لیگ قهرمانان آسیا تبدیل درمانی متخصص پنل: فمینیسم

هفته گذشته وندی فرانسیس از استرالیا مسیحی لابی (ACL) سازماندهی talkfest در کوئینزلند مجلس. فرانسیس ترویج او در لیگ قهرمانان آسیا تبدیل درمانی “متخصص پانل’ به عنوان نامید ‘گی درمانی تبدیل’. این “کارشناسان” ساخته اندک اشاره آگهی موضوع است. در این سری ویژه ما نگاهی به ادعاهای ساخته شده در شب. دومین سخنران: مورین جوان IWD بریزبن/Meanjin.

Queensland Health قانون اصلاح لایحه

به تازگی Queensland, وزیر بهداشت دکتر استیون مایلز اعلام کرد او پیشنهاد اصلاحات به سلامت قانون به بان کی مون ‘گی درمانی تبدیل’. او در توصیف شیوه با هدف تغییر و یا سرکوب یک فرد از گرایش جنسی یا هویت جنسیتی به عنوان غیر اخلاقی و غیر اخلاقی است. پیشنهاد ممنوعیت پوشش بهداشت حرفه ای — ثبت نام و یا در غیر این صورت — و سازمان ها ارائه خدمات بهداشتی و درمانی.

تبلیغات

ACL ‘کارشناس پانل’ ساخته اندک مرجع آگهی موضوع است. در واقع از سخنرانی های خود یکی ممکن است فرض کنیم که دولت کوئینزلند واقع وضع یا تشویق و یا وادار کردن زن جوان که مطابق کلیشه های جنسیتی به انتقال جنسیتی.

مورین جوان IWD بریزبن/Meanjin

جوان در توصیف سازمان به عنوان “نه سرگرم کننده نوع فمینیست. ما زنان که می گویند فحشا و پورنوگرافی هستند مضر است.”

سقط جنین و حقوق

چه مورین جوان نمی گویند در استرالیا مسیحی لابی talkfest جالب تر است. در Facebook, IWD بریزبن/Meanjin نمی خجالتی و دور از آن پشتیبانی برای سقط جنین.

“ما زنان هستند که تاسیس زنان DV پناهگاه زنان تجاوز بحران مراکز زنان امن فضاهای که مبارزه برای دهه ها به نفع خود زنان سقط جنین را.

اما کلمه “سقط جنین” هرگز رو ذکر است در این شب.

مورین جوان جزئیات بیشتر از سخنرانی او به خوبی به اندازه کافی. اما او ناراحت شد و تصادفا بیش از کلمات او به عنوان او توضیح داد که او را سازمان داد با استرالیا مسیحی لابی.

“معمولا یک فمینیست مثل من… نه… احتمالا صحبت می کنند و… در… در… اه… سازمان یافته توسط مسیحیان اما از نظر ما این موضوع به قدری مهم است که ما در حال حاضر به اتحاد با مردم از همه متفاوت… ام… طیف… طیف سیاسی.”

جای تعجب نیست! یکی از مظنونان این ازدواج مصلحتی ثابت خواهد کرد… ناخوشایند است. حامیان مسیحی استرالیایی لابی در حال حاضر در تلاش برای آشتی دادن خود به خود متفاوت اعتقادات مذهبی. اما یکی از چیزهایی است که قطعا آنها را متحد مخالفت خود را با سقط جنین.

پوچ فرض

جوان تضعیف هر گونه استدلال او پس از آن ساخته شده توسط پایگاه استدلال او در یک رک و پوست کنده پوچ فرض.

او ادعا کرد که “فراجنسیتی ایدئولوژی” اصرار بر انتقال برای کودکانی که مطابق کلیشه های جنسیتی. این نما ایدئولوژی ” ظاهرا خواسته است که یک دختر بچه تنها بود به رسمیت شناخته شده به عنوان زن هنگامی که او توسعه یک اولویت برای رنگ صورتی. بیشتر, ‘نما ایدئولوژی” شناسایی یک مهد کودک-سن دختر که با کامیون و یا یک دختر دبیرستانی که برتری در فیزیک به عنوان trans مردان است.

“این منطق پیچیده از فراجنسیتی سیستم باور است. که اولویت برای رفتارهای که کلیشه ای در ارتباط با جنس دیگر… منظور شما در واقع جنس دیگر.”

جوان باید تنها فرد در این سیاره به این باور است که تعیین رنگ, فعالیت, ترجیحات و رفتارهای با توجه به رابطه جنسی و یا جنسیتی است چیزی جز یک جنس مخالف ساخت. “فراجنسیتی ایدئولوژی” تا به حال مطلقا هیچ چیزی برای انجام با دختران صورتی پوشیدن و بازی با عروسک یا پسران آبی پوشیدن و بازی با کامیون ها. آن را به حال چیزی برای انجام با این واقعیت دختران پس از مطالعه پخت و پز در حالی که پسران عهده چوب کلاس.

تبلیغات

که یک دختر برتری در فیزیک می گوید هیچ چیزی در مورد گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی.

جوان می پرسد: “چرا باید به ما باور داریم که برای یک اقلیت از ما این جنسيت عدم انطباق نیاز به medicalisation به حدی است که درمان باید لازم الاجرا توسط قانون?”

ما نمی مورین. هیچ یک از ما.

است او شوخی?

مطمئنا او jests? هیچ کس غیر از خودش تا به حال پیشنهاد جنسیتی عدم انطباق نیاز به درمان از هر نوع. متاسفم… هیچ کس جز خودش و شارلاتان که یک بار اقدام به ایجاد ‘tomboys’ مطابق با بیشتر کلیشه ای زنانگی است.

پلاکاردی در تصویر زیر از IWD بریزبن/Meanjin Facebook صفحه به نظر می رسد برای نشان دادن این سازمان عجیب و غریب قضیه است. “ترانس گی دور. به هیچ وجه!”

وجود دارد این است که متاسفانه یک کشور که در آن این اتفاق می افتد. توتالیتر رژیم اسلامی در ایران criminalises همجنسگرایی اما subsidises خطرناک درمان برای ‘نما’ مردم است. ایرانی لزبین و گی مردان تحت درمان نمی کند چرا که آنها trans اما برای صرفه جویی در زندگی خود را در یک کشور است که اجرای مردم برای تمایلات جنسی خود را.

conversion therapy expert panel acl gay conversion therapy
تصویر: IWD بریزبن/Meanjin Facebook

این چیزی نیست که فمینیست می خواهید

“این چیزی است که ما فمینیست خواهید گفت:” جوان در مورد FTM گذار.

“نه برای ما روشن و غیر منطبق با دختران. ما می خواهیم آن دسته از دختران و زنان جوان را به جایگاه بر حق خود را در خط مقدم صنعت و دولت که دانستن آنها ارزش دارد و محترم برای طیف گسترده ای انسان خود را از صفات شخصیت.”

جوان به نظر نمی رسد برای به دست آوردن آن را در مورد آنچه او می خواهد و یا فمینیست می خواهید و یا مسیحیان می خواهید یا, لزبین یا گی یا فراجنسیتی مردم و یا هر کس دیگری می خواهد.

آن را در مورد نیازهای فردی. آن را در مورد حق یک انسان برای زندگی خود را به عنوان معتبر خود هر آنچه که خود تمایلات جنسی یا هویت. این در مورد وادار کردن مردم به مطابقت با سکسوالیته و هویت دیگران تصمیم مشروع هستند.

او صحبت می کند از “دانستن که آنها با ارزش و محترم برای طیف گسترده ای انسان خود را از صفات شخصیت.” در عین حال او را انتخاب کنید به منظور محدود کردن ‘طیف گسترده ای انسان خود را از صفات شخصیت به آنچه او معتقد است مناسب است.

من نمی دانم که چرا او احساس ناراحت کننده توضیح حضور او در استرالیا مسیحی لابی رویداد. سخنرانی او نشان می دهد او باید متناسب با اراذل و اوباش که می خواهید بگویید و هر کس دیگری چگونه زندگی می کنند.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید