ACLU شکایت بیش از نیروی پلیس در تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا شکایت کرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز شنبه ادعا مقامات نقض حقوق مدنی از معترضین بودند که به زور و اجبار برداشته شده از یک پارک در نزدیکی کاخ سفید توسط پلیس با استفاده از عوامل شیمیایی قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به نزدیکی یک کلیسا را به یک عکس.

طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در واشنگتن می آید به عنوان دادستان کل ویلیام بر دفاع از این تصمیم به زور و اجبار حذف معترضان مسالمت آمیز و گفت: لازم بود برای محافظت از افسران و اموال فدرال.

کت و شلوار استدلال می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن بر و دیگر مقامات “غیرقانونی توطئه برای نقض” معترضان’ حقوق خود در هنگام پاکسازی پارک لافایت در روز دوشنبه. مأموران اجرای قانون به شدت مجبور به بازگشت معترضان شلیک بمب های دود و فلفل توپ به جمعیت پراکنده آنها را از پارک.

طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از گروه Black Lives Matter سی و فرد معترض بودند. آن ظ توسط آیتالله سیستانی از DC واشنگتن وکلای کمیته حقوق مدنی و شهری و امور وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون و قانون شرکت از آرنولد & Porter.

Barr گفت که او تا به حال ملاقات با سایر مقامات اجرای قانون در اوایل روز دوشنبه و تصمیم گرفت آنها نیاز به گسترش محیط امنیتی در اطراف کاخ سفید برای محافظت از ماموران فدرال “که می توان با پرتابه از خیابان.” او انتظار می رود محیط به نقل مکان کرد و در اوایل بعد از ظهر اما زمانی که او وارد در شب, مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت می کنند در یک کنفرانس خبری او آموخته است که آن را انجام داده و دستور اجرای قانون مقامات به عمل آورند.

پس از جمعیت پراکنده تهمت و پس از همراهان خود را بیشتر دستیاران ارشد — از جمله بار — همراه با سرویس مخفی عوامل و خبرنگاران رفت به کلیسای جان نقطه عطفی رنگ پریده و زرد ساختمان که در آن هر رئیس جمهور از جمله تهمت است دعا که آسیب دیده بود یکشنبه شب در اعتراض به آتش کشیدند. Barr گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کشور اجرایی به هر حال حق به انجام این کار و افزود: نبود سیاسی است.

“من لزوما دیدگاه که به عنوان یک عمل سیاسی. من فکر می کنم آن را کاملا مناسب برای او را به انجام” Barr گفت.

ایالات متحده پارک پلیس تحقیقات پس از افسران هدف قرار دادن یک روزنامه نگار استرالیایی با یک سپر به عنوان آنها پاک شد.

برای روز دولت فدرال است که به تهاجمی پاسخ در ناحیه کلمبیا پس از شب از خشونت که منجر به آتش سوزی, مجموعه, ویندوز, شکسته, فروشگاه, قفسه های خالی و ده ها تن از افسران پلیس مجروح شدند. دولت فدرال مستقر مقامات مجری قانون از سازمان های متعددی و سرباز گارد ملی از تعدادی از کشورها فرستاده شده اند به منطقه کلمبیا.

وزارت دادگستری بود مستقر عوامل از هر یک از سازمان های خود و از جمله اف بی آی به گروگان نجات تیم نخبگان واحد تاکتیکی و شورش تیم از اداره زندانها.

پارک پلیس و سرویس مخفی را به حال ده ها تن از افسران در شورش دنده برای چند شب در علاوه بر این به اداره پلیس شهری. ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها و امنیت داخلی سازمان نیز اعزام می شوند.

اعضای کنگره باید نگرانی در مورد تعدادی از فدرال اجرای قانون مقامات در واشنگتن که حاضر به شناسایی که آژانس آنها را برای کار و ایستاده مسلح بدون هیچ گونه قابل شناسایی و یا مدالها. برخی از نمایندگان مجلس قول داده اند که به قانون معرفی به نیاز فدرال عوامل خود را شناسایی و در تظاهرات.

“ما نگران افزایش نظامی و عدم وضوح است که ممکن است افزایش هرج و مرج” مجلس دیدبان نوشت: در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه.

برخی از افسران به نظر می رسد اختصاص داده شده به اداره زندانها ویژه تیم های واکنش که اعزام به واشنگتن و میامی است. برخی از این افسران باید گفت که به آنها گفته شد به می گویند که آنها تنها کار برای دولت فدرال و یا وزارت دادگستری.

اما اداره زندانها مدیر مایکل کروجل گفت که نادرست بود و چنین رهنمود داده شده بود.

“من احتمالا باید به انجام یک کار بهتر از مارک آنها را در سراسر کشور به عنوان سازمان نقطه خوبی گرفته اما من می توانم به شما اطمینان دهم که هیچ یک به طور خاص گفت: به دانش من نیست شناسایی خود را,” او گفت:.

صدها نفر از دیگر مقامات مجری قانون نیز مستقر شده اند به خیابان های واشنگتن است.

آنها شامل بیش از 100 اداره مبارزه با مواد مخدر عوامل که مستقر شده اند به کار در کنار اعضای گارد ملی در ایست های بازرسی که تنظیم شده است برای کمک به کاهش تعداد وسایل نقلیه آینده در این منطقه است که محققان گمان می برند ممکن است مورد استفاده را در پرتابه پرتاب شود در پلیس. اقدام DEA مدیر تیموتی شیا گفت: آنها نیز در خدمت یک هدف مهم با کمک به از بین بردن اداره پلیس شهری پس از آن می توانید مسئولیت رسیدگی به دیگر شرایط اضطراری.

در شب چهارشنبه شیا بازدید یک تعداد انگشت شماری از پست های بازرسی در سراسر مرکز شهر واشنگتن است.

“آنها شده ایم شفاهی حمله در زمان. پیش از آن در هفته وجود دارد و آجر پرتاب وسایل نقلیه خود را و آنها در پاسخ با خویشتن داری و آنها احترام به حقوق معترضان اما همچنین قادر به شناسایی فعالیت های جنایی بود که اتفاق می افتد” شیا گفت: از عوامل خود را.

بسیاری از معترضان مسالمت آمیز است و سعی در دلسرد کردن خشونت است. مغلوب ساختن پیشی جستن بر و دیگران سعی در سرزنش برخی از نا آرامی های مدنی در جناح چپ گروه های افراطی از جمله antifa و دیگر “آنارشیست ها.” کوتاه برای ضد فاشیست, antifa چتر اصطلاح برای چپ متمایل به گروه های شبه نظامی است که مقاومت در برابر نئو نازی ها و سفید supremacists در تظاهرات.

یک مقام ارشد وزارت دادگستری گفت: اطلاعات جمع آوری شده توسط اف بی آی نشان می دهد که antifa و گروه های دیگر درگیر شده اند و برخی از اعتراضات در سراسر آمریکا شده اند وجود دارد “چند نمونه” است که در آن افرادی که دستگیر شده اند را شناسایی کرده اند خود را برای اجرای قانون به عنوان اعضای antifa رسمی گفت. رسمی که نمی تواند مورد بحث تحقیقات علنی و صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن نیست ارائه جزئیات خاص در مورد کسانی که در حوادث.

محققان همچنین بر این باورند که گروه شده اند آموزش برخی از تظاهرکنندگان در تکنیک های به عجله افسران در خطوط تظاهرات و دادن راهنمایی در مورد چگونه به اجتناب از دستگیر شدن ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>