2020 مقدار در این اطلاعیه مطبوعاتی اولیه unaudited برآورد بر اساس در حال حاضر اطلاعات موجود و در حال تغییر به عنوان ACI کامل آن در سه ماهه پایان روشهای حسابداری و حسابرسی صورتهای مالی.

در مورد ACI در سراسر جهان

ACI در سراسر جهان, جهانی پرداخت (آپ) شرکت قدرت پرداخت های الکترونیکی برای بیش از 6000 سازمان در سراسر جهان است. بیش از 1000 از بزرگترین موسسات مالی و واسطه ها و همچنین 300 نفر از خرده فروشان پیشرو جهانی تکیه بر ACI برای اجرای $14 تریلیون هر روز در پرداخت. علاوه بر این هزاران نفر از سازمان ها استفاده از الکترونیکی ما لایحه presentment و خدمات پرداخت. از طریق ما مجموعه جامع نرم افزار و SaaS مبتنی بر راه حل های ما ارائه زمان واقعی هر گونه به هر گونه پرداخت قابلیت و فعال ترین صنعت کامل omni-کانال تجربه پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ACI مراجعه کنید www.aciworldwide.com. شما همچنین می توانید ما را در توییتر @ACI_Worldwide.

به دنبال اظهارات

این آزادی مطبوعات شامل به دنبال اظهارات بر اساس انتظارات کنونی که شامل تعدادی از خطرات و عدم قطعیت از جمله برآورد ما برای ما نتایج حاصل از عملیات را برای سال 2020 به عنوان چاه به عنوان برآورد اولیه ما برای Q1 سال 2020 نتایج. به طور کلی به دنبال اظهارات مربوط نیست صرفا به حقایق تاریخی یا جریان و ممکن است شامل کلمات یا عبارات مانند “انتظار” و کلمات و عبارات مشابه تاثیر است. این اظهارات به جلو نگاه در حال ساخته شده به موجب مفاد بندر امن از اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995.
به دنبال اظهارات در این آزادی مطبوعات شامل, اما نه محدود به, اظهارات در مورد ما (1) انعطاف پذیر مدل کسب و کار با قراردادی جمع قابل توجهی درآمد در محدوده زمانی معین بسیار پایدار و پایه مشتری کافی نقدینگی (2) فرصت را برای سرعت بخشیدن به رشد آلی و ایجاد قابل توجه ارزش سهام (3) مقدماتی Q1 سال 2020 نتایج مالی و مالی آینده هدایت.

همه موارد فوق به دنبال اظهارات به صراحت واجد شرایط توسط عوامل خطر مورد بحث ما براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. این عوامل شامل, اما نه محدود به, وابستگی ما کسب و کار جدید و یا تمدید قرارداد و ذاتی دشواری پیش بینی زمانی که جدید و تجدید قرارداد امضا خواهد شد و نظر خود را, افزایش, رقابت, موفقیت جهانی ما پرداخت استراتژی تقاضا برای محصولات ما و محدودیت های مالی دیگر پیمان ما بدهی موافقت نامه های تحکیم و شکست در صنعت خدمات مالی مشتری تمایل به تبدیل به یک فروشنده جدید, دقت مدیریت انبار برآورد بلوغ از محصولات خاص شکست برای به دست آوردن تمدید قرارداد مشتری و یا برای به دست آوردن چنین تمدید در شرایط مطلوب تاخیر و یا لغو پروژه های مشتری و یا نادرست اتمام پروژه برآورد نوسانات و اختلال در سرمایه و بازارهای اعتباری و تغییرات نامطلوب در اقتصاد جهانی موجود ما سطح بدهی اختلال در حسن نیت ما و یا دارایی های نامشهود دادخواهی آینده خریداری استراتژیک, مشارکت و سرمایه گذاری ادغام و دستیابی به مزایای از Speedpay کسب پیچیدگی محصولات و خدمات ما و این خطر وجود دارد که آنها ممکن است حاوی نقص پنهان می شود و یا در معرض نقض امنیت و یا ویروس ها و انطباق محصولات با قابل اجرا قوانین و مقررات دولتی و استانداردهای صنعت توانایی ما برای حفاظت از اطلاعات مشتری از نقض امنیت و یا حملات ما با رعایت حریم خصوصی قوانین و مقررات توانایی ما به اندازه کافی دفاع ما مالکیت معنوی قرار گرفتن در معرض اعتباری و یا عامل خطرات ناشی از خاص پرداخت کمک های مالی به روش دوره ای در طبیعت از ما درآمد و درآمد و دقت پیش بینی با توجه به غلظت درآمد-تولید و فعالیت در طول هفته های پایانی هر فصل و کسب و کار وقفه یا شکست ما فن آوری اطلاعات و سیستم های ارتباطی ما توسعه نرم افزار فلات قاره فعالیت های, خطرات ناشی از عامل های بین المللی از جمله نوسانات نرخ ارز نرخ ارز قرار گرفتن در معرض ناشناخته بدهی مالیاتی, نوسانات در قیمت سهام و بالقوه ادعای ارتباط با ما فروش و انتقال از ما CFS دارایی ها و بدهی. برای یک بحث مفصل از این عوامل خطر احزاب هستند که با تکیه بر اظهارات به جلو نگاه باید بررسی ما براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار از جمله ما اخیرا ظ گزارش سالانه در فرم 10-K و ما گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q.

© کپی رایت ACI Worldwide, Inc. 2020

ACI ACI در سراسر جهان ACI, لوگو, ACI, جهانی, پرداخت, تا, تا لوگو و همه ACI محصول/راه حل نام و علائم تجاری و یا علائم تجاری ثبت شده از ACI Worldwide, Inc., یا یکی از شعبه های آن در ایالات متحده آمریکا و کشورهای دیگر و یا هر دو. دیگر احزاب علائم تجاری اشاره شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>