لیگ قهرمانان آسیا تبدیل درمانی متخصص پنل: استاد پارکینسون

هفته گذشته وندی فرانسیس از استرالیا مسیحی لابی (ACL) سازماندهی talkfest در کوئینزلند مجلس. فرانسیس ترویج او در لیگ قهرمانان آسیا تبدیل درمانی “متخصص پانل’ به عنوان نامید ‘گی درمانی تبدیل’. این “کارشناسان” ساخته اندک اشاره آگهی موضوع است. در این سری ویژه ما نگاهی به ادعاهای ساخته شده در شب. برای اولین بار — پروفسور پاتریک پارکینسون.

Queensland Health قانون اصلاح لایحه

به تازگی Queensland, وزیر بهداشت دکتر استیون مایلز اعلام کرد او پیشنهاد اصلاحات به سلامت قانون به بان کی مون ‘گی درمانی تبدیل’. او در توصیف شیوه با هدف تغییر و یا سرکوب یک فرد از گرایش جنسی یا هویت جنسیتی به عنوان غیر اخلاقی و غیر اخلاقی است. پیشنهاد ممنوعیت پوشش بهداشت حرفه ای — ثبت نام و یا در غیر این صورت — و سازمان ها ارائه خدمات بهداشتی و درمانی.

تبلیغات

ACL ‘کارشناس پانل’ ساخته اندک مرجع آگهی موضوع است. در واقع از سخنرانی های خود یکی ممکن است فرض کنیم که دولت کوئینزلند واقع وضع یا تشویق و یا وادار کردن زن جوان که مطابق کلیشه های جنسیتی به انتقال جنسیتی.

پروفسور پاتریک پارکینسون

بر خلاف برخی از دیگر سخنرانان استاد پارکینسون حداقل فهمیده ‘گی درمانی تبدیل’.

“به خوبی به این معنی اما غلط مردم به دنبال تغییر دیگر گرایش در راه است که به بی اثر نمی گذشته و وجود یک اجماع گسترده در حال حاضر که غیر اخلاقی است.”

دین علمی از دانشگاه کوئینزلند از قانون اخراج درمانی تبدیل به یک چیزی از گذشته — “چیزهایی که اتفاق افتاده است و 20 و 30 و 40 سال پیش است.”

او پس از آن به نظر می رسید برای حمایت از آن.

“برای بسیاری از افراد جوان شناسایی به عنوان هم جنس جذب می تواند بسیار گذرا می توان کاملا موقت… که همچنان ادامه دارد برای مردان جوان به اوایل سال بالغ… برای خانم های جوان آن می تواند باقی بماند بسیار طولانی تر از آن است.”

acl 'expert panel' gay conversion therapy'

استاد سپس پرسید: یک سوال عجیب و غریب برای کسی که ادعای تبدیل درمانی است که یک چیزی از گذشته.

“در چه نقطه یک 14 ساله و 15 ساله و یک پسر 16 ساله, 18 ساله را یک گرایش جنسی است که غیر قانونی سعی کنید برای تشویق به تغییر؟”

با وجود در اختیار داشتن مراتب کمتر تحصیلات دانشگاهی از استاد آموخته, من گمان می کنم می تواند کمک به او را در اینجا. نقطه تمام از ممنوعیت تبدیل درمانی است که به فرد اجازه می دهد برای تصمیم گیری خود به خود گرایش جنسی هر چه سن خود را.

آیا استاد پارکینسون باور آن است که یک حرفه ای پزشکی را زمانی که آنها با ارزیابی که شخصی که برای شناسایی به عنوان همجنسگرا به طور بالقوه با جنس مخالف به آنها را تشویق به تغییر ؟

اگر معکوس نیز قانونی است ؟ آنچه در مورد این بیمار که برای شناسایی به عنوان علاقمند به جنس مخالف, اما حرفه ای معتقد است که به طور بالقوه همجنسگرا? باید که بیمار را تشویق به همجنسگرایی?

تبلیغات

و اگر ما اجازه می دهد این افراد برای تحمیل عقیده خود را در سیستم های خود به بیماران مبتلا به, آنچه در مورد دین ؟ اگر یک روانپزشک معتقد است که یک کاتولیک بیمار خواهد لذت بردن از زندگی بهتر به عنوان شاهدان یهوه باید ما اجازه می دهد آنها را به مشاور است ؟

‘اپیدمی’ ترانس مردان

پارکینسون و سپس نقل مکان کرد به آنچه که او نامیده می شوند ‘اپیدمی’ از زنان جوان که مایل به انتقال جنسیتی. او ادعا کرد که بسیاری از آنها تجربه پشیمانی پس از درمان های غیر قابل برگشت.

“من می گویند یک بیماری همه گیر — اعداد هستند اما با آنها تقسیم عددی بر مضرب از آنچه که ما سه سال پیش… پنج سال پیش… ده سال پیش است.”

عامیانه قانون

به اعتبار خود بر خلاف برخی از دیگر سخنرانان استاد پارکینسون نیست ادعای این قوانین را تشویق و یا وادار کردن زنان جوان برای انتقال. بلکه او فکر اصلاحات پیشنهاد شده ممکن است دلسرد درمانگران از مشاوره در برابر بلوغ مسدود کننده و هورمون برای درمان ترس از ناپاک در حال اجرا از قوانین.

“خطر این است. که این لایحه به خوبی معنای آن را به عنوان خواهد راندن مردم خوب درمانگران خوب روانپزشکان و روانشناسان خوب — از ارائه کمک به این افراد جوان که آنها به شدت نیاز است.”

استاد پارکینسون توصیف اصلاحات پیشنهاد شده به عنوان ‘دقت گردد’ با حمایت به پوشش واقعی مداخلات بالينی و حرفه ای عمل میکند. وی پیشنهاد کرد روانپزشکان و روانشناسان در جلوگیری از ترانس بیماران به دلیل آنچه که او نامیده می شوند ‘عامیانه قانون’. او در توصیف ‘عامیانه قانون’ به عنوان نه آنچه قانون است اما آنچه که مردم آن را باور می شود.

در حالی که برخی از نمونه های عامیانه قانون بدون شک کمک به خوانندگان برای درک استاد استدلال او به هیچ کدام. رجوع به گوگل تنها تبدیل ‘فولکلور’. شاید استاد پارکینسون عامیانه قانون صرفا عامه.

استاد فرضیه مستلزم یک سوال. چرا جامعه واگذار مراقبت از کودکان آسیب پذیر به کارشناسان پزشکی که عضویت در شهری افسانه به جای واقعی قانون مربوط به خود را حرفه ای ؟

جنگ فرهنگ

“این است که در مورد فرهنگ جنگ” گفت: استاد پارکینسون در او خلاصه.

اما گفت که او شکست خورده به ذکر است ارتباط طولانی خود را با لیگ قهرمانان آسیا. و نه او ذکر دخالت خود را در مبارزات علیه ازدواج با کیفیت و ایمن در مدارس برنامه. او قطعا هرگز ذکر شده در مقاله او منتشر شده در سال گذشته در مقایسه نما به کودکان به نوجوانان مبتلا به اختلالات غذا خوردن.

شاید هنگامی که یک شخص که بارها و بارها مخالف LGBTIQ قانون اصلاحات — دوباره مخالف LGBTIQ قانون اصلاحات — آن است که در مورد جنگ فرهنگ.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید